• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Angelsound. Podařilo se vám ve 12. tt slyšet srdíčko?

25. září 2011 
ahoj jsem ve 12tt pořídila jsem si angelsounds pro klid duše ale spíš mě to zneklidnuje nic neslysim :frowning2:( výrobce uvádí od 12tt ale nekteří říkají že je to brzo... aa nemuzu miminku uklidnit když si tím mačkám břicho abych to našla??hledám hodně nízko ale jak říkámnicmjen muj tep :frowning2: 7.10 uz budu klidnejsi jdu na UZV ale ted jsem chtela vedet jestli je to ok bo mi vubec neni spatne neboli me prsa prostě nic... :frowning2: dekuji za tipy.
25. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem si pořídila as. ve 20 tt a to už slyšet bylo dobře,ale taky záleželo na tom,jak bylo mimčo natočené a musela jsem mazat břicho hooodně mastnym krémem ,nebo ještě lepší byl olejíček.
25. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já měla taky problém srdíčko slyšet, poprvé snad někdy na začátku 14.týdne,ale hledalo se dost těžko a myslí, že ne vždy jsem ho našla a když jo, tak fakt po dlouhé době. U mě byl možná problém i v tom, že placentu mám na přední straně, takže asi to taky trochu tlumila. Jinak jak píše agule důležité je pořádně mazat. V některých lékárnách se dá koupit UZ gel a pokud ho neseženeš postačí lubrikační :grinning:
A neboj, mimčo bude určitě v pořádku :wink:
25. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, rozhodne sa nestresuj, ze nic nepocujes, ja som to prvy krat pocula az v 14.-15.tom tyzdni, aj to som musela dost dlho hladat, aby som nasla miesto na bruchu, kde by miminko bolo pocut. V 12.tom tyzdni som tam pocula akurat tak svoj tep :slight_smile: a teraz je to pocut uz krasne.Inak mne tiez nic nebolo a keby som uz trochu nepribrala, tak o tom, ze som tehotna neviem do teraz :slight_smile: ziadne nevolnosti ani ine priznaky.Takze chapem Ta, tiez som sa nevedela dockat kazdeho utz, aby som sa ubezpecila, ze je vsetko ok :slight_smile: Urcite bud kludna a uzivaj si pohodove tehotenstvo :wink:
25. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek