Angelsounds, máte zkušenost?

blackpitbull
31. říj 2014

Ahojky maminky,

máte s tím to přístrojem zkušenost? Jaké to je ? 😀 zvažuji koupi

raffaelo
31. říj 2014

@blackpitbull za mě doporučuji 😉

tak2014
31. říj 2014

s manželem mimčo posloucháme každou neděli ráno od 13. tt 🙂

blackpitbull
autor
31. říj 2014

@raffaelo dívala jsem se na youtube, je slyšet srdíčko, pomohlo Ti to ,když ses bála,že málo kope??? Já jsem vždycky pološílená ,že kope málo 😕

blackpitbull
autor
31. říj 2014

@tak2014 to je krásný 😅 taky bych ráda prostřednictvím toho chtěla tatínka připravit na miláčka,aby ho slyšel

tak2014
31. říj 2014

@blackpitbull udělali jsme si z toho krásný rituál...a moc mě to uklidňovalo, když jsem mimčo ještě necítila...

ladie
31. říj 2014

@blackpitbull měla jsem a je to super věc. Ale před 20 tt jsem ho prodala - už jsem dost cítila pohyby, tak mi to přišlo jako zbytečnost. Navíc při poslouchání mimčo do angelsounds kopalo a to bylo o prasknutí ušního bubínku 😀

raffaelo
31. říj 2014

@blackpitbull jasný 😉 já poslouchala dlouho i před porodem, páč malému dlouho trvalo, než se začal vrtět a pak byl celkově línější 🙂

pabka
31. říj 2014

Nám to moc nefungovalo a když jsem to půjčila švagrové, také srdíčko svého mimča neslyšela a byla z toho pak docela rozhozená... tedy za mě moc nedoporučuji, když pak byly dny, kdy nebylo slyšet nic, naopak nás to dost znervóznělo... ☹

ajuszka
31. říj 2014

Taky jsem měla a doporučuju 🙂

baara15
31. říj 2014

Skvělá věc, doporučuji 🙂 Když jsem si to pořizovala, tak se mi skoro všichni smáli, že jsem blázen a pak z toho byl každej unešenej a chtěl poslouchat 🙂

nuali
31. říj 2014

Za mě doporučuji. Původně jsem nechtěla, je to celkem drahé. Ale když jsem pak pár dní necítila pohyby při těch největších vedrech, při kterých jsem téměř kolabovala, tak jsem byla šedivá hrůzou, jestli je vše s malým v pořádku. Koupila jsem si AS na bazárku a pro uklidnění poslouchala srdíčko pokaždé, když byl malý lenošný se pohnout 🙂

belleelle
1. lis 2014

@blackpitbull doporučuju, jak píšeš, když se mi nezdály pohyby, tak mě to uklidnilo. měla jsem teda baby sound.

pampalin
2. lis 2014

Mám a je to super! Sice teda teď už do něj mimís kope jako šílenej a teda uši docela trpí. Fakt je, že teď už poslouchám jen občas ze zvědavosti, páč pohyby cítím i vidím. Už jsem ho chtěla prodat, ale zase si říkám, že ke konci, kdy už mimi kvůli nedostatku místa nebude tak kopat, bude asi dobré si ho poslechnout.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru