• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezohlední nemocní kolegové v práci, jak se bránit?

16. února 2017 
Jinak obcas nepobiram, s cim vsim rodice deti do skolky davaji a ted nemluvim o ryme nebo kasli :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako chapu, ze doba je zla, muj drivejsi zamestnavatel nam vyhrozoval, ze jakmile kontrolka, tak letime atd. On si to kazdej dvakrat rozmysli, ale davat deti do skolky s horeckou utlumenou sirupem apod, uz je fakt sila.
4. bře 2014 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pro me jsou snad horsi ty poblijoni, to je necekana mega smrst vzdycky. Dokud jsem tam nedelala, tak jsem to v zivote nemela :grinning:
4. bře 2014 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi.111 Nastvana fakt nejsem a ani se mnou soucitit nemusite :grinning: A to jako myslite, ze jsem mela zustat doma s rymou, myslim hned v tom zacatku? Nejsem chlap :wink: Ty dutiny se rozjely právě proto, ze do skolky chodí deti se zelenou rymou.Kdyby tomu tak nebylo, moje ryma by měla normalni prubeh, jako vzdy predtim a nezvrtla by se v dutiny.Nejlepsi na tom je, ze rodice nejsou s detmi doma, davaji je nemocne do skolky, děti nakazi ucitelku a ta je osočována, ze neni doma a nakazí nemocné deti...to je logika :grinning:
5. bře 2014 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin já jsem kvůli tomuhle musela ve školství skončit. Teď se mi to vrátilo s mými dětmi :unamused:
5. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda - trochu nechápu, proč reaguješ skoro na všechny - v podstatě píšeme totéž, ale ty reaguješ a reaguješ a následuje další a další komentář.
Tady ani tak nejde o to, že si nemůžu dovolit být doma s každou banalitou, ale taky o to, že je nesmysl zůstávat doma, když mě škrábe v krku, případně mám lehkou rýmu.
Ale pokud někdo chodí do práce v horečkách, tak je u mě blbej /nemyslím zvýšenou teplotu, ale skutečnou horečku/.
5. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evaviki : asi to nebylo infekční. Nevím, já to neposoudím. Každopádně já jí doma nechala, v noci mi tenkrát hrozně kašlala a od doktorky jsme nic ne rýmu ani kašel nedostaly. Ale na antibiotika to určitě nebylo, neměla horečku nic. Ale rýmu mám už měsíc a nemůžeme se jí zbavit :( Vůbec nevím co s tím. Malá je v pohodě, sopel jí neteče, ale jak si lehne, tak se jí špatně usíná a hrozně chrápe a chroptí :( Právě přemýšlím co s ní, vůbec se mi to nelíbí, ale nerada bych aby jsme u doktorky chytili něco horšího a aby se na mě nedívala doktorka jako na blázna jak minule :(
6. bře 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elllenka zkuste rovnou ORL, mesic ryma to neni normalni, aby se nezvrhlo v chronickou nebo v dutinach, mozna ma vetsi nosni mandle
6. bře 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka : dnes jsme vyfasovali antibiotika a kapky do nosu, byla na pár dní u babičky a zhoršilo se jí to. Tak uvidím co bude, snad to zabere. Blbý je že jí rýma neteče, jen se chuděra nevyspí :(
7. bře 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás je v práci v jedné kanceláři 7. Před mým těhotenstvím jsme při nachlazení všichni chodili normálně do práce a nikdo jsme neřešili, že po týdnu chrchláme všichni. Od té doby, co jsem těhotná, tak kolegové buď zůstanou třeba ty první 3 dny doma a vyleží se, nebo si sednou do jiné kanceláře a když je potkám na chodbě, tak ještě říkají: "Hlavně se ke mě nepřibližuj, jsem nachcípaný/á." Řekla bych, že je to o možnostech firmy a kolektivu a já mám opravdu velké štěstí. :slight_smile:
26. bře 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx tak me to teda jako bezohlednost přijde.... Já byla těhotná a kvůli kolegovi, který chodil do práce nemocný, jsem musela jít na ukončení. Jeho dcera měla něco jako spálu a streptokoka v jednom, on taky chrblal a vlivem toho, že jsem byla vystavena infekcnimu onemocnění měl náš malý poruchu vývoje 7 chromozomu což mělo vliv na vrozené vady, které se však projevily až na druhém screeningu. ... Takže kvůli bezohlednosti kolegy v práci jsem přišla o syna, který nebýt jeho lenosti vzít si neschopenku a hodit se marod, by byl jinak v pořádku a mohli jsme se těšit ze zdravého miminka. Místo toho jsem strávila dva dny na porodním sále v bolestech, porodila, ale miminko si žádné neodnesla a teď se můžu jen modlit aby se nám brzy znovu zadařilo. Takže ano... Je to bezohlednost kolegů kteří chodí do práce nemocní a ONI by měli zůstat doma a ne já když mám práci která není fyzicky namáhavá a která mě baví.
16. únor v 18:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek