• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bílý výtok. Je to ten těhotenský nebo infekce?

23. dubna 2012 
Ahoj, jsem v 14+1 a chtěla bych se zeptat jestli některá z vás neměla bílý kašovitý výtok (aspoň tak mi to připadá)? Je to ten těhotenský výtok jak čtu nebo nějaká infekce? Děkuji
18. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milchovaa Ahoj, mohu tě ujistit, že je to úplně běžná, normální věc. Bude tě doprovázet po celou dobu těhotenství. Pokud zjistíš, že tě výtok svědí, pálí, řeže nebo je nažlotlý či jinné barvy. Navštiv tvého obvodního gynekologa. :grinning:
18. dub 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přesně jak píše @luciemeli. kdyby se ti něco nezdálo, zajdi za gynekologem. já na to taky trpim. ale je to časté.
20. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj taky ho mám, mělo by to být běžný...
20. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho mám od začátku, u mě se nemění, ani když jsem neměla v pořádku stěry brala na to léky, furt ten stejný výtok jak v době, kdy stěry byly čisté... žádné pálení, bolest, změny konzistence a nevím co.. klidně se zmiň na příští kontrole, ať jsi v klidu.
20. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem to celé těhu. Je to nepříjemné, ale pokud nesvědí, je to normální :slight_smile: Dr. si toho při kontrole určitě všimne . Pokud by to dělalo neplechu, raději zajdi a nebo můžeš zkusit čípky v lékárně, jsou i pro těhotné.
20. dub 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky mám, skoro pořád to říkám na kontrole, ale nic to prý není
21. dub 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám taky po celé tehotenství.Musim nosit slipovky a to jsem si myslela ze se v těhu vložek zbavim :wink:
21. dub 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji, jsem těhotná poprvé, tak všechno je pro mě nové :wink:
22. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba Už mám skušenosti :grinning: jak jsem byla já nemocná ....až jsem z toho byla v prdelce na fialce :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já na to taky trpim. :frowning2: měla jsem už jedny globule. ted mám mast.
23. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba To bude v poho uvidíš...ja jsem imrvére nemocná pořád... :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já se ted měsíc cítila parádně. žádný bolesti, nic. a ted asi tři dny jsem nachcípaná. :frowning2:
23. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek