• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolí mě bradavky, často čůrám. Jsou to příznaky těhu?

21. dubna 2013 
Ahoj, je možné těhotenství i přes negativní test? Jinak mám zpoždění 5dní, ale bolí mě na dotek bradavky,takovou bolest ještě neznám a připadám si , že mám zánět močáku,furt mě to nutí čurat a štípe mě to a řeže. Mohu být těhotná když test dnes ukázal jednu čárku?
20. dub 2013 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanmozřejmě ano, já měla první test také negativní, a přesto už byly příznaky (test jsem ale dělala z odpolední moči) za dva dny ráno už byly čárky dvě.
20. dub 2013 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu asi skeptik, testům věřím, nikdy se mi nestalo, že by mi neukázaly těhotenství nebo naopak. Vím, že v těhu je vše možné, ale s pětidenním zpožděním by měl již pozitivní být. Navíc logicky, příznaky jsou díky hladině HCG, kterou test determinuje. Mně bylo opravdu na zvracení v den pozitivního těhotenského testu. Samozřejmě Ti přeju, abys byla těhu jestli si to přeješ, ale kdyžtak budeš holt až příští měsíc :slight_smile: určitě to bude dřív než na nové šaty, jak říkaly naše babičky
20. dub 2013 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zkusila bych digitální test ClearBlue a budeš mít jasno (nebo dr. :grinning: )
20. dub 2013 ve 02:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslím, že záleží na citlivosti testu, pri prvom tehu , som mala negat. test až do 6 týždna , teraz pri druhom tehu pozit. test už v 3 týž. tehu (použila som ale citlivost 10 ) , takže by som to ešte nevzdávala :slight_smile:
20. dub 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a nemáš opravdu zánět močáku?:slight_smile: A bolavý prsa z opožděný MS. Čas prostě ukáže:slight_smile:
21. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek