Byl to Hamilton?

bajcaf
20. dub 2016

Ahoj konikovky, jdu si pro radu..Hlenova zatka mi odesla uz pred tydnem.Dnes jsem byla na kontrole (37+1tt) a MuDr. mi strcila prst velmi hluboko, az jsem se bolesti zaborila do kresla, a prstem zastourala. Pak mi rekla, ze je mala jeste vysoko ale ze jsem otevrena na spicku prstu. Myslite, ze je mozne, ze mi provedla Hamiltonuv hmat? Nebo je takovehle "hloubkove" vysetreni bezne? Dekuji za reakce..

katyxq
20. dub 2016

velmi pravděpodobně provedla, stěžovala bych si

bajcaf
autor
20. dub 2016

@katyxq nijak zvlast me to nepohorsuje a nevadi, jelikoz uz bych klidne odrodila, ale zarazi me, ze by me na to ani neupozornila? Mela jsem za to, ze se z pravidla tento hmat provadi kratce pred terminem.. Na druhou stranu bych ji nerada narkla nepravem.. ☹

katyxq
20. dub 2016

@bajcaf jo, spousta dr. dělá v těhotenství a v průběhu porodu různé věci (bez ptaní, se zastrašováním, se zamlčováním rizik atd.) ... radši nebudu komentovat. A ženy si to nechají líbit ☹

andulik__
20. dub 2016

No ja bych to zas az tak hned nehrotila, me pokazdy kdyz v tehotenstvi vysetrovali a sahali do me, vzdy to bylo hodne hluboko, bolestive a nikdy to nebyl Hamilton. Nekdy i vysetreni je bolestive

bajcaf
autor
20. dub 2016

@andulik__ me to prave nikdy nebolelo, az dnes sahla opravdu hluboko.

sara84
20. dub 2016

Me taly to posledni bolelo...sahal hluboko a vse uz citlive a Hammilton tp nebyl...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru