Byly jste v Prediku kvůli diagnostice pohlaví plodu?

keckemet
4. dub 2015

Dobry den maminky, zajímalo by mne, zda byl někdo na Prediku ciste jen za ucelem diagnostiky pohlavi plodu? Zda je to mozne...... Screening mam negativni. Nechci cekat do druhotrim.utz v 22tt. Dekuji Katka

sannnya
4. dub 2015

Vám to neřekl doktor na screeningu v 13tt? Já už věděla od doktora na 1.scr, že budu mít holčičku a na tom druhém jsem si jen potvrdila u jiného doktora, že je stejného názoru 🙂

keckemet
autor
4. dub 2015

@sannnya nene, miminko blbe lezelo. Pohlavi doktorka nevidela, dle proporcionality rikala spis holka, ale opravdu spis

vali1
4. dub 2015

Ahoj, já tam byla ve 13tt,ale na vyšetření místo Oskara, a řekli mi pohlaví na 70 %, ve 22 tt potvrdili. Tak nevím, jestli jsem pomohla...

keckemet
autor
4. dub 2015

@vali1 noo ja byla na Oscarovi a tam dr.nevidela,mimi lezelo blbe...tak to chci hrozne zjistit ale nechci cekat az do toho 20 tt :-\

vali1
4. dub 2015

když si člověk zaplatí, všechno jde...a myslíš, že tvůj gyn ještě na utw neuvidí nic?

keckemet
autor
4. dub 2015

@vali1 nas primar utz nesnasi,je vyborny operater,ale utz nema proste rad.Tak jen kukne na srd.akci a pohyby a hotovka 😀 Byla jsem u kamarada gyn.koukal,ale neslo videt.Na te genetice maji lepsi masiny i.

vali1
5. dub 2015

asi doufáte v holčičku, co? 🙂

motomischel
5. dub 2015

Nam rekli ve 13tt na Oskarovi na 70% holcicku a pak ve 20tt kluka a do te doby to ani doktorka na gynde nevidela, tak pozor at se toho pak moc nechytnes😉 ja jsem si prala holcicku a uz jsem nakoupila hodne ruzoveho, tak to byl pak trochu sok 😉

bajana
5. dub 2015

Ak chceš potvrdiť holku, tak to je ťažké...ta je potvrdená len po pôrode...pindur môže byť na UTZ vždy zalezený...

sannnya
6. dub 2015

na screeningu právě nehledají pindíka, ale jen pohlavní hrbolek a podle toho to určují co to bude 😉 právě v tom 13tt se ten hrbolek mění a pokud je rovnoběžný je to holka, pokud se začíná jakoby odchlípávat je to kluk a z toho pak je ten zmiňovaný pindík 😀 proto je lepší jít až na konci 13tt na screening, protože tohle všechno se děje během toho 13tt a na konci je větší jistota, že se budoucí pindík odchýlí 🙂 pokud zůstane, bude to chcapka 🙂

keckemet
autor
6. dub 2015

@bajana ale varlata ne 😀

keckemet
autor
6. dub 2015

@vali1 presne nooo 🙂

sannnya
6. dub 2015

já to měla přesně opačně, chtěla jsem chlapečka a nakonec je z toho holka 😀 původně jsme pro holčičku ani neměly jméno, protože jsem si nějak nedokázala představit, že by to nebyl kluk 🙂 nakonec je to asi úplně jedno, člověk se s tím v mžiku smíří, že to je jinak.....naopak všechny moje kamarádky chtěly holku a všechny mají kluky 😀 jako naschvál 🙂

motomischel
6. dub 2015

@sannnya tak to abych si ze všech sil u druhého přála kluka 😀 my jsme právě pro kluka měli jméno už vybrané, ale tím že jsme tušili holku tak jsme to brali jen jako kdyby náhodou. Ale teď jak přišlo na to, že to bude opravdu kluk, tak jsme začali hledět i na jiné jména a už jich máme několik a nemůžeme vybrat 🙂

sannnya
6. dub 2015

@motomischel tichá závist za toho chlapečka, já chtěla Michala, nějak je to jméno pro můj život spjaté.....z čeho vybíráte vy?

motomischel
6. dub 2015

@sannnya já zase tiše závidím holčičku 🙂 měli jsme vybraného Honzíka, ale teď můj začal vymýšlet, že by chtěl aby se po něm jmenoval Jiří, což já bych dala jako jméno hned, ale nechci mít doma mladšího a staršího, tak jsem to zavrhla 😉 jinak mě se líbí jměna jako Martin, Petr, Jakub, Štěpán, Matěj a mojemu zase spíš Patrik, Tadeáš, Matyáš, atd.🙂 tak to bude asi losování 🙂)) ty máš vybrané jaké?

pampeliska1
6. dub 2015

@keckemet když si zaplatíš, všechno jde 😉 Já jsem v Prediku byla, doktorka odhadovala holčičku a trefila se 😉 http://www.prediko.cz/cenik-nehrazenych-vykonu

sannnya
6. dub 2015

@motomischel z těch vašich se mi asi nejvíc líbí Jakub, to je moc hezké 🙂 no já s mužem trávila 8 hodin v autě s kalendářem, výsledek je takový, že malá se bude jmenovat Lily 🙂 lidem se to buď moc líbí a nebo jim to příjde hrozné 😀 předtím se mi ještě líbila Daniela a Nela, ale Nela mi byla ihned zavržena a Danielu chce partnerova sestra, která tedy čeká chlapečka 😀 ale doufá, že se doktor na screeningu spletl a z chlapečka se udělá holčička 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru