Canesten gyn 1 den v 28tt, braly jste?

helca29
11. srp 2015

Ahoj holky, brala jste nekterá v tehu canesten gyn 1 tableta? Ta jednorázová jen na 1 noc ? Muže se ? Mám svědivý nažloutlý výtok a doktorka mi napsala klion D 100 na 10dní, ale nekde čtu že je lepší ta jednorázová. Už kvuli tomu ze se zavee 1x a je klid než do sebe cpat neco po dobu 10dni... Tak nevím 😒 diky za radu 🙂

aklin
11. srp 2015

Canesten jsem odmítla, protože se mi zdálo, že jedna tableta nemůže vyléčit kvasinky. Dobrý je clotrimazol.

mysonek
11. srp 2015

@aklin Canesten a Clotrimazol je to samé 🙂

mysonek
11. srp 2015

@helca29 mě to pomohlo. Ale u opakovaných zánětů bych byla pro delší léčbu, pokud to máš poprvé tak to zkusit můžeš.

helca29
autor
11. srp 2015

@mysonek

Jj poprvé. Jen bych ráda vedela, zda to nejak neublíží miminku - ale je tam psane jako u všeho neuzivat prvni 3 mesice a ja sem 7mesic. Tak myslím že by to vadit snad nemelo 🙂

helca29
autor
11. srp 2015

@mysonek

A ty si tu jednu tabletku canestenu v tehu brala ? A vše ok ? 🙂

aklin
11. srp 2015

@mysonek to ja vim, ale je o neco levnejsi a lecba je trochu delsi ale i tak ucinnejsi.

mysonek
12. srp 2015

@helca29 ano užila jsem v těhotenství, clotrimazol (účinná látka canestenu) se může. Ale teda ta jedna tableta je dost drahá, 6 denní léčba clotrimazolem je podstatně levnější. Ale mě ta jedna tableta pomohla a nechtěla jsem něco zavádět 6 dní. Pokud to máš prvně můžeš to zkusit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru