• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

22. května 2017 
@pavlapavlapavlapavla holky si vynahrazují tu dobu bez maminky. Evidentně jim je s maminkou dobře :wink: Neboj, časem přijdou na to, že jim nikam neutečeš a bude zase dobře :wink: Držím palce!
16. srp 2016 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 jj urcite se to casem zlepsi. Dnesek a par dni nazpet vydrzi dopoledne i chvilku sami :blush:. Dnes jdem do neonatologicke poradny do porodnice tak uvidim co nam reknou. Holky vypadaji ze jim ten drivejsi start do zivota nevadi, ale co ja vim. Snad bude vse v poradku. Ted jsme doklrmily a jdeme spat. Tak se drzte a dobrou :blush::blush:
17. srp 2016 ve 03:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla tak pak dej vědět. Držím palce!
19. srp 2016 v 01:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 ahoj, tak u holek prý všechno v pořádku a tak jak má být. Něco tam samozdřejmě vzhledem k dřívějšímu narození je, ale to je na Vojtovku a jinak co se týče motoriky, pozornosti, sluchu, vidění, tak prý vše ok. ťuk, ťuk, ťuk. A co vy ?? Jak válčíte ???? :grinning:
19. srp 2016 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj :slight_smile: dnes jsem se dozvěděla, ze také čekáme dvojčátka :slight_smile: dvojvajecna manžel je skokan :grinning: taky se moc nevejdu:( bříško nafouklé rifle tlačí :grinning: a jsem asi neco kolem 5 teho týdne :slight_smile:
@chiwule
22. srp 2016 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bsonab gratuluji a přeji ať je všechno ok :slight_smile:
22. srp 2016 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY NAŠE CÁCORKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2016 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@pavlapavlapavlapavla bože to je krása :heart::heart:
22. srp 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova :slight_smile: děkuju moc .. potěší to :slight_smile:
22. srp 2016 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlapavlapavlapavla já už se jich snad nemůžu dočkat :grinning: :wink:
22. srp 2016 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova to uz ubehne. Ale reknu ti. Vuci tobe velky obdiv - 4 deti a dvojcata na ceste - hmmmmmmm. Ja nevim kde mi hlava stoji. Kamna studene a vsude brajgl. Nestiham nic. A to mam jen tyhle dve a jeste mrnata. Klobouk dolu.
22. srp 2016 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlapavlapavlapavla děti mám doma tři, jedno je v nebíčku, naštěstí v 9tt , ale i tak mě to mrzí. Za to teď si asi přišla i se ségrou :grinning: však mám taky obavy jak to skloubit, miminka, školu a domácnost. No nějak to budu muset zvládnout :wink: z brajglu si nic nedělej, ten neuteče. Užívej si miminka, vyrostou opravdu hodně brzo, skoro lusknutím prstů. Spousta maminek mají brajgl i s jedním mimčem :wink:
22. srp 2016 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova moc děkuji :slight_smile: v kolikatem jsi ty ?:slight_smile:
22. srp 2016 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pardon :slight_smile: uz vidím fotku nádhera :slight_smile:)) gratuluji ke dvojnasobnemu štěstí :slight_smile:)
22. srp 2016 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bsonab teď 29tt , tak snad ty naše berušky ještě vydrží :wink:
22. srp 2016 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova jezis tak to me mrzi :cry::cry:. Ale jak pises ted jsou na oplatku dve :blush:. Jj vim ze clovek nema moc resit domacnost, ale preci jenom. Ja jsem docela pes na poradek a preci jen, kdyz dojde navsteva podivat se na mimca tak je blbe, kdyz miminka jsou vonavoucke a cistoucke a koberec tyden nevysaty :blush:. Diky bohu za mycku. Jinak by i nadobi nikdo neumyl. Kdyz spi jedna je druha vzhuru. Kdyz druha usne v tu ranu je vzhuru ta prvni :blush:.
22. srp 2016 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlapavlapavlapavla tak návštěva to určitě pochopí :wink:
22. srp 2016 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova je tak to uz mas třičtvrtě za sebou :slight_smile: muzu se zeptat kdy ti určili pohlaví děti ?:slight_smile: a čekás dvou nebo jednobuněčná ?:slight_smile: ja jsem stále v šoku moc jsme si s manželem přáli miminko v únoru jsme o jedno přišli v 6tt a ted máme dvojnásobně štěstí jen doufám ze vše dopadne OK :slight_smile: uz at jsou za nama ty první tři měsíce :slight_smile:
22. srp 2016 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bsonab tak teď přišlo i se sourozencem najednou :wink: my čekáme dvouvaječná a pohlaví nám řekli až ve 22tt v Brně na genetice. Taky jsme byli v šoku možná 14 dní :grinning: ono to utíká rychle. I když já na začátku taky byla nedočkavá, aby už jsme byli aspoň 13tt. Tak se opatruj :slight_smile:
22. srp 2016 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova az ve 22tt?:slight_smile: ja myslela, ze uz na papatwstech v tom 12tt az 14 tem:slight_smile: u dvojčat je to vidět později ?:slight_smile: moc děkuji za info :slight_smile: jsme v šoku a zároveň máme obrovskou radost protože to je nadherné:slight_smile: držím pěsti u porodu :slight_smile: snad te moc neobtěžuju otazkama, ale jak to bylo s bříškem rostlo o dost rychleji ? Ja uz ho mam ted nafouklé jak ve 4 tem:grinning: ale nevadí budu na bříško pyšná :slight_smile:)
22. srp 2016 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bsonab myslím, že to je vidět i dřív, ale můj dr si dela UZ sám, ale jelikož má starší UZ, tak to je u něj špatně vidět. Já to vlastně ani vědět nechtěla. Do Brna na genetiku jsem jela kvůli špatným výsledkům z krve na VVV. A odběr plodovky jsem odmítla. Tak jsem jela na speciální ultrazvuk, aby se pořádně podívali. A manžel se hned ptal na pohlaví. Samo že je hrdý, po třech klukách to budou holčičky :wink: neobtěžuješ, v pohodě :slight_smile: bříško ze začátku nic, aspoň mi to tak přišlo. Ale fotila jsem se každý měsíc v leže a byla jsem překvapená, jak vylézá :wink: zatím jsem přibrala jen 2kg. Ale zase jsem začínala těhu na dost vysoké váze, tak jen ať si to holky berou ze zásob. Ať mají pak pěknou mamču za kočárkem :grinning:
22. srp 2016 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova Tak já byla na tom spec ultrazvuku hned ve 13tt a tam nám i řekli pohlaví, ikdyž říkají , že to není 100%. Ale pokaždé nám to zase potvrdili. :grinning:
S tou váhou jsme na tom asi stejně, také mám nahoře zatím jen 2kg, ale ani se s tím nikde moc nechlubím. Začínala jsem také s vysokou váhou a teď jsem za to i ráda, že nejde moc rychle nahoru. :confused:
23. srp 2016 v 07:47  •  7 dětí - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanapa1
@odvarkova jejda :slight_smile: dvě kila to je jen váha děti :slight_smile:)) no ja začínám na nízké váze takze na me jde vidět každy gram a nevím kam se mi ty dvojčátka vejdou :grinning: do 13tt to nechceme říkat mimo rodinu ale mam obavu ze to každy pozná to bříško se maskuje těžko :grinning: jen ale at rostou prcci :slight_smile:
23. srp 2016 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bsonab my to neříkali ani rodině do 13tt. Vhodným oblečením to schováš :wink:
23. srp 2016 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera kontrola v pořádku, princezny hlavou dolů. Odpovídají velikosti a jsou stejně velké. :slight_smile:
Už jen dva měsíce a já začínám plašit, když začnu přemýšlet co ještě udělat a koupit.
A to nemluvím, že už tu máme zase školu. :rolling_eyes:
24. srp 2016 v 09:00  •  7 dětí - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky holky... nevím, jak je to možný, ale já už mám břicho jak jiné maminky v pátém měsíci. Už se opravdu špatně schovává :slight_smile:
24. srp 2016 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@milovnikkoni No páni:slight_smile: to do 13tt neutajite:grinning: ja začínám 7tt a břicho musim taky horko těžko schovávat :grinning: myslím, ze na tom budu stejně za chvíli :slight_smile:) ale co hrdě s bříškem ven buď na nej pyšná :slight_smile:) uz se taky tesim az budeme alespoň takhle daleko :slight_smile:)
24. srp 2016 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bsonab jsem na něj hrdá a moc šťastná. Kalhoty už jsou všechny složené na půdě :slight_smile: Bříško roste už od šestého týdne, přestože pořádně začínám jíst az teď.
24. srp 2016 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovnikkoni taky každé ráno vstávám a přijde mi větší :grinning: ale taky me to těší uz se hrozné tesim :slight_smile: ale zatím je brzo ho vystavovat :( ale pak budu taky hrdá :slight_smile: gratuluji :slight_smile:) at mimisci rostou :slight_smile:
25. srp 2016 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko těhulky... dnes jsem poprvé spala s kojícím polštářem. Vzhledem k tomu, že celý život spím na břiše a poslední dobou stále chodím v noci na malou, tak už spánek začal být trochu nekomfortní. Tak jsme objednali novou matraci a než přijde, vzala jsem si kojící polštář. Když pominu fakt, že v posteli je trochu méně místa a nemůže se na mě namáčknout můj milovaný psík, tak je to opravdu pohodlné. Takže s polštářem od 12.tt :grinning:
29. srp 2016 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek