• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

23. března 2017 
mám se docella dobře, :wink:
i když dnes jsem hrozně unavená a není mi nic moc, ale myslím a doufám, že je to tím výletem do zlínské nemocnice, jela jsem s kamoškou, manžel je s malým na horách, tak jsem řídila, vyjely jsme ráno v devět a vrátily se ve čtyři, fakt jsem úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá, jestli mi ty tripply bude dr. dělat, vychází mi 16 tt tuším zrovna na poradnu. Koupila jsem si super knížku - je v ní napsáno, že pohlaví se dá zjistit cca v 16 tt. Zkusím dr.pošťouchnout. Jinak píšou, že je to velmi nepřesné. Nám se na tom screeningu ani doktorka nedívala, co to je. Šlo nám hlavně o to projasnění. Pohlaví nám můžou říct i později, zatím všechno v neutrálních barvách.
A mně je dneska taky pěkně divně.
19. bře 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna moje kamarádka má 2 letého chlapečka a celé těhu jí říkali podle UTZ,že to bude holčička.ona všechno růžové a narěšená,doma mají už jednoho staršího chlapečka...a říkala,že s tím počítala,a že u porodu byla teda pěkně v šoku :grinning:

jak jsem byla na Genetickém UTZ já tak malého mi řekli a malou nemohli rozeznat...a pak jsem někde četla,že když to dlouho nejde rozeznat,tak to bude holka :grinning: a u nás to vyšlo.... :grinning:
19. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrha... to mě nestraš, už tři doktoři mi řekli, že je tram holčička i chlapeček, mám nakoupeno neutrální, ale i růžovo modré......ale nakonec je to jedno, hlavně at vse dobře dopadne :slight_smile:

dai...co se mého břicha týče, myslela jsem, že je obrovské, přibrala jsem 16kg, dnes jsem byla ale na tom ktg a měla jsem ho nejmenší :wink:
19. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simon :grinning: já nestraším..já si nebyla jistá Kristýnkou doporodu..ukázala se jen jednou a né moc jistě :grinning: pak už na mně prděla.....asi mi chtěla dopřát překvápko :grinning: :grinning:

a Nikolku jsem věděla až ve 32tt a ani mi to nepřišlo :grinning: ....ve 20 tt se nechtěla ukázat a pak jsme měla UTZ až v tom 32....
19. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to teoreticky může být poznat už cca od toho 12. týdne, ale to je velké štěstí a spíš náhoda - a mám pocit, že takhle jde poznat spíš kluk, ten pindík jde někdy pěkně vidět :slight_smile:
19. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a jaký máte pocit, co to bude? já nevím proč, ale mám dojem, že budeme mít páreček - kluka a holku :grinning:
můj pocit, že to budou dvojčátka vyšel, tak uvidíme jak dopadne tohle moje další věštění :wink: :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chiwu....tak to vyjde :wink:

já jsem u Niky cítila že to bude holčička....a byla..na kluka jsem ani nemyslela...a teď....jsem neměla vůbec žádné tušení,ale strašně jsem chtěla holčičku a chlapečka a vyšlo to :slight_smile:
19. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočeny! jdu vás pozdravit. Krásně jsem se prohřála v sauně, paráda. Tak jsem si trošku oddychla a ani se mi ještě nechce moc chrnět, ale musím jít, at ráno přežiju :wink:

Nestíhám vás kompletně dočíst.. Jen tak tady vidím, že probíráte pohlaví, tak přidám i já svůj zážitek. Já žila 3 týdny v domnění, že je to páreček, už jsem s tím prostě stopro počítala, těšila se na to, a pak mi doktor řekl, že jsou to dva kluci. Tyy jo... Napřed zklamání, ale to do hodiny přešlo a pak zase nadšení. ALe divný, jak jsem sina tozvykla, nechtělo se mi to prostě měnit. A naše mamina, ta samozřejmě hnedka stihla koupit krááásnou sadu, chlupaťoučkou na zimu, jednu pro kluka jednu růžovou :grinning: :grinning: Pak byl průšvih, už neměli to samý, tak vzala cosijinýho, už se to k sobě nehodilo :grinning: :sunglasses:

chiw - třeba to zase vyjde..

všem vám držím moc palce!! :grinning:
19. bře 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v domnění tím myslím, že mi to řekl doktro, že je to páreček. po třech týdnech toopravil na 2 kluky :wink:
19. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, jak jste se vyspaly?? já nic moc, bylo mi trochu zle, asi tou včerejší námahou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauec, já dneska hrozně, furt řvali, takže jsem strašně nevypsaná :frowning2: . ALe vypadá to, že bude hezkej den, tak to zaženem kofeinem :grinning:
20. bře 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
simonac a nedáš nějakou fotečku břicha? :grinning: A jak ti je zle? Jako, že jsi unavená?
Já tak nějak cítím, že by to mohly být holčičky, ale asi jen proto, že moc nechci dva kluky :slight_smile: No uvidíme.
Na další kontrolu jdu až 9.4., tak snad mi to pohlaví taky řeknou.
20. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
daiquiri...fotky nějaké dám, ale až se vrátí můj z hor, má sebou foták :unamused:
20. bře 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, budu se těšit. Já pořád porovnávám. Včera jsem musela říct u doktora váhu a docela jsem se styděla :slight_smile:
20. bře 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobé ránko kočky. Tak já si přeju páreček, ale už dvě ženské (majitelka firmy a tchýně) mi řekli, že to budou dva kluci...což by mě zase asi tchán nosil na rukou, protože má zatím samé vnučky. :grinning:
20. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
helisek.. a jak na to přišly? To by mě zajímalo :grinning: Já si všimla, že mám břicho trochu jiný než jiný těhotný, takový do špičky, nevíte co to znamená? :grinning:
20. bře 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dai: no do špičky se říká, že jsou kluci. Já pro změnu rostu jen na břichu, na zadku a stehnách se mi to ztrácí :sweat_smile:
20. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já nechci dva kluky :frowning2: Hm, to se máš, mně se zvětšil zadek i stehna.
20. bře 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dai: to se říká, vždyť to vůbec nemusí být pravda. Já bych taky raději páreček nebo dvě holčičky. Ale když to budou dva kluci, budu je mít stejně ráda :slight_smile:
20. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, dělám si srandu :wink:
Páreček by byl ideální, nebo dvě holčičky, mám to stejně jako ty :slight_smile: Ale přesně tak, budu ráda, když budou zdravý a v pořádku :slight_smile:
20. bře 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:
já bych chtěla taky páreček, ale mám pocit, že to budou kluci ... no uvidíme v úterý
20. bře 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
juliet, ty se máš, že už to budeš vědět, já se taky nemůžu dočkat :wink:
20. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, tak koukám, že tu probíráte pohlaví. :wink: Já už to chci taky věděěět!!! :slight_smile: Já si teda od začátku myslím, že by to mohl být páreček. Ale zbytek rodiny mě vyvádí z omylu a mému břichu říká kluci. :sweat_smile: Tak jsem teda zvědavá, kdo bude mít nakonec pravdu...
20. bře 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...hodila jsem do albíka fotku jaké jsem měla břicho v den porodu..tak jukněte na slona :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejku marho, to je ale pupík! kolik ti tvoji valibuci měli?!
20. bře 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak slavnostně hlásím, že dnešním dnem začínáme 3 měsíc! hurááá! takže už "jen" 4 týdny a budu klidnější :grinning:
20. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chiwu....to už uteče :wink:

Kristýnka měla 3400G a Davídek 2900g :grinning: takové normální donošené miminka :grinning: :grinning: nechápu jak se tam mohli vlézt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikij, a proč myslí podle břicha?

Teda marrha to jsi mě vyděsila :astonished: Takhle velký?????!!!!!! To se asi převážím...

chiwu: neboj to uteče, pak už budeš zase o stupínek klidnější :slight_smile:
20. bře 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek