Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

koira
27. črc 2009

dekuji....udelali ste mi radost....ja sama si pripadam jak malej tank...nene dvojvajecna..

koira
27. črc 2009

hmm tak tu jednu bych si taky tipla....jsem cela chlupata a ksichtik jak pubertos...ale aspon malinkej pindik by tam mohl byt ☹

zuzka72
27. črc 2009

Holky mrkněte na to je to o kočárkách pro dvojčata.
http://archiv.nova.cz/multimedia/rady-ptaka-los...

arwenka
27. črc 2009

Jeeeee, ty tanku 🙂
Divala ses do meho alba? To bys neco videla 😀 😀 😀

Treba jeden pindicek taky vykoukne, uvidis, ja taky desne chtla tu holcicku, jen me docela udivujou ti dva capi tady nad domem porad 😠 😠

koira
27. črc 2009

hihi jj videla....no pravda ze na tebe opravdu nemam....ale i tobe to moc slusi i s tim briskem 😉 .....vubec si to neumim predstavit jak s es necim takovym clovek muze normalne pohybovat....ja uz ted lezu do vany jak kdyby mi bylo 60 😅

koira
27. črc 2009

jo a poslal jsem ti jeste jednu fotecku...jen ksichtik... 😉 ....treba zmenis nazor 😅 ....hihi to uz jen ze zoufalstvi 😉

lucy82
27. črc 2009

Koiro a ty máš dvojčátka přirozeně?

koira
27. črc 2009

no jak s eto vezme...brala jsem Clostyl....manzel bral Profertil...a tak nejak s ezadarilo.....puvodne sme meli trojcatka ale treti prcek nas opustil asi v 10tt.....

koira
27. črc 2009

bude to znit mozna blbe..ale byli celkem radi ze nam zustali jen dva....ty trojcata si vazane neumim predstavit 😕

lucy82
27. črc 2009

Teda jo tak to si taky nedovedu představit 😀 Ale příroda to zařídila 😉

koira
27. črc 2009

jj tojo.....koukala jsem ze tady resite kocarky...ty uz mas koupeny?

lucy82
27. črc 2009

Zatím jen zamluvený a zaplacenou zálohu, měly by mi ho dovézt v září 🙂

arwenka
27. črc 2009

No, tak to jako pohybovat normalne se s tim neda. Vcera se mi Jarda smal, ze chodim v zaklonu a jako kachna, z vany me taha on a dela takove veci, ktere jsou pro me absolutne nemozne, jako je zavazovani bot, holeni chlupu, trhani plevele ve skalce, protoze tam pres pandero nedostanu, ohybani se dolu do mycky,nabirani vody na kytky z plachty bazenu,no proste uplne normalni veci v cele se sbiranim veskerych predmetu, co mi dnes a denne padaji na zem a ja se pro ne proste neohnu, protoze bych uz nevstala 😀 😀 😀

zuzka72
27. črc 2009

Arwi-mám to v albíčku, ale fotila jsem to sama narychlo teď upachtěná, jak jsem přiletěla ze zahrady-no uvidíš.... 😉

koira
27. črc 2009

hihi mozna by bylo lepsi kdybys napsala co vlastne muzes delat 😀 .....ale kazdopadne mas muj obdiv...my jsme se zas dali do malovani..pripadam si uplne neschopna.....to je porad ..to netahej, nenapinej se, odpocin si......

arwenka
27. črc 2009

Teda Zuzi, u Tebe je to hodne tezky.....ja Ti v tech netehu nikde nevidim poradne do oblicejiku, sakrys. Podle toho, co vidim, bych tipovala u vas v rodine velkou prevahu chlapu....zkus mi, prosim, jeste poslat taky normalni fotky (velikostne) do mailu.... 🙂

zuzka72
27. črc 2009

Arwi, zkusím nafotit-jupí já chci kluky....

arwenka
27. črc 2009

Tyyyyyjo, Zuzi, Ty jsi blazinek, ale zase budes mit cely zivot ochrance 🙂

koira
27. črc 2009

Arwi a u me si nazor nezmenila?ja nechapu jak to uzes takhle poznat...ja si treba pripadam tak nejak porad stejna.....vetsinou holky zkrasni..tak to poznam...a vetsinou cekaji kluky....ale ja si fakt pripadam stejna....jeee Zuzi ty se mas...ja jsem taky chtela 2 kluky 😉

koira
27. črc 2009

jejda uz sem si vsimla ze jsi mi psala na meil 😉 ....no tak snad s easpon jeden pindik ukaze..ale diky za tip 😉

arwenka
27. črc 2009

No prave proto by mi to sedlo na parecek u Tebe, Koi - protoze se nemenis - ale minimalne jedno miminko je holcicka 🙂 Je dost dobre mozne, ze druhy je chlapecek, nejsi jina o tolik, myslim, ze dve holcinky bych videla...

koira
27. črc 2009

fakt?juu tos mi udelal radost..ikdyz tomu podvedome moc neverim...ale to uvidime az na porodnim sale 😉 ....ty uz to mas za par vid....a budes rodit normalne?nebo cisarem?

arwenka
27. črc 2009

Koi, ja jsem po prvnim porodu brutalni straspytel a pokud to pujde, chtela bych rodit cisarem s epiduralem, i kdyz epi je taky vec, co se mi moc nezamlouva pro ten pocit, ze neucitim pulku tela 😠 😠
Zatim to na cisare vypada, protoze chlapecek je otoceny pricne....

koira
27. črc 2009

aha....tak to se ti nedivim....ja se zas bojim toho uspani, aji toho epiduralu....ale asi zalezi na tech zkusenostech ☹

arwenka
27. črc 2009

Kazda maminka to prezila (nejsme ve stredoveku), oni nam tam ti drobeckove nezustanou.....ale ja si uz nebudu hrat na hrdinku, ja vim, ze porod boli a kdyz ty tisici leky a zpusoby existuji, neni duvod, proc je nevyuzit.

Kdybyste videly, co mam v brise za predstaveni - hruza 😀 😀

koira
27. črc 2009

hihi to musi byt parada....asi maji party....jen aby se jim nechtelo uz ven mrskam 😲

arwenka
27. črc 2009

To mam prave silne obavy, protoze mam krece jak bejk a lezeni nehrozi z duvodu Danulicka, kterej me nenecha 🙂

koira
27. črc 2009

hmm to si neumim predstavit ....ja nemit svuj odpoledni klid tak sem protivna a nevrla

arwenka
27. črc 2009

No, tak ten jsem nemela ani jeden den za cely tehotenstvi 😀 😀 😀
Njn, asi mi to neni souzeny...tyjo, jestli se ti pani doktori spletli, tak me normalne na tom porodnim sale budu krisit 🙂 Nemam totiz druhe jmeno pro chlapecka 🙂

koira
27. črc 2009

hmmm to by byl mazec...ale prej s eto obcas stane ze se z holcicky vyklube kluk vid...ale asi jen velmi zridka..tak nebooj..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru