Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hanula83
11. led 2010

Holky, já dnes musím ven, jsou hrozně umrčené, teď už obě dvě... tak razíme náledí nenáledí... snad si tu hnátku nezlámu.

lucy82
11. led 2010

Tak usne jedna a probudí se druhá, mě klepne, jsem chtěla upéct chleba, a udělat bábovku ale nemám prášek do pečiva takže kulo hulo 😢

hanula83
11. led 2010

Jééé, vidíš, ještě žes mi to připomněla, prášek do pečiva taktéž nemám, to by s bábovkou dopadlo zle 😉... Dnes se mi taky na přeskáčku budí, půjdou na mráz a tam jim bude jistě líp 🙂.

kocule
11. led 2010

Holky, nechci provokovat, u nás se dalo druhé cvíčo a Tomča mi odpadnul u flašky. 😀 😀 No my ho holt budeme muset utahat, musí se nějak vybít, takže budeme kroužkovat jak vzteklí. Pokud je to samo bude bavit, nemám ráda, když se děti do něčeho nutí. A přehnaně ambiciózní rodiče vyloženě nenávidím. 😝 Já peru už 5tou pračku, manža mi za týden dovezl hadrů, ti chlapi jsou děsní. 😀 😀 Jdu dát dvacet, v noci jsem se nevyspala. Pěknou procházku a dávejte na sebe pozor. S kým bych si tady pak jako psala????

kocule
11. led 2010

Darling ještě dotaz. Jak jsi na tom s fusakama? Jsou součástí nebo jsi je koupila zvlášť? Něco takového jsem četla na netu, ale moc tomu nerozumím. Na zimu je budeme určo potřebovat, teď máme kosmíky, což nám stačí. Za rok ale budeme chodit a budeme větší a navíc, děcami z toho rychle rostou, tak uvažuju o těch, co se dají prodloužit až do 3 let věku mrňat. Díky za odpověď, už tě nebudu týrat a ždímat. 😀 😀 😀

lucy82
11. led 2010

Tak my jsme dneska protivný, bych je taky potřebovala utahat ale nevím jak, nic je nebaví a za chvilku začnou u všeho řvát 😠
Jé Hani ty se máš že máš manžu v lékárně, to by se mi taky hodilo 🙂

Kocule tak pěkné sny 🙂
já si jdu vypít kafo a o půl je nakrmím, chtějí přes den papat každý dvě hodiny a pak to stejně Sofinka vyblinkne 😒

sarri
11. led 2010

Kocule, ještě jsem našla toto vozítko http://www.e-miminko.cz/produkt/kocarek-emmalju...

ivaajirka
11. led 2010

Dnes je nám 6.týdnůa kluci v poradně vše o.k. mají 4120g Ivošek a Zdenda má 4320g.stále je plě kojíme~m~~m~~m~

lucy82
11. led 2010

Ivi teda moc gratuluji jak k perfektní váze tak ke kojení🙂 Jsi dobrá, fakt že jo 🙂 Ani spurt vás nezlomil, to mě jo 😕 A Sofinka teď nějak nechce ani prso potvora tak jsem ji dala 100ml Sunaru a dala obě spát po obědě do ložnice a oni fakt spinkají, tak místo kočárku, aspoň nebudou protivný🙂 A já jdu udělat ten chléb🙂

hanula83
11. led 2010

Kocu, díky, procházka se vydařila a kupodivu nikdo nepřišel k úrazu. Holky jsou uspany a ještě se dospávají v garáži. Konečně dnes daly pokoj, prostě si ten čerstvej vzduch vymrčely 🙂... ale aspoň to na ně zabralo. Chodníky sice odhrnuty sotva na jednokočár, ale nějak jsme to zvládly... Jooo a přehnaně ambiciozní rodiče, co chtějí mít ze svých dětí za každou cenu génia taky nenávidím 😒 . Každý umí něco jiného a nutit dítě do něčeho, co nechce, je nesmysl.

Ivi, to jste teda fakt dobří, že kojíte, my s tím ztratili nervy a vykašlali se na to... Jinak my zase máme přesně dnes dva měsíce 🙂. Holky mají jedna přes 5 kg a druhá necelych 5 kg.

beruska5
11. led 2010

Ahojky,tak to počasí na prcky nic moc.Taky celej den rvou.Ale sem se uz uklidnila,manzel je snima uz skoro dve hodky venku.Jak jsou venku nemusi ani 4 hod.jíst.Jak jsou doma kojim kazde dve hodky 😲
A uz ste nektera byla na ockovani prevenarem,myslim tim novim co je zdarma.Ja volala lekarce,ted ve ctvrtek by je mela dostat a pristi tyden uz nas snad zaockujou,i prvni hexu,stale se to odklada kvuli holce co ji natekla rucicka po TBC¨
Nemeli bychom taky zalozit uz novou diskusi po porodu?at sem holkam uz moc nelezem 😉

zuzka.o
11. led 2010

holky, nemáte zkušenost s Fisrt wheels city twin? Tady v tom obchodě vychází celkem dobře cenově, s hl.korbičkama na necelých 18tis. Ale odrazujou mi ty malý kolečka!
http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&se...

petranela
11. led 2010

Zuzko, tenhle kočárek se mi taky už dřív hodně líbil a právě ty malinky kolečka mne dost odradily... třeba ve sněhu by se s ním jezdilo asi špatně, ale nevím, jsem zvědavá, jestli některé holky o něm něco ví.

Tak jsem právě snědla po večeři půlku studentské pečetě 😉 neodolala jsem, aspoň v těhotenství nemám výčitky 😉 přibrala jsem 7 kg a zatím mi všechno jde do břicha. Jsem zvědavá jak to bude po porodu.

Dnes jsem byla v poradně, ptala jsem se, jestli je možné si rovnou zvolit císaře s lokálním umrtvením. Dr říkal, že dvojčata často rodí přirozeně, ale že prý se nějak domluvíme a říkal, že o porodu je ještě předčasné mluvit, uvidíme v jaké poloze budou mimina. Takže vpodstatě nic nevím.

Beruško, jen tu zůstaňte, Vaše zkušenosti si moc ráda vždycky přetu, je to poučné 😉 Pokud byste založily novou diskuzi, asi bych chodila šmírovat 🙂 Jen tu zůstaňte!

ivaajirka
11. led 2010

Ahojky ten kočár máme my zuzko jsem spokjená na 100% je lehky a super se sním jezdí 😉

beruska5
11. led 2010

tak fajn ,ja sem si myslela abychom vam to tu nezaplnovali 😉
ten kocarek je moc hezky ale ti kolecka urcite male 😒
mi mame retrus a kolecka jsou velky,na nezaplaceni 😵

hancas
11. led 2010

maminky určo jsou lepší větší kolečka už jen kvůli jézdě a hlavně jézdě ve sněhu,ale každému se líbí něco ljinýho

hanula83
11. led 2010

Souhlasím, že velká kolečka jsou k nezaplacení, velice praktické 😉... a v tom sněhu obzvlášť. My máme zadní kolečka veliká a přední jsou menší a otáčivá. Nevím, jestli je nějaký kočár s otáčivýma předníma a zároveň velkýma kolečkama, ale to by asi bylo nejideálnější.

lucy82
11. led 2010

Tak objednáno plno ubrousků přes net 🙂 Díky za tip na lékárnu jinak bych zase lítala do města a takhle to je fakt pohodlnější 🙂

hanula83
11. led 2010

Lucy, myslíš internetovou lékárnu?... Jo, jinak je fajn, že manže je v lékárně, když něco akutně potřebuju, jen zvednu telefon a nadiktuju, co potřebuju, on pak večer doveze 😉...

lucy82
11. led 2010

Juju Hani internetovou, sehnala jsem tam vše, roztok na čočky, druhou lahvičku avent, tak jsem ráda🙂 Nu jdu chrupajdit, dneska mě nějak utahaly a jsem k.o. tak snad zíta budou hodnější 🙂 Jinak jim víc zatopím, zesleču do naha a celý den budou nahý, to jsou totiž nejvíc happy a rozdávají usměvy na všechny strany🙂))

darling007
11. led 2010

Ahojky Kočule, vůbec se prosím tě, neomlouvej, ráda poradím, když je s čím... 😉
Fusaky od X-Landeru neobjednávej, vejdou se jen do hlubokých korbiček a ty jsou jen do mono-kočárků. Pro nás to fakt není aktuální. Já mám fusaky - zavinovačky do autosedačky od Emitexu, ty zimní a jsou super. Do kočárku se mi vejdou v pohodě, v autosedačkách taky není problém a hlavně - nemusím mít extra dvoje, každé zvlášt, vystačíme si s těmihle jedněmi.
Kdyby něco, piš, piš, když budu vědět, odpovím...

hanula83
11. led 2010

Lucy, tak to chrupajdění ti závidím... my jsme vzhůru, teda ony spí a sem tam vyjeknou, že se vždycky leknu i já 😉... tak jsem zvědavá, co z toho bude...

Ty zavinovačky Emitex jsou asi hodně oblíbené, myslím, že je tu máme snad všechny, ne? 🙂 Ale jsou vážně super.

kocule
12. led 2010

Dobré ráno holky, dneska jsem to ještě ukecala a trošku si pospala... 😀 Darling diky, ty zimni mam taky, ale jsou jen do 1 roku, tak asi pak poridim klasicky fusak. Holky mrknete na http://www.easytoys.cz/fisher-price-kolotoc-nad... mají tam právě kolotoč nad postýlku za zajímavou cenu v akci. 😉

Holky já včera objednala kočárek, tak jsem děsně zvědavá, jak bude vypadat a jak se nám v něm bude jezdit. Určitě dám potom info. 😉

sarri
12. led 2010

Kocule, tak ten kolotoč máme - holkám se líbí - prva je zajímala jen ta světýlka, teď už i plyšáci.
Našla jsem ten x-lander za 6000 nový a váhám, jestli ho koupit.

zuzka72
12. led 2010

Hlásím v albíčku foto zasněžené zahrady (dům je sousedů, my máme z druhé strany) a pupíka z 33tt. 🙂

kocule
12. led 2010

Holky, musím se přiznat, já si ten kolotoč objednala taky.. 😀 😀 Malej totiž u něj dneska vydržel hodinu, akorát jsem ho musela pořád natáčet, což mě strašně nebaví, tak jsem to vzdala. Mám pocit, že čím jsou starší, tím se jim to líbí víc. 😀

Sarri, to je super cena, těžko za ty peníze koupíš lepší. 😉

Zuzi, moc hezkej pupík 😀. Kde v Olmiku bydlíš? Já mám rodiče v Černovíře.

My musíme dneska ven, nebo mi praskne hlava. 😠 Mladá dáma drží dietu, takže se do ní něco snažím nalít, ale nechce a nechce, asi mě klepne. Snad na tom čerstvém vzduchu vyhládne a dá si. 😝

zuzka72
12. led 2010

Kocule-kousek od nich 🙂 v Řepčíně-to víš OLomouc je dědina, tak jak někdy pojedeš k rodičům, tak se ukaž, ráda vás uvidím.

kocule
12. led 2010

Tak to je fakt kousek. My tam chodili na řízky s barmborovým salátem do té hospody, byly moc dobré. Teď už jsem tam dlouho nebyla. Někdy by to šlo, je nás tady z Olmiku nebo okolí celkem dost. 😉 Minimálně bych chtěla na ten bazárek jak psala Hanka. 🙂

hanula83
12. led 2010

Holky, já taky musím dnes zas ven, ty naše slečinky mi daly dnes v noci pořádně zabrat, budily se skoro po dvou hodinách s ukrutným hladem... takže moje představa, že v noci už vydrží spát se rozplynula jak pára nad hrncem...

Zuzi, pěknej pupík, určitě ještě poroste, já jsem sem ten svůj konečně raděj ani nedávala 😉, nechtěla jsem strašit maly děcka 🙂))... Jo a připrav se, že olomoucké porodnici mají na takové velké pupky malé pásy na ozvy 🙂. Prej to stříhají, aby to vyšlo na břicho s jedním dítětem a na ty dvojčata se moc nepamatuje.

Holky, nevíte někdo, co je s tou PetkouN? Ona čekala jednovaječné holčičky a už tu hrozně dlouho nebyla.. Byla právě taky z Olmika.

hanula83
12. led 2010

Jo, to je fakt, že nás je tu dost z OL, co kdybychom udělaly nějakej srázek? Podle mých zkušeností je dost těžké něco zorganizovat když se mají sejít jen dvě ženské s dětma, takže tohle by bylo ještě horší... ale můžem se pokusit 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru