Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

radka.k
20. led 2010

Holky, já vás obdivuju, teda že máte chuť na sex. Já vůbec. Při minulým těhotenství úplně v pohodě až do konce, ale teď tak od 15tt fakt nemůžu nic. Cítím se dobře, všechno mám dle dr. super, ale já prostě nemám chuť, teda spíš mám vysloveně nechuť k čemukoli. Občas se mi manžela zželí a zvolím pro něj "jiný druh vyprázdnění" ale vyloženě to dělám s odporem. Doufám, že se to časem zlepší, snad nebudu frigidní až do smrti 😲

hanula83
20. led 2010

Radu, já myslím, že se to určitě časem zlepší 🙂... i když teda nevím, jak u normálního porodu, ale po císaři se mi chuť vrátila neobvykle rychle 😉

Holky, dodala jsem aktuální fota...

zuzka72
21. led 2010

radka.k-každej na sex není, no hold co už mám známou a té stačí když ji manžel škrabe na zádech. No problém je, že to nestačí mu ☹ , takže si asi dovedeš představit, kde on se vybíjí, protože ona, jak píšeš pro něj ani nezvolí "jiný druh vyprázdnění" . To já jsem opak někdy si říkám, jestli jsem normální, teda i ten můj to říká i ti před ním, já můžu vyprazdňovat kdykoliv 😀 , nic mi není cizí a bez sexu nevydržím ani den. 😀 😀 😀 No ale teď hold musím polevit i já, děti jsou přednější, takže zatnu zuby a budu nervní, že nemám sex 😀

zuzka72
21. led 2010

hanula83- ty tvoje kočky jsou už pěkně velké a jak se řechtají, to už musí být s nima sranda.
hancas-nového nic, já se neptám, ale vidíme se denně 😉

zuzka72
21. led 2010

http://www.porodnice.cz/node/34080
super porodnice-tam by mi asi císaře udělali hned, asi se stěhuji. 😀

zuzka72
21. led 2010

😀 Asi si tady píšu sama se sebou. 😀
No co už, jdu vařit a pak pádím zase do školy, takže se napíchnu večer. A dnes naposledy, pak prázdniny. Huráááá. 😀 😝

hanula83
21. led 2010

Zuzi, jo jo, sranda s nima teda už je, a určitě bude ještě větší 🙂... Jinak já taky nejsem zrovna frigidní, ale že by mi nic nebylo cizí, to teda ne-eee 😕 😀 ... jsou věci, ktery teda ani za nic... Ale musím říct, že po porodu je u mě chuť spíš větší než menší a tak to bylo i v těhotenství, pokud mi nebylo zrovna hrozně mizerně..

zuzka72
21. led 2010

Hani-jejda-teda asi jsem to napsala blbě,takovy nějaky fuj,fuj, latex, SM a tak to néé, ale jinak takovy ty "slušny" to jo. Teda v tom se ani já nevyznám co jsem napsala, no ale já vím, jak to myslím. 😀

hanula83
21. led 2010

Jasně, já jsem si říkala, že jsi to asi nemyslela doslovně 😉.. Zuzi, sháníš ještě ty textilní plínky?

sarri
21. led 2010

Jo, k tomu holení v porodce - tak mě přestože jsem byla oholená - ještě žiletkou občárla, což mělo za následek, že mi ty chloupky tak 5. den po porodu zarostly a měla jsem pod kůží na oněch místech takové hnusné bolavé boule, které jsem musela mazat antibiotiky a pěkně mě to bolelo.
A sex mi doktor zakázal ve 4tt, kdy jsem začala špinit, a tak to bylo po celé těhotenství. No a po porodu teda nářez - bolest jak prase - mně to nějak natěsno sešili či co (jo a taky mě po porodu hrozně trápí memoroidy - no, to jsou ta pozitiva, když si člověk broučky pěkně vytlačí), takže tomu dávám čas a upřímně jsem ráda, když k ničemu nestihne dojít. Je to smutné, je to tak.
Hanulo, Lucy, Kocule, to teda máme pučmelouchy - ty váhy 😀 😀 😀

zuzka72
21. led 2010

Hani tahle je ovšem bombastická. Ta se mi moc líbí.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Hele a poznáš ta holky od sebe, vždyť jsou stejny 😀
JJ, plínky jsou pořád aktuální a nemám je. Máš nějakej tip? 🙂
Sarri-neboj, bude líp.

hanula83
21. led 2010

😀 ... tu jsme pořídili včera, ony se už začínají čím dál víc smát. Když se napapají, tak už třeba nechcou spinkat jako dřív, ale chcou, aby u nich někdo třeba jen seděl a mluvil na ně, to se pak řehtají o sto šest 🙂... Ohledně plínek, já totiž nevím, jestli je využiju tak, jak jsem si představovala, protože mě z nich poslední dobou berou čerti. Nevadí mi praní, sušení.. ale jsem úplně na nervy z toho nasazování. Přímo ta plínka se nasazuje jako klasické papírovky, ale na to se dávají ještě ty kalhotky proti prosáknutí a ty jsou naprosto nemožné! Jinak by to bylo super, ale ty kalhotky proti prosáknutí (které ke všemu prosakují) se strašně blbě nasazují... tak zvažuju, že to prodám, protože ani nemusíme mít to široké balení.

zuzka72
21. led 2010

Hani tak ty mám taky 6ks a jsem zvědavá, jak to s nima půjde, já spíš potřebuji klasické plínky, normál obyč, možná zítra zkusím Timpo-snad tam budou. 😉

hanula83
21. led 2010

Sarri, to máš pravdu, máme všechny pěkné velké dětičky, kterým se holt daří 🙂... Jinak ty "problémy" po přirozeném porodu ti nezávidím, ale zase to bylo prostě přirozené 😉 a můžeš být na sebe hrdá, že jsi to zvládla 🙂.

hanula83
21. led 2010

Zuzi, aha, tak to jo, udělalas moc dobře, žes koupila jen 6 ks, já koupila na zkoušku rovnou 20 a k tomu nějaké přípravky na čištění... no investice 7 tisíc a teď stále nevím, jestli je využiju naplno. Kdybychom musely mít to široké balení, tak asi jo, ale takhle... nevím nevím, jestli mě to donutí.

zuzka72
21. led 2010

No Hani, já to koupila jen tak, z druhé ruky, že to zkusím, ale když jsem to viděla, tak to moc nechápu, kalhotky a na to gumovy, to rovnou je lepší použít obyč plínky a Sandry, jako za stara, to víš, hold, já mám tu starou školu zažitou, mě neoslovili ani papírovky-ty budu mít fakt jen na delší cesty.

kocule
21. led 2010

Hani, mě taky čerti berou, ale daří se. 😀 😀 Koupila jsem si ale jiné kalhotky; ty které jsem měla, byly na houby. 😝 😝

Adulka mi celý den pláče, nemůže zabrat, takže je hotová. 😢 No nic, jdu vozit, snad to pomůže a chudinka moje usne. 😝 Haníku, fakt krásná fotka. 😀

hanula83
21. led 2010

Zuzi, na papírovky jsem zase já zvyklá od svých synovců... ale jinak já teda nedávám žádné gumové kalhotky nahoru. Přímo ty kalhotkové plenky jsou froté a nebo bavlněné a ty kalhotky nahoru jsou vlněné. Věřila jsem, že neprotečou a nebo že časem neprotečou, až budou mít holky silnější stehýnka. Jenže už je silnější mají a stejně to proteče, jsem z toho nervní...

Kocu, děkujem 🙂... a jaké jsi na to koupila kalhotky? Já schválně chtěla ty vlněné (vlastně k tomu originál patří), že jsou přírodní a prodyšné...

hanula83
21. led 2010

Jo Zuzi a holky fakt nejsou stejny, to jen někdy na fotkách, ale ve skutečnosti vůbec 😉

zuzka72
21. led 2010

No Hani, já právě těm froté kalhotkám nevěřím, tak na ně dám gumovky a pak jak se znám tak mě to tak nas..., že s tím švihnu do koše, protože to zákonitě musí protéct. A co to stálo peněz..

hancas
21. led 2010

haníku...holčičky jsou úžasné úpně stejné bych je nepoznala 😀 ale jak říkají spávná matka pozná svá dvojčata 😀 nádherné,úžasné,krásné rostě není co dodat povedli se vám 😀

hanula83
21. led 2010

Hani, no děkujem, úplně se tady naparuju jak kohout 🙂))))...

Zuzi, právě, co ti mám říkat... no třeba jim ještě přijdu na chuť, ale to navlékání mě vážně už znechutilo, uvidíme dál...

Holky, fakt Elenka má veliky oči a malý nosík a Aňula opačně, podobné si někdy jsou, ale stejné rozhodně ne-eee 😉)

zuzka72
21. led 2010

Hancas-tak to je to, čeho se bojím, že ty svý od sebe nepoznám a pak budu špatná matka 😢 . No přinejhorším jim ze začátku dám každému jiný provázek na zápěstí. 😀
Moje babička měla kluky dvojky a nepoznala je asi od sebe, ono taky v té době nebylo času se tak dětem věnovat,gór ve válce, no a když v 6ti týdnech jeden umřel, tak to prostě byl Svatík, ale jistá si nebyla, jen to tak kdysi když ještě žila vykládala. A teta ta má dvojčata kluky, teda dnes je jim už 40let a ty bych poznala i po slepu, jeden blonďák, jak stěna a druhej černej, jako cigán. Najdu fotku a hodím do alba, ať se zasmějete, kdybych zapoměla, tak připiomeňte. Já mažu do té školy.

j.cien
21. led 2010

Ahojky,
Zuzko,ty jsi drak-kam chodis do skoly???To teda smekam,ja jsem uz lina jako ves 😝

Zkoukla jsem vam fotky miminek,no jsou prekrasne-dokonale 😵 😵 😵 !
Hanulko,taky se chystam na latkovani-ale nevim,jestli to budu zvladat..hodne jsem o tom nacetla a laka me to fest...a misto tech vlnenych svrchnaku,co se tak blbe oblekaji-nezkouselas ty fleesove svrchni kalhotky nebo ty levne svrchnaky PUL?To neni ten klasicky neprustrelny igelit,jak byval driv-melo by to poustet ven vlhkost bez proteceni 😉

hanula83
21. led 2010

Zuzi, tak tu fotku sem určitě dodej, to jsem zvědavá 😉

J.cien, popravdě jsem nezkoušela nic jiného než ty vlněné kalhotky. Děkuji za tip, zkusím se informovat a vyzkoušet 🙂... ty vlňáčky totiž fakt protečou téměř vždy a navíc půl hodiny trvá než je každé oblíknu a navíc jim to navlíknu jenom po kolínka a dál to nejde, prostě jakejsi blbej střih. Takže pak vypadají jako mravenečci s obřím zadečkem a krátkýma nožičkama...

j.cien
21. led 2010

Ja to "znam"jen ciste teoreticky 😉 ,ale o tech vlnaccich jsem fakt cetla,ze hodne protekaji..pak se to musi impregnovat tou lanolinovou lazni...a jsou takove jakoze super ekologicke...ale ten flees a PUL pry neproteka..
Ja budu chtit pro zacatek nakoupit cca 60ks tech klasickych ctvercovych plen +PUL kalhotky a pak zkusim par kusu nejakych tech AIOkalhotech...ale jsou to silene ceny,tak asi postupne....A nakonec mozna budu vdecna za jednorazovky...pac to nebudu stihat 😀

Holky mne je dnes super blbe..jsem silene unavena,jen jsem vytrela barak a uvarila a jsem totalne vyrizena...

monika.tdm
21. led 2010

j.cien clovece mne je taky dnes nejak zle, ale to je tim pocasim, dneska tady zase padaly ty bíle ...... 🙂 , uz toho mam dost at uz je jaro!!! A to jsem jeste dneska zhucela ze schodu mam modrinu na zadku a spalenou ruku od koberce!!! Dneska je den debil!!! Tak si jdi lehnout!!! 😉

hanula83
21. led 2010

J.cien, já tu lázeň na to mám, ale jsem na ty kalhotky tak naštvaná, že je nemůžu ani vidět, možná až mě to přejde 😉... Klasické plíny taky mám, ale jen kvůli ublinknutí atd. Ne na zadečky. Já si taky měla koupit jen třeba pár kousků na zkoušku... ne dvacet... S únavou to nepřeháněj, určitě slyšíš ze všech stran, ať odpočíváš, ale má to něco do sebe 🙂

zuzka72
21. led 2010

Tak jsem zpět-škola měla jen 2hodiny, dělám nástavbu večerní. Fotky jsem oskenovala a musela zmenšit, kvalita nic moc a jsou černobíly, takže to jde blbě vidět, ale ve skutečnosti je jeden fakt, jak stěna a druhej jak cigán. 😀

zuzka72
21. led 2010

Zkusím sehnat lepší fotky. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru