• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

27. května 2017 
zuzi krásný pupík a kluci se pořád drží? To jste šikovní že jste vydrželi tak dlouho a jste hlavičkama dolů?
9. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzíku...krásné bříško závidím to já jsem se nedočkala do takovýho tdne :grinning:
9. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, podařilo se mi vystrnadit s kočárem dědu :sunglasses:
9. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Sarri to závidím :slight_smile:
My jdeme dnes na vítání občánku tak držte pěsti ať to s tím našim křiklounem přežijeme, spala teď dvě hodiny tak by nemusela být až tak protivná, za chvilku jim dám napapat, pak je pomalu obleču abych je moc nerozčílila a pak snad vyrazíme :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvi-I.hlavou dolů a II. hlavou nabok a tělo příčně. :confounded:
Hancas-no jestli je co závidět, já závidím všem co už odrodili v nižším týdnu. :cry:
9. únor 2010 ve 13:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak že tě čeká císař nebo je možnost že se ještě otočí?
9. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvi, doufám, že se neotočí, jelikož v pondělí se rozhodne, jek budu rodit, tak drž pěsti. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj věřím ale zase lepší at jsou v bříšku než měsíc v inkubátoru a já doma hrůza :frowning2:
9. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ty bys raději císaře? Já jo protože mi to pro dvojčátka přijde bezpenější. A jak dlouho tě ještě nechají?
Lucy, ale takové vítání občánků se stereo muzičků, co? My na vítání nee - stačily mně křtiny - měla jsem co dělat, abych Adélku udržela hodinu na rukách a taky jsem trnula, že tam budou hulákat. Naštěstí to proběhlo ok a bez křiku.
mrkvi já bojuji za císaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale doktoři trošku mimo, v pondělí se dozvím i kdy půjdu pod nůž, pokud se teda neotočí. :confounded:
9. únor 2010 ve 13:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, krásné bříško :slight_smile:

Jo a už mám kočárek, je fakt super, mám z něj hroznou radost. Díky za pomoc :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti-není za co, moc mě těší, že jsem zrovna tobě mohla trošku pomoci. :slight_smile: Ty si to zasloužíš.
Tak mě napadá, nevíš, jak to dopadlo s Arwen?
9. únor 2010 ve 13:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já nechápu proč doktoři u dvojčat trvají na normálním porodu když je to pro to druhé mimi rizikové? A tvůj gynekolog to napsal doporučení na císař nebo jsi to sním neřešila?
9. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nevím, pořád na ní myslím. Doufám že to dopadlo dobře. Snad se tu brzy ukáže.
9. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řešila, ale rozhoduje primář, nebo přednosta dané kliniky. Ale u nás jsou blbouni doktoři, mají teorii, že když jsem rodila 2x, že potřetí to zvládnu taky, nějaky kolizní postavení dvojčat jim nic neříká. O tom už jsem tady psala. Proto jsem jela do Šternberka, tam se dá ještě rozumně domluvit. SNAD.
9. únor 2010 ve 13:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je fakt děs oni někdy doktoři snad vůbec nepřemýšlejí . Tak ti budu držet pěstičky ať si ten císař prosadíš.
9. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes jsem byla na tom glukozovem testu,vse OK :wink: dokonce mi to chutnalo -jako Sprite to melo chut :grinning: ,takze jsem to vyzunkla raz dva,akorat me pak z toho silene prohnalo :grinning: ...

Jdu vas docist!
9. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi pupendo krasne :dizzy_face: ,ale jinak jsi teda furt suchar! :grinning:
9. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien-ty máš v albu jen 24tt, tak není s čím bych to porovnala. :grinning:
9. únor 2010 v 16:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, Zuzko zkus třeba se mnou, jestli vydržím do 37tt tak nevím jak budu vypadat :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdepros-ty máš nádherné bříško, takové pevné a zdá se mi taky malé.
9. únor 2010 v 17:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vítání proběhlo na jdničku a bez křiku :slight_smile:

Peti, Zuzi co je s Arwenkou????
9. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucy, právě že nevíme, dlouho se tu neukázala. Když tu byla naposledy, tak to doma nějak skřípalo. Tak doufám že to nějak zvládli.
9. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by mě zajímalo co je s Arwen! Lucy a to byly každá sama v postýlce, nebo obě v jedné?
9. únor 2010 v 18:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauda!!! Holky mate ve vybave detskou vahu??? :wink:
9. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi obě dvě byly v jedné postýlce :slight_smile: Na šikmo se tam vešly :slight_smile:

Peti no taky nevím jak to dopadlo, já jsem si s ní psala na skype ale jen o papání pro holky, jinak nic o situaci doma nenapsala :frowning2:

Moni dětskou váhu nemáme a moje dětská mi na první návštěvě řekla že kdybych ji měla tak mi ji vyhodí :grinning: Prý to zbytečně stresuje, takže my ji neměly, a je pravda že já bych je vážila furt :unamused:
9. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky detskou dr.jste si domlouvaly uz pred porodem??
9. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien...jj po mě chtěli jméno dr,i v porodnici vědět :unamused:
9. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vážím na kuchyňské váze. mě to hrozně uklidňuje, že vím, že vypili dost :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek