• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

27. března 2017 
Mně ani nemluv. Chtěla jsem být krásná maminka krásných holčiček a zatím su maminka s megapozadím, gigastehnama a makropupkem. Těhotná jsem vypadala stokrát líp. Od porodu mám 5 kg navrch - to je to pasení koníků a hraní si s holkama na zemi - procházka mě z toho nevytrhne.
3. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holki mě zase v lékárně říkali že laktobacílky v žádném případě do sunaru nebo se sunarem.jinak smecta je super tu jsme taky používali a nasadili např.2 dny dietku
3. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bali, já nevím, jak to dělají ostatní doktoři, nám naše doktorka dala Prevenar i první hexa zároveň... a právě předpokládám, že od Prevenaru teda máme už klid - zapomněla jsem se jí zeptat. Jinak ale zároveň s druhou hexou chci nechat dát náušnice... Jinak holky byly včera po tom očkování docela rozmrzelé, ale pak v deset večer usnuly a byl do rána do osmi klid... A dneska už v pohodě. Akorát měla Anička taky trošku průjem, ale jen malinko... prý to může být taky v souvislosti s tím očkováním. Teplotu neměly vůbec ani zvýšenou.
3. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, myslíš, že je dobré jim s další hexou píchnout uši? Já bych taky chtěla, ale právě nevím, jak by to šlo při očkování, když posledně řvaly jak smyslů zbavené.
4. bře 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulo83 tak ten prevenar se dáva dohromady 4x,
ted to každí měsíc píchne i s hexou dohromady 3x
a 4píchnutí bude pak kolem 18měsíce :wink:
4. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarri mě řekla lékařka že uši můžem píchnout po 1 hexe ale je lepší čekat po poslední hexe,teda v 6měsících
4. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, kdy jste vy pichali uši?
4. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no to se mi moc čekat nechce.
4. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak například u Kocu v porodce píchali náušnice hned, pokud si to dobře pamatuju...

Sarri, já právě pořád přemítám, jak to udělat, říkala jsem si, že by nejdřív nastřelila náušnice (jsem asi hodně blbá a naivní, ale nějak si pořád myslím, že si toho třeba nevšimnou) :wink:))... a pak píchla to očkování... A pokud by u toho řvala, tak u očkování stejně řvát bude, tak by to řvaní aspoň nebylo na víckrát, jestli mě chápeš... Ale fakt nevím, kdyby mi mohly říct aspoň ony, jestli se na to cítí :wink:

Beru, tak to jsem překvapená, právě jsem myslela, že máme od Prevenaru už klid, že se to píchne jen jednou... S těma náušnicema, Kocu říkala, že u nich dávají náušnice už v porodce - pokud si to dobře pamatuju. Tak snad to nemá na nic vliv.
4. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ve Zlíně to nabízeli hned po porodu - no holky byly tak malé, že by vypadaly směšně. No to bude. Jdeme příští čtvrtek, tak se zeptám. U vás doktor nastřeluje?
4. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, doktorka nastřeluje... ono se o v dnešní době ještě někde píchá? Kristova noho, to si nedovedu představit...
4. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zdraví vás jedna mrtvola. :grinning: :grinning: :grinning:

Beru, nám na tu lyšej doporučila lékárnice Biodermu ABCDerm Perioral, nebo tak nějak, je to speciálně na to. Namazala jsem na noc a máme to skoro pryč. :sunglasses: Holky v kojencích zase tvrdily, že to pomůže jen na chvíli, pak se jim to vrátilo a krémík nezabíral, tak bych vyzkoušela ten krém, co našla Lita, naše šmejdilka. :grinning: :grinning: :grinning: Mám ho v oblíbených a uvidíme. Ono každýmu zabere fakt něco jinýho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lito, ještě jednou moc díky, o tom krému v lékárně nic nevěděli a neměli ho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani a proč se laktobacílky nemají dávat do Sunaru? Mudra to kamarádce takto vyloženě řekla, do mléka. A je to tam i napsané, že se mají do mélka vysypat. Nám pomáhají moc. :wink:

Jinak jsem včera ječela na manžu, ať mi okamžitě zprovozní naše nové vozidlo, páč mě ta stará rablena málem dorazila. :grinning: :grinning: No do kopce hrůůůzaaaa. :grinning: Už mám kočárek nachystaný u dveří a valíme dnes na prochajdu, jupí. Je parádní, strašně strašně lehučký, je nejlehčí na trhu a po našem maléru s nafukovacíma kolečkama, který neustále ucházely, už ani vidět. :angry: Holky, co sháníte a vybíráte kočárek. Ať vás ani nenapadne kupovat bez předních otočných koleček!!! Budete jak soumar a odpadnete v prvním kopečku. A to jezdíme po sídlišti na asfaltu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí ten první byl z bazárku s cílem odjezdit zimu, což se podařilo a snad ho udáme dál, třeba jako balkoňák. :grinning: :grinning: :grinning: V tom je docela dobrej, je to hlubokej sporťák, takže na mrňata nefouká, ale jezdit se s ním nedá. :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ano, u nás hned ten dne, kdy se odchází. My si dojeli za týden, Adul byla moc malá. :sunglasses:
4. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máme klasiku, po mojí mamce a píchnuté. Proto to dělají malým miminům, ty větší už bojují. :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocu, u nás doktorka nastřeluje, tak já doufám, že boj nebude, no ale uvidíme, pak poreferuju... u nás v porodce o tom neřekli ani slovo :frowning2:

Jinak naprostý souhlas s Kocu, jedině otáčivá kolečka, bez těch ani ránu... Já naštěstí pár kočárů bez otáčivých koleček v obchodech ozkoušela a tak jsem šla jen po otáčivých...
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, u nás si mimčo vezmou tak, jak ho tam doneseš a ve stejném stavu ti ho předají (tj. oblečené a v autosedačce). :grinning: Nás poslali do jídelny a malá chrněli, když nám ji vrátili, už ani neplakala. :wink: Asi bych to jinak nepřežila, vidět to. Moc držím palečky, budu na vás myslet. Dejte pak vědět. :wink: Je moc škoda, že to u vás redělají. U nás to zase nedělá dětská, poslala nás právě do porodnice, kde píchají imrvére pořád, takže to umí a malá to má fakt píchlé krásně, uprostřed a souměrně. Hlavně, aby vám to taky tak doktorka udělala.
4. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás právě píchá jedině dětská, v porodce vůbec nevím, jestli a jak to dělají, neviděla jsem to tam... Takže doufám, že má doktorka praxi. Vlastně píchala náušnice už mě... Posledně asi v 17 letech, když jsem chtěla další dírku do ucha. A to už nastřelovala.
4. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, když jsme byli o víkendu ve městě, tak jsme čučeli, že se zas vrací do módy takové ty klasické hluboké kočáry alá Stegner po mně - 4 pevná velká kola a obří korba.
Koču, dáš je normálně do sporťáku ve fusaku naležato?
4. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak si představte jo jsem ted na vše 3týdny sama na 3děti a ještě mě vytopí sousedi včera jsem myslela ,že mě už klepne pepka včera jsem řvala jak želva jako :frowning2: :rolling_eyes: ,ale za to kluci všichni tři v noci krásně spali tak jsem si odpočala a je dnes hned lépe.Ivoškovi už se uzdravují neštovice už má stroupky a Jiřík už je skoro vyloupaný a Zdenda je zatím teda nemá tak jsem zvědavá co jak.
Jinak jak tu někdo psal zda jsme očkovaný nejsme a na neštovice se očkuje od 15.měsíce a stojí jedna dávka 1600kč,ale po téhle zkušenosti s Jiříkem bych jako neváhala :unamused: bylo to utrpení u Ivoškato bylo vpohodě.čím starší tím horší fakt jako :confounded:
4. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky nastřelit, ale od doktora a to nevím, kde bych hledala.
4. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, očkují se už i plané neštovice?
4. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že je prostě musíš dostat a pak máš pokoj.
4. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne očkují se je to vakcína Priorix tetra .Já dla jen Jiříkovi Priorix to je příušnice,spalničky,zarděnky
4. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, a co je teda všechno v hexavakcíně? Já myslela, že právě i zarděnky a spalničky... už v tom začínám mít zmatek.
4. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to proti dětské obrně ,záškrtu,černému kašli,tetanu atp. tkové ty úplně základní nemoci víš
4. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, tak zajeď do Loštic, tady vám to doktorka střelí :wink:
4. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty spalničky atp. se právě očkojí kolem toho 15.měsíce
4. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já právě myslela, že i zarděnky a spalničky jsou základní... no tak to těch očkování teda ještě bude.. :pensive: :frowning2:
4. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dala Jiříka ještě proti pneumokokům,menigokokům a žloutenku ještě chci klíštata.A to jsme si platili vše a ještějsme si připlatili tu Priorix lepší proti těm zarděnkám atp.My teda u Jiříka platili ještě i hexu:o(takže nás očkování přišlo tak na 30tis
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když si člověkještě nepřiplatí vid tak je jich ještě víc vlastně platíš za ty lepší šetrnější a víc jsou pospulu.
4. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek