• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

17. října 2017 
J.cien, graluluju ke kontrole :wink: Hlavně že se tam dole nic nechystá :grinning: a holky jsou šikulky, že jsou tak napřed!

Majerovi, kdybych čekala holčičky, hned nakupuju, jsou tam opravdu krásné kousky!!!!
9. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukla-fakt krasne kousky,ale uz toho mam mraky a ani nevim,jake velikosti a kolik ceho budu nakonec potrabovat...a jeste mam u kamosky v Praze krabici veci po jejich dvojickach,co ted budou mit rocek...tak ted nic nechci kupovat,at mi to pak nelezi zbytecne..

Jo a mam uz +17kg...OMG! :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my mame od vcerejska den blbec.(takze den a pul blbec) Neco jsem blbe pojedla a chudaci holky to zchytaly. :frowning2: Obzvlaste Barunka rvala jako tur a kroutila se jako hadek. A me je jich taaaak lito. No a taky sem byla na prasky ... Je to des kdyz srdceryvne placou obe dve.

Ted nastesti uz ulehly a ja jako vzdy po takovem dnu zvazuji vzdat kojeni a dat si lahev vina :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bali vydrz :wink: !
ale vinko bych si dala hned :wink: ,mam silenou chut na alkohol od prvniho dne po ET :grinning: a ted posledni dobou si obcas vecer dam strik cerveneho...nemuzu odolat,tak snad to miminkum neublizi....
9. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majerovi, já bych si i objednala, ale to by nám vše už bylo malé, nestihly bysme to unosit.. najíždíme na velikost 74 :grinning:.. navíc jsem v poslední době nakoupila tolik oblečků a šatiček, až mi je stydno... tak musím dát minimálně pauzu.
9. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, su MRTVÁ - ještě stále u babičky. Holky po dvou týdnech ŽRANÍ (150ml, někdy i 200) si zas naordinovaly dietu (asi jak jsem je v sobotu vážila, tak si sáhly do svědomí), takže teď jim stačí 120 a klidně přes den i po 4 hodinách. Váhy mají nahnané, tak je mi celkem jedno, kolk sní, ale co u toho dělají - to je o nervy a tak pár na prdel - chytají mi oběma ručičkama tu ruku, co drží flašku, a kvedlají, až jim ten flaškocucek vypadne z pusy - posilněny úspěchem s vítězným úsměvem si nechají dudlík znovu narvat do pusy a zas bojují rukama - to trvá tak 5 minut a pak normálně jí. V noci mě to pěkně naštvalo - krmila jsem Adélu 30 minut (u babičky do rána nikdy nespí, tak se v noci jednou jí) a to už Lišák vybekovala, že by taky chtěla - no naráz by to teda fakt nešlo. Nakonec si to ráno vyžehlily, protože po snídani jsem si je vzala do pelechu a něco si povídaly a osahávaly se a smály a mě nechaly ještě 2 hodiny pospat. Dopoledne až do odpoledne jsme daly tříhodinovou prochajdu, kterou prospaly a pak byly zas nejhodnější miminka na světě - no ale maminku z toho pěkně bolí nožičky :frowning2: Jo, jo není jak tatínkovi, ten si šel na basket :angry: Ale určitě naklidil a vše připravil na náš slavný zítřejší návrat - už se těším - zase všechno pobalit a vybalit :rolling_eyes:
9. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já dnes nakoupila 74 - teda nosíme ještě 62, ale už na léto.
9. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, to dobře znám :wink:... Ty je krmíš každou zvlášť, že? Já je pořád krmím dohromady, ale nám to přestává tak dobře jít právě kvůli těm nenechavým packám, mají v nich už takovou sílu, že mi nima zadrápnou ruku a tak dlouho ji tlačí od sebe, že si tu flašku vyškubnou... Jsem na ně krátká :wink:... A ty už dáváš mrkvičku?
9. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, já právě taky, nakoupila jsem i body s krátkým rukávem 74, ale než se to bude dát vzít ven, tak budou potřebovat 80, jak je tak pozoruju... Ony taky oblečou ještě něco i 68 i 62, ale tu 62 mají většinou už velice narvanou a některé právě už i 68...
9. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, nedávám a od toho průjmu Eliščiného ani kaši - zkusím kaši na večer zas až o víkendu (ve čtvrtek jdeme k tomu fešákovi doktorovi, tak uvidíme, co nám řekne - asi budu chtít neurologické vyšetření - přece jenom byly celkem brzy a zdají se mi být trošku lenivé). Teď, když si toho jídla zas ubraly, tak se mi do těch mrkví moc nechce - docela barvitě vidím, jak s nima u toho přes oběd dřepím nekonečně dlouho a budeme jak čuňata všechny 3.
9. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nosíme ještě něco i 56. Každý výrobce jiná reálná velikost.
9. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, to je pravda, podle čísla se člověk nepořídí, ale naše holky mají jakási velká bříška nebo co. Třeba to 68 by jim i ještě v pohodě bylo, akorát přes ta bříška je to už škrtí... Já plánuju, že tu mrkvičku jim dám zatím tak dvě tři lžičky, taky bych nerada, aby stejně 90 % skleničky skončilo na oblečkách :wink:
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel v čudu, tak si brouzdám a ejhle kočárek v minimalistickém pojetí http://www.emimino.cz/clanky/seed-pli-se-systemem-2v1-je-spickou-mezi-kocarky/ teda nic tak ošklivého jsem už dlouho neviděla - všem, kterým se líbí se předem omlouvám :grinning:
9. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, kolik vypíjí za den?
9. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Novy fotky v albíčku.
9. bře 2010 ve 21:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri-ten je otřesnej.
9. bře 2010 ve 21:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, připojuju se, ten je fakt ohyzdný :confounded:, bez vkusu... Holky vypijí cca 170 x 5... chi chi, takže zhruba 850 za den (musela jsem si vzít kalkulačku)... Je fakt, že Anička teď taky někdy frfňá a nechá zbytky, ale většinou to vypije. Elenka vždycky všechno beze zbytku do poslední kapičky :grinning:
9. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, kojná dojná - super - jsi můj vzor pro mé další potomstvo. Příště to rozkojím ve velkém stylu. Mně normálně levé prso úplně stávkovalo - vůbec se mi tam mléko netvořilo (na pravém jsem odstříkala 80 a na levém 10 - divné, že?)
Je vidět, že máš děti "v rukách" - já se prva mrňousky málem bála chytit.
9. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To moje zlobivky jí někdy 5x a někdy i 7x. Dnes jenom 5x120 - a to ještě minulý týden dávaly každá skoro litr za den.
9. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, moc pěkní chlapečci, no vidíš, jak ti to jde kojit je zároveň.. No ironií u mě je, že to břicho jsem týden po porodu měla přesně jak ty - tzn. žádné... no ale po tom šestinedělí jsem se tak rozežrala, že pak nakynulo. No a to jsem nekojila :confounded:

Sarri, takže plánuješ další prcky? :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli...já taky po porodu placka břicho a pak už zase břicho a ne a ne shodit,ale kašlu na to mám dvě krásné děti a lidem kterém se postava nelíbi at táhnou nebo ne??jsme přece matky dvojčat nebo ne
9. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono plánovat se dá leccos. Člověk míní a ono se to stejně všechno zařídí jinak, ale momentálně teď bych chtěla, až by holky šly do školy ještě jedno mimčo - teda spíš páreček, ale s mojí dělohou naprosto nevhodnou pro dvojčetné těhotenství nevím, nevím - byly by to zas nervy jak špagáty :grinning:
9. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky-vy řešíte břicha-ale co mi to pomůže když mám otřesnej ksicht. :cry: :grinning: :zipper_mouth:
9. bře 2010 ve 21:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jím úplně hrozně - ráno sice vzorně posnídám, ale oběd dávám až tak ve 4 a to toho sežeru moc, jak už hlady nevidím a pak spíš vínečko a olivy ....
9. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, jasně, až budu chtít něco s tím začít dělat, tak začnu ze svojí vůle a ne proto, že by se to snad někomu nelíbilo :unamused:
9. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi...ty???seš blbá!!!!promin ale opravdu
9. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosímtě, jsi jak modelka. Kam se hrabou silikonové krásky, co mají ksichty jakoby si mos utáhly v culíku gumičku a pohled sovy pálené po botoxu.
9. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hancas-no mám ksicht, no ale někomu se líbí, tak to neřeším. :grinning: No a když se namaluju-tak jsem krásná. :grinning: Jako každá-ale já se nemaluju. :grinning: Když jsem dělala modeling-tak jak mě namalovali, tak jsem se pokaždé nepoznala-to jsem nebyla já. :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 21:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, hele, co furt máš, vůbec nevypadáš na svůj věk, máš krásny donošeny chlapce a tři velky chlapy, na co si stěžuješ?? :wink: Mimochodem já sice nejsem na ty dudlíky "kytky", ale jak je ta fotka, jak mají kluci ty tyrkysovy oblečky a v pusinkách kytky, tak ta fotka je úžasná :slight_smile:... My máme naprosto stejné oblečky, i s těma "botičkama", v sytě růžové, tak je taky zkusím nafotit :wink:.
9. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek