• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

19. ledna 2017 
Petra... já si na mimi pořád teda připadám mladá.... ale už myslím nastal čas, abych "dospěla a zmoudřela" ..tak uvidíme

Zlato... to je jasný, nač by si někdo pořizoval pejsátko, kdyby ho nechtěl rozmazlovat?

Cutce...já přirozeně
10. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kočárek je doma a je božííííí, jen ho musím složit a nafotit, takže fotky zítra. :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, tak to je super, teď budete drandit jako o život, co? :wink:
10. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi...gratuluju ke kočárku :wink:
Cutce - a procpak te to zajima? Pro nejaky vyzkum? Nebo take cekas dvojitou radost? :slight_smile:
Že jo lito, taky mi to tak přijde, že by jedno v bříšku bylo málo.
My máme miminka také přirozeně. Byl to šok a zároveň nebyl. V rodině dvojčátka jsou a mamka se mi vždycky smála, že to padne příště na mě :grinning: Navíc mám polycystycké vaječníky, takže sklon k většímu uvolňování vajíček, ale i tak byl 1. ultrazvuk malinko šok, hlavně pro manžu :grinning:
Neměly bychom obnovit seznam čekatelek? Ať máme přehled.... jdu to pohledat.
10. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, taky mám PCO.
zuzka.o • no to je jasný... pořídili jsme si ho pár měsíců potom, co jsem potratila, takže to je takový naše miminko... a rozmazlánek je povedenej :wink:
Zlatovlaasko - se jako bojis, ze se te kluci po porodu leknou a nebudou chtit od tebe nakojit ani pochovat? :grinning: :grinning:
Zuzi, gratulace ke kočárku a hlavně ke krásným kloučků - ehm, trochu opožděně :wink: :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lito, taky jsem říkala, že chudinka tak dlouho a silně škytá :wink: Úplně s sebou vždycky škube, pak jsem ráda, že to přejde a má zase klidek

Hanulko, jsi pěkně mlaďounká maminka, jistě z nás všech tady budeš mít jistě nejvíc energie.
ha, nás tady je... nestíhám...

lito, dala jsem 2 fotky ze svatby do alba, ale je to naskenovaná fotka za sklem, takže není moc kvalitní... ty jo, letos to bude už 6 let...
Zuzi.o - ja mam odkaz na tu posledni tabulku nekde ulozeny, tak to vycmucham a perdnu to sem :slight_smile:
Eririn a vy jste také přirozeně nebo po IVF?
10. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lito, že při pohledu na tu pubertu začnou řvát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petranela, mě také škytá hlavně malá, kluk zatím snad jen jednou :slight_smile:
***ČEKATELKY***

ZLATOVLAASKA - 30.3. - dvojvaječné, chlapci
ZDEPROS - 9.dubna - dvojvaječné, chlapci
HOUSKY - 12.dubna - dvojvaječné, chlapec a děvče
ZUZKA.O - 13.května - dvojvaječné, překvápko
J.CIEN - 15.května - dvojvaječné, holčičky
CARINKA 18.května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
EIRIN - 27.května -dvojvaječné, chlapeček a holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, zatím nevíme pohlaví

doplňte :wink:
ku podivu se kluci zatím nebrání a nechají mě s váma pokecat :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, přirozeně.
:sweat_smile: Holky, přihlaste se, kdo jste stejný ročník jako já nebo mladší? Sakryš já nechci být za bažanta :slight_smile:)))
lita: zajima, protoze zatim necekame, ale jdeme prez IVF, tak jsem se chtela jen zeptat jaka je pravdepodobnost dvojcatek
10. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, tak to je super. Já se jen bojím, kdybychom chtěli další miminko, aby to také nebyla dvojčátka :wink:

zuzi.o děkujeme za tabulku, květen je koukám nějaký nabitý :grinning:
10. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlato...hezký fotečky ze svaty, moc ti to slušelo.
Kamarádka si taky pořídila štěňátko za mimoděložní těhu.... je to nejlepší lék.
10. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Zlato, ty jsi mela opravdu uplne zlate vlaasky! :grinning: A ta foto pred orlojem je uzasna, ta se fotografovi povedla!

Vidis, my si pro nasi berusku zlatou jeli par tydnu po mem potratu, ale uz jsme ji meli zarezervovanou a to jsem jeste nevedela, ze otehotnim. Po potratu jsem brecela non-stop a prichod Megudle mi opravdu pomohl ty slzy stopnout, protoze nam do bytu vtrhl maly uragan :slight_smile: A uraganem zustala na hodene dlouho, jeste ted je ji nekdy vsude plno, ale je to roztomile, uz si domacnost bez jejich roztahanych hracek, rozestrlanych polstaru a vylizanych misticek neumim predstavit :grinning:
tak vy tady řešíte věk, já jsem 75. ročník. dlouho jsem na to byla hrdá, protože jsem byla všude nejmladší - myslím hlavně v práci a pak se to nějak zvrtlo... a teď už ten rok narození hlásím z nutnosti... :confounded:
Holky a neporodila už Zdenička nebo se mi to motá?

Hani, asi na tebe ta nejmladší padne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My sťápali celou :astonished: jablečnou přesnídávku a teď si dáváme dvacet. :sunglasses: Prej 2 až 3 lžičky, cha cháááá. :grinning:
hanula.... noo... asi jsi fakt nejmladší ...ty náš bažantíku :grinning:
My jsme taky po IVF. A stejně jak Lita psala, že týden po transferu měla hodně silnou čárku na testu, tak já taky. Testovala jsem snad šestý den po transferu když se to ještě nemá a vykoukla na mne krásná čárka!!!! :wink: Řekla jsem to hned manželovi, že to jsou asi dvojčata, ten mi nevěřil a když mi to doktor potvrdil, vůbec jsem se nedivila, tušila jsem, že tam jsou dvě.
10. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek