• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

26. července 2017 
Lita já byla v ISCARE Praha, je to na Palmovce. A byla jsem tam hrozně spokojená. Úžasní doktoři, a naprosto skvělý a ochotný sestřičky :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já je Mrkvičce moc přeju, je to podle mě úžasné. Náročné, ale krásné. Ale fakt mi stačí dvě. :grinning: Jenže při našem štěstí, aby zase nebylo třeba další, to bych asi už nerozdýchala. :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvičko, přesně tak, děláte to dobře!!! Uvidíš, že všecko dobře dopadne, no to okolí musí být otravnější než u nás co čekáme dvě. Já znám paní co má trojčátka holky už skoro v pubertě a je naprosto v pohodě a říká, že trojčátka jsou úžasný!!! :wink: Moc si s holkama rozumí a jsou prý jako kamošky. Říkala, že dostala paní na výpomoc, ktreá jí hodně pomohla.
Moje švagrová třeba roztrubuje, že se nám pěkně "vytlemí" až se to narodí, protože jsme prý nějak jako moc v klidu když maj být ty děti 2!! Prý že je na nás zvědavá, jak to nebudete zvládat...
:angry: :angry: :angry: ...že by závist??? :wink:
Mrkvicko, trojcatka jsou super. Jak jsem psala, já znám dvoje dospělá trojčata a když mi holky vypráví zážitky, tak se u toho děsně nasmějeme :grinning:
U nás jsou ty reakce tak půl na půl. Někdo strašně gratuluje a zbytek hází ty útrpný pohledy a slova lítosti...
Zlatovlasko, myslím si, že zapíjení dvojčat bude oprvadu drsné... Jsem zvědavá, po kolika dnech se na nás dorazí podívat taťka do porodnice :grinning:
10. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvicko - trojcatka jsou super! A ty je krasne donosis, uz jsi jedno detatko odnosila a porodila, tak ti to o to lepe pujde, stejne jako rozjed po porodu :wink: A my vsechny ti budeme neustale lezt do albicka a rozneznovat se nad fotkama :grinning:
No tak to mě dostal náš soused. Je mu tak 75 let tak na to má asi nárok. Potkal nás a říká mi, jí vy máte dvojčátka, to je krásný, a to se vám jako narodili ve stejný den? :grinning:
Holky, vidím to tak, že večer budu dočítat hromadu stránek, tak se na to připravím... teď máme další hrací část dne :slight_smile:, tak se jdu odporoučet... :wink:
Mrkvi,na lidi se muzeme vykaslat!!!Jen ,at jsou vsechna 3 zlaticka v poradku,at maji zdravy start do zivota a ze budete krasna rodina,to je parada!!!
Ja chtela mit vzdycky 4 deti :grinning: a pak neslo ani jedno...a ted uz jsem starena a dekuji kazdy den,ze cekam 2 zlaticka :dizzy_face: :dizzy_face: a je pro mne stale obrovsky zazrak a dar :dizzy_face:
petranela • taky to byl běh na dlouhou trať ty // na testu, co? to nikdo nepochopí... páry, co si vrznou a jsou naštvaní, že jsou těhotní bych posadila za plentu do CARu, ať si to poslechnou, co jiní podstupují... ale nebudu se nasírat... jeden exemplář - nechápající je můj bratr se švagrovou, ty si šoupli a byli v tom... a já byla s každou menzes za hysterku...
10. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: to je pekne prdla ta tvoje svagrova :angry:
10. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko taky se těším až budu moct je s miminka na procházku.Zatím sice nemám představu jak to budem zvládat,ale nějak moc to neřeším ono se to nakone vyřeší samo. Ted si užívám klidu a odpočiku ten si pak asi dlouho neužiju.
10. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu.....já se tlemim....to je dobrej kolík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...neeeee. rodila jsi je na etapy :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, u nás manža tak zapíjel, že byl zelený ještě i tehdy, když došel večer koupat do porodnice. Poslala jsem ho radši domů. :grinning: Slavila celá hospoda. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsme zdraví ťuk ťuk, tak to asi bylo fakt pořádný. :grinning:
zlatovlasko: ti, kteri to nepodstoupi to v zivote nepochopi co jsi podstoupila
Zuzi.o, tak přesně těmhle lidem se teď vysmívám, my totiž máme fakt super holčičky a vůbec s nima není práce navíc - nebo mi to nepřijde. Rozhodně se směju těm, co mají jedno dítě a jsou z toho úplně hotoví a kteří mi říkali, že to určitě nebudu zvládat, že budu padat na hubu... no tak těmhle všem teď říkám, že na hubu opravdu nepadám a že u toho stíhám i uklízet, chodit s holkama ven, na nákup, hrát si s nima... no a taky internet a modryho koníka!!! :slight_smile:)))
10. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu, pán je výbornej :grinning: to mě pobavilo :grinning: :grinning:
Kocule, takze zapijeni bylo divoke? Ja jsem na to take pripravena, myslim, ze se druhy den tatinka nedockame :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocule...vždyť manža musel zapíjet rovnou 2, to je přece zodpovědná činnost, tak se nediv, že byl totál KO! U nás to bude strašný..... budu fakt ráda, že u toho nebudu! :grinning:
kocule: no tak ten muj se na to taky tesi, protoze je anglan a takovou tradici nemaji, tak tuhle rikal, ze prevezme z Cech :sweat_smile: :grinning:
Mrkvi, hlavně hodně odpočívej a nenechej se stresovat blbýma kecama. Lidi jsou pitomý a hlavně o tom ví prd. :confounded:

Nám lezou asi zuby, jsme strašně protivní. No nic, jdu bavit zvířátka, třeba se ještě večer dostanu. Paaaa.
10. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZuziO-to je 100%zavist!
Zlatovl-o tom mi povidej!!My se snazili fakt 10let..a ten,kdo si fikne a ma..to v zivote nepochopi...

Moje mamka i segra se taky minule bavily o miminkach a obe se shodly na tom,ze mit a starat se o ty malickate-je vlastne priserna drina a neocenena prace a blabla....co na to rict,a to vedi,jak dlouho jsme se snazili...
Ja to neresim,myslim si svoje a dlabu na takove kecy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hanula.... a to si jí nesmím pustit do bytu, nedám jí děti hlídat i kdybych padala na hubu, tak před ní budu ta nejspokojenější máma s nejhodnějšíma dětma. Ona by potom totiž všude vyprávěla, jak jsem neschopná a jak nám ty naše děti musela vychovat ona sama!!!!!!! :angry: :angry: :angry: (škaredější smajlík tu není, sakriš!)
lita • ten náš drobek hračky neničí. jen občas něco v zápalu boje odpadne, jako třeba žirafě noha a tak... tak to přišiju a je to :grinning:

ty vaše sny, to jsou psycha :grinning: :grinning:

jo a na ta litování ještě mám jednu odpověď: já si nedovedu představit ani to jedno, tak jak mám vědět, jaký to je rozdíl??? zvládnou to musím a nejsem v tom sama. všude dávám za vzor tady naše už maminy, jak jsou super a koníkujou... ty monomatky jsou takový fňukny, to my bychom se musely posrat... pardón...
Hanulko, pis sem jeste trochu vic jak to pekne zvladas a jaka je to parada :grinning: To je krasne si to cist, já bych to sem za par tydnu take rada psala :grinning: Uplne jsi mi dodala odvahu.
10. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocu, kdybys měla trojčátka, tak bys to taky nějak zvládla, určitě!! :slight_smile:
Cutce...oni nemají zapíjení????? No to je škoda přece. Tak jim to tam koukejte zavést :wink:
Hanula... super číst, že tvoje holčičky jsou zlaté, taky mi to dodává odvahu a zvyšuje optimismus :wink:
10. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl to fakt nářez, spala u nás spousta lidí. Návrat z porodnice byl taky dobrý, manža se snažil po všem zahladit stopy. :grinning: Naštěstí nevím, kolik to stálo, to se mi pacholek nepochlubil. A vědět to ani nechci. :grinning: :grinning: :grinning: Máme hoooodně známých, tak mu to docela závidím. Já v porodnici padala na hubu a on se tááák bavil, no nééééé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cutce a je v Anglii nejaky jiny zvyk jak vitaji miminka? Ale myslim, ze se tento zvyk z Cech rychle ujme :grinning:
zuzi: to se neboj to ten muj jim to tu zavede, jak jsem psala uz se na to tesi :grinning:
10. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek