• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

21. března 2017 
Sarri, já ten kočár právě taky musím nechat stát venku, ale dost mi to vadí. Hrozně se bojím, že v nestřeženym okamžiku je někdo chňapne a je v životě neuvidím :frowning2:... Na druhou stranu, myslím, že s tím tankem by zas tak rychle neujel :wink:)))... zatím není těžkej, ale až holky budou víc vážit, to se asi natahám... chvála komukoliv, kdo vynalezl otáčivá kolečka... U nás v dědině je kupa cikánů a já nejsem rasistka, ale mám zafixovany, jak mi mama vyprávěla, když mě nechala kdysi stát před obchodem v kočáře a už si mě chtěla nějaká cikánka odvážet, že ju tak tak zadržela.
12. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani. maji to v Dm a viděla jsem to před vánoci v akci v tescu-za 59,- a já idiot to nekoupila, mno co už. :frowning2:
12. bře 2010 v 10:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani takovýh mazlíka má taky ale nechce ho, musí si tu hlavu celou omotat a já pak čekám až usne a odendávám jí to aby se neudusila, ale většinou si to pak sama dá tak aby mohla dýchat takže někdy to má jen u pusinky, někdy to má na očích ale nos volnej atak no manža když se kouká jak usíná tak se minule strašně smál a říkal že máme dítě psychopata :grinning: K tomu dudlá dudel, vydává legrační zvuky a šteluje plínku.
No mě holky už spí hodinu no téééda, co se to děje :grinning: Sofi se vzbudila ale pohoupala jsem postýlkou a zase zavřela kukadla a spí, tak to snad bude mít hezký den a nebude protivka :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani otočná kolečka? to mám taky, ale mám je stoply, neumím s nima když se hýbou tak nějak jet, :grinning: no jo jsem stará na ty vymoženosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme usínáčky také a nemůžu si vynachválit.....když dám kluky do postýlky, usínáčky ke krčkům a skoro až na pusinky, tak si je trošku chytnou ručkama a jsou takoví zklidnění, jinak šermují paprčama jak střelní a neusnou ani za hodku, takže já jsem za usínáčky moc ráda. jedem máme za 300,- a druhý za 70,- a efekt stejný :angry:
12. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a otočná kolečka, paráda, člověk se otočí o 360 st. na jednom metru, ale babičky si koupily normál káru a ven jezdí v kostičkovaném retro kočárku :wink:
12. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-vždyť píšu-jsem stará bréca, na mě to není. Petr si ty kolečka vždycky pustí a já mám co dělat abych to ukočírovala tu chvilku, než zase veze on. :grinning:
12. bře 2010 v 11:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, manža se tomu taky vždycky smál a jeden čas říkal naší Aničce "fakír", jak to musela mít omotany kolem hlavy :wink:)))... no ale k Mazlíkovi přilnula rychle a teď už plínku skoro nedáváme.

Zuzi, já než jsem vůbec pořídila kočár, tak jsem říkala, že rozhodně ne otáčivá kolečka, že to je hrůza a ten kočár určitě nestabilní... No ale změnila jsem názor po té, co jsem si pár kočárů vyzkoušela v obchodech. S otáčivýma kolama sto a jedna... Jen to někdy zkus, uvidíš, jak se to lehoučce ovládá :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to by sis zvykla, já si teď vůbec nedovedu představit, že by kolečka byla bloklá, pořád nadzdvihávat... a jak budou děti těžší a těžší, tak to obzvlášť oceníš...
12. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko, tašku máme prodřenů a už tam nic nedávám. Vzali vám to na reklamaci? Tak to asi zkusím taky. S kočárem nakupuju jenom prkotiny a to dám do té na madlo, ale jednou jsem si tam narvala flašky z vínem a vezla je ze sklepa domů a to jsem neměla - je to prodřené.
12. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nosátko máme taky. Čistím kartáčkem na dudlíky (mám na to extra) a jarem a občas vyvařím. Ten postup na krabičce je nějaký složitý. Asi nejlíp to mechanicky očistit a vyvařit (hážu do pařáku do mikrovlnky)
12. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, co vy máte za ten kočár? Už se nepamatuju. Bumbrlíka? Já si blokla kolečka jen do vysokého sněhu.
12. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelítečko bylo šmakózní, domácí přímo od řezníka. Teda je to jediné, co ze zabíjačky jím a jitrničky, ale enem ty domácé.
12. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani dnes to ve městě zkusím po těch kočičích hlavách. Petr říkal, že když je to stoply, tak se víc ničí gumy-no jo řidič. Takže se to prej mám naučit s puštěnýma kolama, tak já to teda zkusím.
12. bře 2010 v 11:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, tak já ze zabíjačky jím jen maso :slight_smile:... a někdy tlačenku, když je hodně libová... Naši taky vždycky pečou jelítka a to já teda nemusím :wink:... Ne ne, nemáme Bumbrlíka. My máme úplně obyč. kočár za 9,5 tisíce, jmenuje se Maxbaby duo, už jsem tu dávala mockrát odkaz, ale je to tenhle http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1161
12. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri-poraď jak a v čem akolik vody vyvařuješ v té mikrovlnce.
12. bře 2010 v 11:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, kočičáky holky milují...
12. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo naši taky, hlavičky jim lítají aoni spokojeně spinkají :wink:
12. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, kočičí hlavy - to jsou kostky?? :slight_smile:))
12. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka rikala ze nausnicky picha bud ted na zacatku, nebo prave az po ockovani. Ale ze ted jeste nesermuji rukama, takze to zvladnou sami se sestrou a rodice se zatim projdou a vubec nemusi asistovat. To me na tom laka nejvic, ze bych nemusela poslouchat jak rvou. A po ockovani to pichaji za asistence jednoho z rodicu. :unamused: No jo ale stejne jsou na ne ty nausnicky takovy veliky a to sme schvalne vybraly takovy nejdrobnejsi.

Co je to ten usinacek? vubec nevim co si mam predstavit
12. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, mám sterilizátor do mikrovlnky - nekojíme, zato vyvařujeme jak vzteklí. Na MMB se jich prodává a pár kaček mraky. Připadalo mi to stejný jako když to zavřu do normální plastové krabice, ale to jaxi nešlo - otevřelo se víčko (teda spíš odprdlo) a pak to pařilo do trouby - ale šla pak hezky vyčistit, jak bordýlek odměkl :wink:
Ale na dudlíky by úplně stačila plastová nádobka s vodou a nechat to tam přejít varem - a pak si umýt troubu :dizzy_face:
12. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri-dík
Hani-jj-kostky.
12. bře 2010 v 11:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toho píchání se také děsím - ten řev. Radši bych chtěla být mimo.
12. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bali, je to něco takového http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4682194 prostě hlava s kouskem hadříku :slight_smile:...
12. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že u nastřelování tak řvát nebudou... Lucy myslím psala, že to proběhlo docela v klidu..
12. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já v rychlosti zdravím a přeju pěkný den. Dneska mám i docela dobrou náladu. Představte si, že jsem vysadila magnezium a za 2 dny mám 2 kila dole a i nohy jsou míň bolavý a oteklý... tak jsem se podívala do příbalovýho letáku a tam píšou, že se nemá užívat při snížený funkci ledvin. by mě trefilo... tak já se tím magnézkem láduju od poloviny prosince, abych neměla křeče v nohách a od konce ledna mi začaly ty otoky, všude hlásím, že beru to, to a to a nikoho to nenapadne... až se blondýna musí podívat do příbalovýho letáku, takže milé magnézko... páááápáááá, tebe už nežeru...
12. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
usinacek vypada skvele. Ja jim davam cipek decky, ona je takova plysova. Ale hned du kouknout na net. Vyber na nejkrasnejsi usinacky :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bali, ten v tom odkazu byl myslím BabyLove a my máme Babynova a ten je ještě hezčí, takovej sympaťák a má udělané na koncích růžky, ty má právě Anička nejraděj :slight_smile:..
12. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOjky zdravím teda vás zase dočíst :grinning:
jinak klárinčena moč je nejlepší jakou jsme mohli mít a v úterý jdeme na to vyšetření bojím se za ní je to to že ju vycávkují a pustí do ní kontrastní látku :frowning2:
12. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z města-brrrr-zima jako prase. No samo, že jsem ty kolečka nezkusila-nebyl čas. Tak příště.
Tož tohle mi hlava nebere a dala bych té matce doživotí, je to vůbec možné?
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-lezel-opusteny-novorozenec-ve-snehu-a-bez-obleceni.html
Hancas-to dělali Adamovi taky a několikrát, není to tak hrozny a holky to snáší lépe, no nic příjemného to není a nejhorší u nás bylo se po tom vyčůrat, to vždy řval, jako tur a strašně trvalo dlouho, než to pustil. :cry:
12. bře 2010 v 17:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek