• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

23. března 2017 
Jinak mám úplně stejný pocit, co se týče spaní a šancí dohnat psychomotorický vývoj :grinning: Holky jsou spavky, takže nechápu, proč pořád nemám na nic čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná to bude tím, že se mi děvčátka střídají a většinou zatímco jedna chrní, druhá se chce bavit :slight_smile: Jenže kvůli tomu jejich blindění s nima ani moc cvičit nechci...takže my budeme asi ležet i u prvního dortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy ahoooj :slight_smile: Já myslím, že všechny tu máme mimořádně vydařené dětičky :wink: My jsme z nich doma úplně hotoví, kdybychom měli jen jednu, měli bysme pocit, že nás okradli :grinning:
30. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui, to mně spí zároveň. Ťuk, ťuk, ťuk. A jí taky. Krom toho, že nám všechno jednou tak dlouho trvá, je to jak jedno mimčo. Dokonce ani nijak moc neřvou a s prádlem zatím taky pohodička - dřív šla u každé tak jednou týdně celá dávka do háje, teď už vůbec a to je nechám odříhnout na bříšku. Akorát furt pereme ručník po "nahatém pasení", ale ty zas nežehlím. Nejhorší je to krmení kolem poledne - dnes bude brokolice s bramborem a za hoďku je docpu mlékem - tak to kmitám víc jak 2 hodiny a pak prochajda. Vezmu knížku a jdu do parku - akorát ty lavičky by mohly být s opěrátky :grinning:
30. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak zvládáte vycházky? Já to vypravování úplně nesnáším. Než připravím sebe a holky a naložim je na kočár, uplyne celá věčnost. Kočárek máme v sušárně, takže holky nejdřív obléknu a nacpu do korbiček , ta první samozřejmě už řve. Pak jedu výtahem připravit si kočár, a když se vrátím, řve už i ta druhá. Pak je v korbičkách přestěhuju dolů na kočár a konečně vyrazím. Holky ale moc dlouho v kočáru spát nevydrží, takže po cca hodince se pravidelně minimálně jedna začne vztekat. Strašně jsem se těšila na jaro a na dlouhé procházky, ale zatím se mi to nějak nedaří realizovat podle mých představ... :angry: A už vůbec nevím, jak to budu dělat,až se holky nevejdou do korbiček...jak je budu vozit dolů?
30. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla k těm dvojitým bradám a faldíkom - to mají v tom ležícím věku všechny děti. Až začnou být více akční, tak to půjde dolů. My jsme taky papuláči (včetně maminky, bohužel).
30. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, Sarri, ty jsi reklama na dvojčata! :dizzy_face: Já myslela, že když holky budu stejně budit na jídlo, budou mi i stejně spát, ale to se podaří málokdy. Třeba teď jedly holky ve čtvrt na deset a v půl desáté a Sofinka už dávno chrní, zatímco Sárina je čilá jako rybička. Hádám, že odpadne tak za půl hodinky a vzápětí se vzbudí Sofinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui, já mám ze sklepa 48 schodů a holky tahám z bytu v autosedačkách a 8 schodů kočár ze sklepa ke dveřím, tam je naložím, odnesu sedačky do sklepa a jedeme. Naštěstí, když se vracíme, tak většinou už s tatínkem a to si sneseme kočár do sklepa a holky nahoru vynese on. Vypravování též nesnáším, ale je to čím dál lepší, když se nemusíme tak bendat.
30. bře 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já su takový plánovač - a jak nejde vše podle plánu a nedodržujeme časový harmonogram, tak chytám nervíky :angry:
30. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás se zase nespí. Adul dá třeba 20 minut po flašce a to je moc, Tomča nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď malá dává dvacet a Toma je v křesílku s hrazdičkou. :sweat_smile:

Maui, jo, Tomča je na čtyřech a podle naší neuroložky do 3 týdnů poleze jak ďas. My jsme v 38. týdnu, takže nám nic nekorigují a ba naopak je náš mladej napřed než normální děti, prý děsně šikovný a já na mrtvici, jelikož nemám ani chvilku. Přesně jak píšeš, na střídačku a to je ještě Adu ukňouraná a nepohraje si a já nemám nervy jim dělat celý den zábavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypravování je taky maso, malá nesnáší oblíkání, takže ječí jak tur. Nesu je dolů ve vložných taškách, přesedáme na sporťák a frčíme. Nazpátek je to už lepší, ale celou prochajdu teda nechrupají. :angry: :angry: :angry:
30. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koculko, to tě upřímně lituju...já tohle zažila s Kubou, a to byl jen jeden. Teda nebyl tak čilej, ale neuměl si hrát sám, musela jsem mu pořád vymýšlet zábavu, a na to jsem taky moc nebyla...většinou jsem se nemohla dočkat, až dorazí taťka a vystřídá mě. Holky jsou proti tomu zlatý, až mám kolikrát výčitky, že je nechávám růst jak dříví v lese :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hádám ale, že to skončí, jak se začnou pohybovat po bytě :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je taková úleva číst, že v tom nejsem sama :slight_smile:
Sarri, ty teda musíš být svalovec! My máme autosedačky těžký jak kr... Mám problém vzít jednu do auta...
30. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jdu něco dělat, abychom po obídku mohli ven.... Musím si všechno nachystat dopředu, protože jak to dloho trvá, ani se nám pomalu nevyplatí chodit ven. Ježíš a ještě vymyslet, co dát holkám na sebe :angry:
zatím pa a všem hezké odpoledne. Zítra prý má být zase kosa :angry:
30. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda doufám, že se to zlepší, až budou starší a budou si hrát spolu. :sweat_smile: Ajaj, no nic, letím. :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Sarri tak já taky ještě nevím jak je budu tahat až budou z korbiček venku. No přemýšlela jsem o krosně jednu na záda do krosny a druhou do náručí. Ještě nějakou praktickou krosnu sehnat. Jinak vypravování u nás taky děs běs, ale to je asi všude stejný, kéž bych měla výtah a mohla s kočárem až do bytu, tro by bylo bajo :grinning:

Nu mě teď holky usnuly, Nelinka zase přes 38 takže za chvíli přijde mamka a pohlídá Sofíka a já sjedu s Nelou ještě k doktorce na CRP. Moč je v pořádku, tak ještě ta krev. Ach jo, kdyby to bylo lepší ale třetí den pořád šílený horečky, snad to nebude nic vážnýho :confounded: :cry:
30. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, kde jsi prosím koupila ty pletené čepičky s fial. proužkem, co jsou v nich holky v autosedačce? Jsou úžasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: vsechny maminky a miminka zdravim :dizzy_face: a kdepak jsou nejake spolubojivnice-tehule??
Ja dnes na kontrolce-vse OK,cipek ´pry ukazkovy,obe mimi neco pres 2kg,B zustava KP...dal mi termin cisare-za mesic az :29.4-( ...to fakt nevim,jak vydrzim...
Musim si to nejak v hlave asi prepnout...a nepripoustet si,ze uz fakt nemuzu....Mam +20kg,tachykardii jako prase..az 12O tepu/min v klidu,pri pohybu kolem 200..takze nemuzu dychat..hemeroid jako konska hlava atd...a to permanentni nespani,to me nici nejvic....

Holky maminky-ja vam tak zavidim!!!! :dizzy_face:
30. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a tehulky :wink:
Lucy, souhlasím se Salu, ty pletený čepičky jsou nádherný!

J.cien, já jsem tu. Gratuluju k čípu a k váze miminek, je to super, že je čípek ukázkový :wink: A už máš termín císaře, tak to je super! S tím dýcháním mne to mrzí a to nespaní taky, je to boj... ale to vydržíš, uvidíš, jen ať máš pěkně veliký dětičky :wink:
Já byla na kontrole včera, čípek je taky ok, jen mimča jsou obě hlavičkama dolů a já jsem pořád doufala, že holčička zůstane hlavičkou nahoře a cisař bude jistej. Včera to na mne poprvé poradne padlo, konec těhu se šmahem bliží a já začínám asi nervačit a to jsem byla celou dobu dost v klidu. Koupila jsem si siroky botky v patek a vcera uz jsem je nenazula, musim je mit preslapnuty, jeste ze mam dlouhy kalhoty, co to zakryji.... no jeste ze ty boty staly dve stovky...
30. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petranel diky za podporu :wink: ,asi jsem z vas vsech nejvetsi posera...ze to tak blbe snasim uz v tak nizkych tt.... :frowning2:

S botkama jsem na tom podobne..ve vsech jsem narvana a rezou mne....o prstech na rukou ani nemluve-ty mam poradne tlusty :grinning: :grinning:
Ja uz se tak strasne tesim,az se mi narodi!!!!Mozna budou hodne a nechaji me spat dele nez ted ty 2hod... :wink: to bude bajo :wink: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien: já nemám pocit, že by jsi to snážela nějak špatně, já se cítím podobně, taky skoro nespím, pak jsem unavená, mám pocit, že nic nezvládám. asi je to normální
petranela: s tím porodem jsme na tom asi stejně, já celé těhu počítala s císařem a ted jsem taky zjistila, že jestli zůstanou tak jak jsou, tak můžu rodit normálně - no nevím, co by bylo lepší. snad to bude v pohodě.
30. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehule spolubojovnice:grinning:
J.cien vydrz.Ten mesic utece jak voda a pak uz budes mit mimca u sebe.
Petru,taky mam prcky hlavickama.Chce to klid,nejak to dopadne.Ja uz se s tim smirila a nestresuju se.Ackoliv nasi mile primarce na porodnim opet umrelo miminko pri porodu,protoze to je krava nejvetsi.Jen se modlim,abych ji u porodu nemela.
Nozky mi zaplat panbuh neotykaj.Do kecek se vejdu:slight_smile:
Holky drzte se.Opovazte se propadat panice nebo zacnu taky:grinning: a to nechci.
30. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl nejvetsi nosic depky jsem tu ja....takze me musite brzdit!!! :wink:

Pekny vecer vsem :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, těhulky vydržte, už to máte za pár :slight_smile: :slight_smile:

Salu čepičky mi pletla mamka, kdyby jsi měla zájem nebo někdo jinej tak jsou k mání za rozumnou cenu, kdyžtak písni IP :wink:
30. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, co u doktora a teplota? Je to už OK?
30. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri u doktorky to z krve vyšlo bohužel pozitivní, takže musíme brát antibiotika :frowning2: Teplotku ještě měla, tak snad to už zabere, hoří jak kamínka, a nechce vůbec nic jíst ani pít, musím do ní dávat čaj stříkačkou :frowning2: A zhubla, nevím kolik by měla, ale teď nás doktorka vážila a má 7,27 kg :wink: Tak prý ji to hubnutí neuškodí :grinning:
30. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale chuďátko. Mně v nemocnici řekli, že na teplotu dávat zábaly. http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/horecka-u-deti.html#horecka5
Tak snad antibiotika pomůžou.
30. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zábaly jsme taky dávaly, ale za prvé se strašně u toho vzekala, potvůrka, a pak to pomohlo jen asi na hodinu a pak najednou teplota zase strašně vyskočila. Ten čípek zabere i na 5 hodin, no snad už to bude dobrý, nebo se zblázním, a snad to nechytne i Sofulka :pensive:
30. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, antibiotika určo zaberou, aspoň bude líp.. Já se děsím příštího týdne toho očkování a náušnic.. A s tou váhou jsem na ně taky zvědavá, určitě mají obě už přes 7 kg. Když vidím ty jejich faldíčky na stehýnkách - nebo spíš stehniskách :slight_smile:))

My jsme měli dnes doma taťku, tak jsme si "užívali" práce na zahradě. To je ta daň za to, že si člověk může utrhnout ovoce jen co vyleze z domu. Taky jsme udělali minipolíčko a budem sázet, tak jsem zvědavá, co se nám urodí, protože jsme tady ještě nic nepěstovali...

Maui, taky zdravím, doufám, že tu s náma vydržíš... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui, holčičky jsou krásné, opravdu k nerozeznání. A ty hnědé kabátky jsou naprosto super :slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů Hani zahradu závidím :wink:

No teď jsem na ni byla šahat a teplotka už se zdá že není,tak ve 3 musíme dát antibiotika a snad zítřek bude lepší. Nejvíc mě mrzí že nemůžeme ven, dneska bylo nádherně, ale než výprava k doktorce byl mazec, Nela teplotu, tak do autosedačky, to už se mi začala vztekat, passata měl manža a já tady měla jen káčko, takže auto bylo na sluníčku a vyhřátý, takže opět se vztekala, ještě než jsem ji zapásala, tak to už slyšelo celý sídliště, cesta zpátky to samý, já se z ní jednou zblázním. Kdyby se nevztekala tak je to pohodové dítko :wink:
30. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek