Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hanula83
31. bře 2010

Kocu, tak to já mám dobré zkušenosti z MMB, akorát jedny šatičky, co jsem koupila, byly holkám malé, ale to byla asi moje chyba. Měla jsem předvídat, že nemám kupovat přesně tu velikost, co mají a navíc u šatů, které se ani o milimetr nenatáhnou, byly plátěné. Je jich škoda, jsou úplně nové a nikdy nenošené, tak je taky prodám dál.... Kocu a kde přesně nakupuješ, že jsem tak zvědavá? 🙂

lucy82
31. bře 2010

Salu velikost je to 56 ale my je oblíkly i ve 3 měsících, jen byla už zima tak to bylo na nic, na podzim jsme je nosily do kočárku, ale letos zima přišla rychle takže jsme je neunosily. Pak už jsme měly zimní bundičky,

A kočárek si nemůžu vynachválit, akorát ten koš je na nic, ale co tak pozoruju tak u dvojčecích kočárku je to asi normál. Ale Maui mě vůbec nesedí ty cvočky jak máš stříšku tak po bokách to nemám kam zacvaknout na jedný straně, takže když se jede tak tam je menší dírka. Tak nevím, jsou naproti sobě totožné cvočky 😖

maui
31. bře 2010

Kocul, to máš teda pravdu, mně se to taky párkrát stalo, že jsem koupila něco, co bylo holkám malé, ale tak to obratem prodávám. Teď zrovna mi přišel balíček overálků, všechny vel. 74 a přitom 2 už vůbec neoblečou a dva jsou jim ještě dlouhý 😒 Chce to měřit a taky mít trochu štěstí. Ošklivé věci mi naštěstí nepřišly, vždycky byly moc hezké, některé skoro nové. Anebo jsem to kupovala s tím, že to bude jen na donošení (třeba body na první příkrmy 🙂 ) Ale to poštovné mi taky štve. Na druhou stranu, já bydlím taky na malém městě a výběr tady je zoufalý a navíc děsně draho. Na nákupy do většího města se moc nedostanu, takže zaplat pánbůh za MMB 🙂

kocule
31. bře 2010

My máme body a spinkací overálky jen od Ewa Klucze, mají totiž malý výstřh u krku a dlouhé rukávy. Taky v ramínkách dobré. Jsou to poláci, ale jsem moc spokojená, ani se to skoro nesepere. Navíc, když už jsme hodně na bříšku a skoro lezeme, tak nemají výstřih u pasu, což mi dost vadilo u jiných body. 😝 Brala jsem třeba body na celé léto pro oba i ty overálky, tak 20 ks, tak se to docela vyplatilo. U nás takový výběr není. Posledně jsem kupovala tady: http://www.detske-oblecenie.eu/ Aspoň mám jistotu, že nám to bude. 😀 😀 😀

salu
31. bře 2010

Lucy, tak to bysme je asi neunosily ☹ ale díky moc za vše.

A kdy si mám tak objednat kočárek? Ve 30tt?

lucy82
31. bře 2010

Kocu nevíme přesně co to má, ale asi to vypadá na ten zánět nosohltanu, prý kdyby jsme věděly s jakým bacilem přišla do styku bylo by to jednodušší, ale já si vůbec nejsem vědoma že by jsme s někým nemocným do styku přišly, vůbec nevím. Ale v krku to měla zarudlý tak asi je to ten zánět. Ale už je jí dobře, ještě chrčí ale hraje si sama a vůbec o ní nevím. Zato Sofík to zvládne za ní 😀 Spadne ji hračka a řve jak pominutá, pod hrazdou jí to už taky nebaví, a je protivka protivná 😠

kocule
31. bře 2010

Kupovala jsem ta body za 3 EUR a fakt dobrý. 😀

kocule
31. bře 2010

Jejda, kde jste k tomu mohly přijít? Já ti nevím, jestli se to chytá jen ze vzduchu, my se taky nestýkáme s nikým potenciálně nemocným a taky chrčíme. Naštěstí jen rýma a na to stačí jen tohle proměnlivé počasí. Ještěže je Nelince lépe, hurá. Já vždycky chytnu paniku jako co dělat s tak malým drobkem a opruzuju u doktorky. 😝

maui
31. bře 2010

Lucy, nám to taky nešlo zacvaknout, tak jsem si myslela, že to ani jít nemá, a nechala tu látku prostě volně viset dolů. Myslím, že to ničemu nevadí. Ale když byly holky prťavé a já měla strach, že je všechno ofoukne, tak mi to trochu vadilo. Pak jsem ale zjistila, že je jim tam i tak teplíčko a přestala to řešit.

hanula83
31. bře 2010

Kocu, díky za adresku, kouknu na to...

Ohledně kočáru... my máme úplně jiný kočár a taktéž tam ta spodní taška zavazí...

hanula83
31. bře 2010

Tady jsou je naše šatičkománie z MMB, a to nejsou vůbec všechny. A jsou zrovna všechny novy, byly za dobry ceny... Druhá fotka značí, jak je holkám stejně nejlíp... 🙂

kocule
31. bře 2010

Hani, adres je víc. Tady jsem ale brala naposledy, paní posílala v PO a přišlo mi to ve ST. Takže rychlost a naprosto bez problému. Budu tam brát i dál. 😉

hanula83
31. bře 2010

....

maui
31. bře 2010

Tak já budu mít ty svoje ochechulky dneska zase vzhůru na střídačku. Obě jedly hned po sobě v pět a ve čtvrt na šest a pak šly hned spát. A Sofinka už je po dalším jídle a hodinu a půl vzhůru, kdežto Sára pořád chrní 🙂

kocule
31. bře 2010

Hani, to je krásný. Moc. 😀 😀 😀 Máte bezva figuru! 😀 😀 😀

maui
31. bře 2010

Tý jo, Hanul, za ten jejich šatník by se nemusela stzdět lecjaká star, tomu říkám frajeřina 😀

kocule
31. bře 2010

Já mám Adu na klíně, ječela mi totiž v ohradě. Baba jedna. 😀 😀 😀 Tomča chrní. 😎

sarri
31. bře 2010

Koču, jak je to s placením v těch slovenských eshopech?

lucy82
31. bře 2010

Mě chrní teď obě, jsem zvědavá na jak dlouho, Sofule ječela ale chtěla spát tak jsem čekala až usne a uspala Nelinku které se spát nechtělo ale snad taky usnula už 🙂
Ty jo Hani toli šatiček, to my nemáme ani jedny, ale na léto jim pořídím, jsem viděla minulý týden v Nextu nááádherný úžasný, tak až přijdou daně jdu pro ně 😀

kocule
31. bře 2010

Sarri, v pohodě. Brala jsem na dobírku, páč to byl první nákup, ale příště už budu převádět. Poštovné teda 8 EUR, na druhou stranu, dobírka ČP je obvykle kolem 120 Kč, tak těch 80 Kč navíc už není taková hrůza. Platila jsem v hotovosti pošťačce v Kč, pošta si to sama převede na EUR. 😉

sarri
31. bře 2010

No, já jsem platila z korunového účtu dovču v rajchu a poplatek byl přes 500 bance. Hajlové. Tak se ptám. Ten obchod se mi líbí. A dá se na dobírku platit v eurech?

kocule
31. bře 2010

Lucy. 😀 😀 Taky musím něco splašit, v květnu půjdeme na to vítání občánkůu, tak ať je Adu kočka. I Tomčovim musím něco vzít, my nic nemáme. 😝 Doma jsme v body a punčocháčkách, jedny tepláky, jedna mikča na ven, musela jsem teda koupit i teplejší kabátek, toť vše. Pro každého tak 4 body. Já ale dost peru plenky, takže stačíme. Zatím. 😀 😀 😀

kocule
31. bře 2010

Tak to příště zase na dobírku. Žádný převod. 😀 😀 To jsou ale mizerové. 😠 😠 😠

kocule
31. bře 2010

Sarri, já nevím. Na to jsem se neptala. Třeba dá. 😀 😀 Já eura neměla doma. Panmí je moc solidní, zjišťovala info na poště a pak mi volala, jestli to opravdu za to poštovné chci a hned poslala. Fakt spokojenost. A výběr obrovský, tuhle značku u nás moc nemám kde koupit. Přitom si myslím, že není tak drahá a nám opravdu vyhovuje. 😉

lucy82
31. bře 2010

Kocu to my máme bodýček požehnaně, nechce se mi prát každý den, ale teď musím zase pořídit body 6-9 ty 3-6 už nám jsou jaksi malý, takže pak musím do tesca a koupit body tam.

hanula83
31. bře 2010

Holky, díky... no jsou to spíš figurky než figury 🙂)))... ano ano, ony jsou takové star 🙂). Ale to jsem měla psycho nakupovací mánii a potřebu utratit něco z porodnyho 😉. Všechno je z MMB a i přes tu mánii si dávám pozor na ceny, mně se tam právě dobře nakupuje, protože tam najdu pěkný věci za pár korun, ať už novy nebo nošeny. Je fakt, že nošenyho jsme tam kupovali jen pár, ale vždy pěkny...

sarri
31. bře 2010

Jo, a to hajlové - to mi nic nevypadlo! To bych si nedovolila - to mám od žáčka - jednou řval na starší kluky: "Držte huby, vy hajlové!"

hanula83
31. bře 2010

Lucy, tak my teď v Tescu nakoupili rovnou i 9 - 12 pár kousků, protože teď taky už dávno máme 6 - 9... no rostou jak z vody, zastavit to nejde 🙂)))

kocule
31. bře 2010

😀 😀 😀 Já teda někdy kleju jak černokněžník. 😀 😀 😀 Holt v tom afektu člověku občas vypadnou z pusy perličky. Je to ale pěkný binec. 😠 Ještě jednou jsem se dívala, poštovné 8,40 EUR a za převod nic. Žádná částka navíc. To jsem se zase vytočila, mě to totiž neskutečně štve. 😝

lucy82
31. bře 2010

jinak na MMB taky nakupuju a vždy naprostá spokojenost, nakupuju teda jen trička, rifle, mikiny, svetry, bundy apod. Body a punčochy si radši koupím nové, to je přece jen častěji nošené tak je to pak i víc opotřebené a pak ještě nakupuju na Laclik.cz, třeba takový trička na doma, nebo tepláky, tam jsem nakupovala fakt hodně. Někdy chodíme stejně někdy ne, na aukru jsem vyhrála budničku ale jen jednu, druhou nemůžu sehnat a měla jsem jednu bílou doma, tak jsem to tak nechala a mají k tomu přehozený čepičky a vypadá to taky hezky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru