• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

4. prosince 2016 
No jo Darling, ale my máme plínky a jsou nám velké :slight_smile: , spíš to bude v tom přebalování.
A ty přebaluješ před jídlem???? To musí být pěkný řev a ještě po jídle další plena a tím pádem strašná spotřeba. To postrádá logiku přebalovat před. :wink: Alespoň já to tak vidím.
8. dub 2010 ve 13:06  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty tuhé plenky jsou zas ale dobré na kyčle.
Zuzi, já nepřebaluju - přes noc to vydrží i 12 hod. - mají jenom večeři, takže toho zas tolik nenačúrají. Máme Pampers a Huggies a ty Happy. Plenky protekly vždy, když začínaly být malé - ono to jako na oblečení bylo ještě ok, ale kapacitně nestačily.
8. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Málokdy se mi stane, že by se mi kluci hned při nebo po jídle pokakali. Takže přebalujeme před jídlem, jsou pak spokojení, že nejsou v mokré plínce a pěkně papají. I v porodnici to teda tak bylo - přebalit, nakrmit, uspat... Řekla bych, že na to zalepování jsou nejlepší ty Huggies, sice dražší, ale asi nejlíp drží. Osobní zkušenost, třeba každému vyhovuje něco jiného...
8. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Možná protíkají, že tam mají vůli, protože jsou fakt větší, no zkusím jím dát menší co to udělá. Já kdybych přebalovala před jídlem, tak mě sežerou :grinning: za živa a vyřvou si hlasivky. Navíc po jídle se skoro vždy totálně pose..., a já je pak už v klidu přebalím. Ale každymu vyhovuje něco jiného, to chápu.
8. dub 2010 ve 13:13  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda já nevím, my jsme se ještě nikdy nepročůraly... Nejčastěji máme Pampersky, občas Huggies. Bella Happy jsme používaly taky docela dlouhou a nám se zdály fajn...holt je to individuální, jako u všeho :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi měli včera 6ti týdenní prohlídku a máme oba 3,7kg a zárověň mám zítra termín porodu :slight_smile:

Taky máme Bumbleride a zatím velká spokojenost, moc dobře se s ním manipuluje, je lehoučkej

Sarri jak dlouho ti holky jedli po třech hodinách a to si pak sami upravili, nebo jsi jim třeba přidala a oni vydrželi dýl?, Pořád nevím jestli když jí jeden tak vzbudit a toho druhýho, teď je nechávám až se vzbudí každej, ale to je tak rozhozený, že nemůžem pomalu ani ven, ale zase může mít každej jinou potřebu tak fakt nevím :unamused:

Už se těším až se ozve Lita :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdepros gratulka k paradnim vaham :dizzy_face: !a normalne zavidim!!,ze uz mas deticka na svete :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdepros - buď - když budou jíst každý jindy, tak Tě za chvíli odvezou. Já jsem je musela budit kvůli tomu, že byly malé, tak abychom přibraly. Režim si holky udělaly vlastně samy - jak to bylo s přírustkama ok, tak se jedlo podle té, co měla dřív hlad (dávky si taky určovaly samy )a teď s příkrmama si to o tu hodinku pošoupnu, jak mi to vyhovuje. Jsme taky o 6 týdnů dřív :slight_smile:)
8. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak nam konecne prisly autosedacky.Jsou vazne nadherny.Uz jen ty prcky do nich:slight_smile:
8. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
J.cien, děkujeme, kluci papaj jak zběsilí :slight_smile: , a taky trochu zavídím že se tak držíš, ikdyž je to náročný, taky jsem chtěla vydržet co nejdýl a pak najednou se to tak zvrtlo :frowning2:

sarri děkuju, asi jebudu taky budit aby jedli spolu, protože takhle je to fakt na nic, to se nadá nic naplánovat ani jít ven :unamused: , já to tak chvilku dělala ale pak mi přišlo líto toho druhýho budit
8. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Rejchl, sedacky jsou paradni :wink: !

Zdepros,opravdu se doporucuje co nejdriv dvojcatkum "sladit"rezim , i kdyz jsou kazdy osobnost a samostatny jedinec... :wink: tak hodne stesticka do toho ladeni :dizzy_face:
8. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
uz mi to tu chybelo! Zdravime z domovske stanice :slight_smile: Dneska toho moc napsat nestihnu. Vcera jsme dorazili az vecer a do noci jsem prerovnavala veci. Za chvili k nam prijde pediatricka, pak kamaradka s vanickou a pak bude koupani, papani a spinkani - i pro maminku :wink: Zatim musime krmit kazde 3 hodiny, aby Tobanek pribiral. Brajisek uz papa krasne a roste z nej puclik. Tobik ma cca 2.200 g a Brajik 2.400 g.

Nejak se mi doma zase giganticky rozjelo mlicko a neustale mi ukapava, kdyz jsem lezla ze sprchy, tak jsem prsa mela jak neutahle kohoutky a kapaly a kapaly :grinning: Zatim jsem odstrikala dvakrat a uz mam v lednici pul litru mlika, asi bude brzy kralik na smetane nebo tak neco :grinning: Ne, neco dam na horsi casy do mrazaku, protoze stres brzy jiste zapracuje a neco pro denni dokrm pro Tobanka, sem tam do nej musim dvacku dotlacit po papani, aby hezky pribiral a zakulacoval.

Uz se mi po konikovi styskalo, ale v porodnici nebyl internet. Nakonec jsme rodili v Krci, u Apolinare nebyly inkubatory a jsem moc rada, protoze tam jsou na nedonoseneckem odd. uzasni!! Moc a moc jim dekuji za uzasnou peci jak na JIPce, kluci byli v inkubatoru jen 3 dny, 1 den na vyhrivane postylce a pak jsme 2 tydny byli spolecne na intermediarnim odd. Je to nejvetsi intermediarni centrum u nas a je uzasne, ze maminka muze byt s miminkama na pokoji hned jak se zahoji ona a mimisci uz nepotrebuji inkubator. Petulka tam rodila, myslim, take a pokud si pamatuji, tak take byla velmi spokojena, ze?

Zkouseli jsme kojit tandem, ale celkem se s tim loudaji a vypiji toho polovinu, co normalne sami. Takze kojim nejdriv jednoho mrcalistu a pak druheho. Brajik vetsinou spusti huronak, kdyz ma hlad a dlouho ceka, takze chudak Tobanek vetsinou jde druhy na radu, kdyz se chrouni oba dva. Jinak beru toho probuzeneho a pak budim toho druheho, kojit celou noc bez spani nehodlam a jim to buzeni na papani nevadi. Navic se vetsinou budi docela podobne.
No nic, napsala jsem toho docela dost :wink:

Dekujeme mockrat za mile gratulace, docist vas holky fakt asi nestacim, tak doufam ze mi nic duleziteho neuniklo! To bych nerozdychala :grinning: :grinning:

Az bude zase parta sosacku nakrmena a maminka nebude potrebovat dohanet spanek a nikdo se na nas nepozene, tak zase zasednu, napisu a postupne snad nejak nastahuju par roztomilych fotecek :wink:
8. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
J.cien, sladit dohromady, jakože když jí jeden tak i druhej?
8. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak já jsem dnes úplně hotová, včera večer mě přepadl průjem a zvracení a pak jsem celou noc strávila na záchodě... Dnes jsem byla u doktorky, tak mám nějaké prášky a doufám, že to co nejdřív vyženu a pevně se modlím, ať holky něco nechytnou... Jsem zrovna u našich, tak se o holky stará mamka a já jen z povzdálí přihlížím :frowning2:. Ani se jich nemůžu dotknout, ach jo..

Lito, ještě jednou moc gratuluji a těším se na fotečky :wink:...

Já taky přebaluju před krmením... Ony často u toho jídla pak usnou a já bych je nechtěla budit tím přebalováním... Výjimka je obídek, protože po mrkvi se mi vždycky hned pokakají, tak to přebaluju až po tom...
8. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lito....vítej. Tys nám ale dala, takhle se ztratit. Moooooooc gratuluju ještě jednou k nádherným chlapečkům. :dizzy_face:
8. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, tak to je naprostý hnus, úplně se mi chce zas zvracet a brečím z toho... Být to moje dítě, tak ji zabiju...
8. dub 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně, zabila bych jí!!!!!!! Chudinka miminko!
8. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul,chudacku...tak at se z toho rychle vylizes! :wink:

Lito vitej "doma" :dizzy_face: !!To je prada,ze mas tolik mlicka :dizzy_face: !Jen pekne odpocivej a budeme se tesit na dalsi tvoje vstupy :grinning:
8. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul....a uzdrav se brzo :wink:
8. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ZuzkoO,ja nejsem schopna se na to podivat...dela mi to strasne zle...
8. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
J.Cien, díky, ono už je to lepší, ale k holkám samozřejmě pořád raděj nechodím a z toho jsem asi hotová momentálně nejvíc... :frowning2:

Zdepros, u nás taky holky od začátku papají zároveň...

Holky, o jaké reportáži tu byla řeč? Já jsem úplně mimo a telku jsem neviděla několik dní...
8. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
J.Cien....měla jsem pořádnou husinu, když jsem se na to dívala! Strašný! Tu ženskou by měli trestat stejně jako ona to dítě (a dlouhodobě!!!).
8. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Lito, to je skvělé, že už jste všichi doma. :slight_smile: Posílám obrovskou gratulaci k chlapečkům!!! Těším se na fotky a na Tvoje další dojmy :wink: Teda tolik mlíčka bych taky chtěla mít. Jsi fakt šikulka, že zvládáš kojení.

Hanulko, ať se Tě ten hnusný bacil pustí co nejdřív a hlavně ať holky nic nechytnou.

Rejchl, autosedačky máš krásný, takový novoučký! Však dětiček se do nich už brzo dočkáš :slight_smile: obě to už taky máme za pár! My máme autosedačku každou jinou, jedna půjčená je už hodně stará, tak jsem na ně koupila aspoň potahy z Emitexu, vypadají o to trošku líp.
8. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, moc děkuju za odpovědi. tak dneska mi kamarádka říkala, že prý k dětem do tří let a nemusí být trojčátka, ale po sobě, stát uvolnuje sociální pracovnici :grinning: , tak si to musím pozjišťovat. to by nám hodně pomohlo.
8. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Lito, super že už jste doma, velká gratulace k chlapečkům a už se taky těším na fotky :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
betino stát ti pomocnici nedá může ti jí pouze uvolnit město,ale jen v případě že má 3 a více stejně starých dětí a taky ji to město musí mít. Nevím jestli bydlíš ve velkém městě nebo menším,ale zase tak růžové to s těma chůvama není. My čekáme trojčata a že by se město přetrhlo se říct nedá, taky ještě nevím jestli pomoc dostanu. Když to město neschválí tak má člověk prostě smůlu.
8. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lito: ahoooj, to je super , že už jste doma...přejeme hodně zdravíčka a at hezky rostete :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Lito, moc a moc gratulujeme k miminkům!!! Buď statečná, budeš potřebovat hodně sil, ale jde to...osobní zkušenost :wink:
8. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lito, veliká gratulace k chlapečkům, ať rostou jako z vody a už se těšíme na nějaké fotečky :grinning:
8. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek