Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

sarri
22. dub 2010

Tak než pojedeme s holkama do deště, tak si ještě počkají, ale plánujem koupit vozík za kolo a příští sezónu už dat Rakousko, bo jsou tam dobré cyklostezky. No a letos přec Cyrilka a Mr. Jana ty Krkonoše, tak to plánuju, že by ty obídky byly někde v přírodě. Na podzim by se pak vidělo, co bude reálné a lyžovat bych taky už chtěla na týden někam do Itálie - teda i s babičkou.

sarri
22. dub 2010

Baby mix - mrknu po tem - Interspar tu nemáme.

zlatovlaaska
22. dub 2010

ahoj holky, posílám rychlou zdravici 😉 a asi si zkusím lehnout. prckové jsou báječní, jen vždycky mezi krmením se střídají s dožadováním pozornosti... díky bohu, že manža pomáhá, jinak bych už asi byla ve cvokárně z důvodu nedostatku spánku.

Takže pozdrav všem a pusu všem miminkům i ještě bříškovým 😀

hanula83
22. dub 2010

Sarri, jestli takhle moc jezdíš, tak vozík určitě využiješ a je to dobrá investice a pak ho můžeš prodat, až budou holky jezdit samy 😉... Já mám kolo taky ráda, ale jsem v tomhle jakási moc opatrná, nedovedu si představit holky brát na ty frekventované silnice s sebou. Byla jsem zvyklá jezdit k našim na kole, je to sice jen nějakých 25 km, ale i tak jsem aspoň něco dělala. Je to ale fakt silnice, kde jezdí hodně kamionů a jednou jsem se kvůli nim dost blbě vymlela. Cyklostezky jsou o něčem jiném 😉

hanula83
22. dub 2010

Zlati, ahojky!!🙂)... tak už máte určitě nějakej režim, tak to bude dobré 🙂

zuzka72
22. dub 2010

Zlati-kluci jsou úžasní.
Holky nevíte čím to mazat, nebo co s tím? Měl to sice i Adam, ale už je to 15let, tak si to nepamatuji. 😒 Lukášek má na hlavičce takovy mastny mapy, takový, jako kdyby maz nevím, jak to napsat.

zuzka72
22. dub 2010

Jo a Opět se ptám. FBI 😀 pátrá. Nevíte někdo něco o petulka,arwenka a petkan-dlouho tu nebyli. Navíc petkan, má smazany všechny fotky a všechny data o mimčech a těhu v pase, je tam jen její foto u nicku. Je mi to nějaky divny. ☹

zuzka72
22. dub 2010

Mě na těch přízemních vozítkách vadí, že děti vlastně jsou nejblíž splodinám z aut a vše musí čuchat. 😖

sarri
22. dub 2010

Hani, na silnicu teda nepojedeme, to bych si nelajzla - u nás na cyklisty každý prdí. To když jsme jezdili ve VB, tak tam nás objížděli vždy v druhém pruhu a když nebyl volný, tak prostě nepředjeli. Ale mám od baráku cyklostezku až ke školce (cca 2,5km od baráku ke školce) a jen kousek po vedlejší silnici, tak to je OK a pak vede stezka po hrázi Moravy až do Sudoměřic, což je taky super.

maui
22. dub 2010

Ahoj, holčiny, tak jsem vás bleskem prolítla a pořešily jste tady toho zase požehnaně! 😀
Sarri, taky zvažuju nákup termosky, myslím na tuhle: http://www.eva.cz/zbozi/38123/termoska-na-potra...
Není drahá a asi by nám stačila, taky má dvě misky.

maui
22. dub 2010

Jo a mraženou zeleninku taky kupujeme a vaříme príma obídky s bramborem nebo rýží, holky by snědly i misku 😀 Kdo se má pořád tahat se skleničkama, nehledě na ty ceny 😠

j.cien
22. dub 2010

ahojky 🙂
Ted mi volal dr.,takze ve stredu 😵 😵 😵 pondeli uz maji plno...takze ve stredu uz budou berusky na svete!!! 😵 😵 😵

jdu vas docist 😉

sarri
22. dub 2010

Maui, jenže ta je skleněná - teda pamatuju z mládí, že se to hojně rozbíjelo a kupovaly nové vložky.

j.cien
22. dub 2010

Zuzi,na ten "skraloup"ve vlaskach u nas pisou detskari salic.olej-necha se to pusobit a pak umyt a seskrabavat ty loziska...pokud je to teda tzv.seborhea....jinak na jednom krem z Klorane tusim Nutritive-bylo psano,ze je to primo i na toto 😉 Ale ten byl zase dost drahy...tak se spise domluv s Mudrou.....

elly01
22. dub 2010

j.cien, tak to moc a moc gratuluji a tiše závidím. My máme ve středu další kontrolu a zatím ani nevím termín... ☹

j.cien
22. dub 2010

Elly,moc dekuji a neboj,ted ti uz urcite termin da.. 😉 A jak to snasis,jeste zvladas?....ja uz melu z posledniho...

elly01
22. dub 2010

j.cien, už to právě moc nezvládám, spánek je stále na prd, chodím jako tučňák 😀
Ty jo, to už to máš vážně za pár, jen 6 dnů a už tady holčičky budou 🙂 😉

hanula83
22. dub 2010

Zuzi, ta Petkan, tu jsem přece nedávno vypátrala 😉... Psala na jiné diskuzi nějak v lednu, že se jí na Štědrý den narodily holčičky, ale nic konkrétního tam není... A v tom pase, to má pořád stejné, žádné fotky tam neměla... Petulka se tu občas hlásí, sice už tu nějakou dobu nebyla, ale spíš asi nemá čas, když je na vše úplně sama, nejspíš i na dům... Arwenka, tak ta se taky nějakou dobu neozvala a pak tu taky chvilku byla, nejspíš taky řeší jiné věci...

Sarri, no jiný kraj, jiný mrav, taky jsem si všimla, že obecně jsou tu řidiči o dost bezohlednější než jinde na světě ☹😠

J.Cien, no vidíš, za týden už budeš mamča a dětičky budeš mít u sebe 🙂... no super, úplně jsem ty posledný týdny s tebou prožívala...

j.cien
22. dub 2010

Hanul diky 😉 holky jste zlate...ja jsem z toho nejak namekko 😵 ...asi hormony...jsem fakt prdla!!!

zuzka72
22. dub 2010

Hani dík, já jen, že tu nejsou, tak se mi po nich po holkách zastesklo.
J.cien-dík to zkusím, ty brďo ve středu-ty jo, ty budeš mamina-jupíííí 😀

hanula83
22. dub 2010

J.Cien, klidně si tady hormonuj, my to všechny chápem 🙂... teda já určitě, ve filmu zabili mouchu a já to ořvala... Ono se to časem pak zas upraví... Já si ale pamatuju, že v šestinedělí to se mnou bylo ještě horší než v těhu...

Zuzi, jo jo, taky jsem kterejsi den myslela na Petulku, že by mohla dát info, jak se jim daří...

maui
22. dub 2010

Aha, Sarri, tak to jsem si nevšimla ☹ Já myslela, že ty skleněné už se ani nedělají...ty jsou fakt na h....

J.cien, no bomba, to už je za pár! 🙂

salu
22. dub 2010

J.Cien, tak to je super,že už takhle víš 🙂 Všechno dobře dopadne, i to blbý cévkování a už budete mít holčičky na světě. dotáhla jsi to neskutečně daleko! Drž se.

salu
22. dub 2010

Nechtěl jste někdo kupovat monitory Babysense - paní daruje 2 poukázky se slevou 1000/ ks 😎

https://www.modrykonik.cz/bazar/monitory-dechu-...

sarri
22. dub 2010

Jéé, Cien, už se těšíme na další miminka. Já když prohlížím fotky a nejen ty naše z porodky, ale i ty vaše tady, tak u toho skoro vždy zaslzím - hlavně u těch novorozeňat a nemusím být ani těhotná ani šestinedělka - i když v tom šestinedělí jsem střídala happy slzy s hysterickým zoufalým pláčem.

zuzka72
22. dub 2010

Tak to já mám asi šestinedělí pořád. 😀
Jak je to z tou antikoncepcí, beru ji ve 20hod a včera jsem to zazdila a vzala až dnes ráno v 7hod. To už jako neúčinkuje? 😖

sarri
22. dub 2010

Já někdy děti podezívám, že jsou chytřejší, než si myslíme - když se Eliška zkoušela převalovat, tak jsem si hlasitě povzbuzovala asi jako nějakého závodníka na trati a jak se to povedlo, tak ji vyzvedla do výšky a zazpívala jí, že je naša hvězda a nejlepší a tleskala a provolávala slavice a ona měla hroznou radost, smála se a výskala. No a pak byla ráda, když jsem jí při tom převalování povzbuzovala - začala se vždy usmívat a slavně se přetočila a čekala, že jí zatleskám a zazpívám. To samé bylo u Adélky včera - jenže ta už má i zub venku, tak se teď tváří velmi důležitě a taky vymyslela new způsob, jak používat hudební hrazdičku - ovládá ji nohama a čučí u toho na sebe do zrcadla - vyhrává, chrastí a ještě má volné ruce, aby si je narvala za škraň.

sarri
22. dub 2010

Zuzi, účinkuje.
Holky víte, že hormonální antikoncepce zasírá vodní toky a činí zvířátka ve vodě neplodnými a mění jim pohlaví. Ty hormony se vylučují v moči a pak to zase znovu pijeme ve vodě, protože se ještě nedošlo na to, jak to z té vody dostat.

zuzka72
22. dub 2010

sarri-je to svinstvo-já to nechtěla, ale nic jinýho prej teď nemůžu. 😉

maui
22. dub 2010

Sarri, neděs 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru