Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hanula83
26. dub 2010

Zuzi, no jmenuje se Lukáš, to je fakt 🙂)), ale asi to nebude on 😉))))... já teda přes noc nepiju vůbec, protože bych chodila pořád na záchod, a toho jsem si užila dost v těhotenství, teď jsem ráda, že můžu chrnět 😉

sarri
26. dub 2010

Dupajdy jsem koupila ještě těhu a byly u babičky a vytáhla jsem jich teprve teď a máme akorát ☹
Holk se mně v nich docela líbí, tak mě to mrzí.

hanula83
26. dub 2010

Já je taky kupovala už v těhu, akorát už si nevzpomenu kde 😉... asi u nějakých Ťamanů... ale taky se mi moc líbí, naše holky jsou v nich ale už jako jitrničky a už jsou jim i krátké rukávy, takže bohužel...

j.cien
26. dub 2010

Krasne pondelicko vsem 🙂 !
Jste hodne,ze se mnou "strihate"ten muj metr 😀 ..porad si vybavuji,jak mela Zuzka par dnu do porodu..a ja mela pocit,ze v zivote nebudu na řadě 😉 a uz je to tady!Odpo mam jeste kontrolu,zitra nastup...moc se tesim + trochu bojim,at je vse OK...

betina
26. dub 2010

cien, jj, už zítra...budeme na tebe s verunkou moc myslet, bude to krásný a bolesti se neboj, až budeš mít ty dvě berušky u sebe, vše se zapomene. holky, vy jste takový šikuly, jak to zvládáte s tím těhu a jak dlouho držítě pohromadě 😀 doufám, že i já dlouho vydržím. včera mi dovezla mamka dvoje klučičí malinkatý dupajdy, tak z toho žiju dodnes 😀 Verunka se ráno poblinkala a má trovhu teplotu, tak nevím, snad to nebude ta střevní chřipajzna...chuděrka malinká. hezký den všem

j.cien
26. dub 2010

Beti,dekuji 😉
Ja se nebojim bolesti..jen at ty nase berusky jsou oK,aby byly zdrave...
A taky jsem to delala-ze jsem se kochala s tema pidi obleckama 😵 😵 furt jsem je dokola ohlizela..
Verunce preji,at to nic neni a at je zase fit 😵 !

eirin
26. dub 2010

Cien, taky na tebe budu zítra a pozítří moc myslet. Páni, uteklo to strašně rychle, přesně jak píšeš, od té doby co si pro děti jela Zuzka... Pomalu už taky budu na řadě 😅

zuzka72
26. dub 2010

j.cien-hlavně se ničeho neboj a pořád mysli jen na dětičky. Moc držím palečky-já si vzpomínám, že jsem byla vyklepaná, nevěděla do čeho jdu a pak až bylo po všem jsem zjistila, že já zase kráva blbá se bála a stresovala zbytečně. 🙂

eirin
26. dub 2010

Zuzko, klukům jsou už dva měsíce? Valím oči 😕

hanula83
26. dub 2010

To tak právě má každej, každej se bojí a pak zjistí, že vlastně nebylo čeho 😉... ale obavy jsou normální, každej tím musí projít, když vstupuje do neznáma.

maui
26. dub 2010

Ahoj holčiny, tak tu máme zase pondělí, to to letí. Přelítávám, co se tu zase probralo, mám spoustu komentářů, ale na všechno se naštěstí reagovat nedá. to by byly holky bez oběda 😉
Lucy, super kočárek! 😉 Já už včera dala holky taky do sporťáku, mně už se zase naopak zdá, že v tom hlubokém miminkovském kočárku vypadají poněkud nepřiměřeně 🙂 Každý juká do kočárku v očekávání mrňavých koťátek a narazí na takové dvě velké bambule 😀 Jen manža těžce nese, že na ně ve sporťáku nevidí, zatímco je kdekdo okukuje 😀 Jinak, Lucy, u toho přetváření na sporťák jsem se docela zapotila, co ty? Koukala jsem, co je tam popruhů a přezek, ale to je dobře. Zato nechápu, proč je ta výstelka kratší než lůžko sporťáku (máte to taky tak?) a proč je na té výstelce nahoře gumička, když se to nedá k ničemu přichytit, podle mě by byla užitečnější dole 😕 Lucy, jestli mám něco blbě, tak mi řekni 🙂 . Všechno si jen domýšlím, kočárek mi nikdo nikdy nepředváděl, mám ho z netu 😕 Jo, a taky řeším, jak je budu snášet do kočárkárny 😠 Zatím to pořád jde v korbách, ale co pak? Tři paní se mi v baráku nabídly, že můžu kdykoli zazvonit, že mi pomůžou, ale je mi to blbý je otravovat. Navíc přes léto asi taky nebudou pořád doma 😒
Ještě jednou všem děkuji za rady s opruzeninkami. Zvládáme to s pomocí toho černého čaje a hodně větráme prdelku, místo mastičky teď dávám ten zásyp, i když jsem hoooodně opatrnál. Zdá se mi že to zabírá, pomalu, ale zabírá 🙂

maui
26. dub 2010

Lito, přídávám se a doporučuju využít paní na hlídání. Mně kdyby někdo něco takového nabídl, tak to beru všemi deseti 🙂 Jinak tě obdivuju, jak dlouho jsi schopná nespat, já po pár takových dnech kolabovala, nervově se hroutila a sekla s kojením 😠

lucy82
26. dub 2010

Maui taky jsem se u toho zapotila, než jsem nastavila velikost popruhů tak to bylo celkem maso, navíc mi to jde ještě celkem těžko polohovat, nemám ještě zvládnutej ten grif 😖 A tu výstelku máme taky kratší než je kočárek, nechápu proč, manža tam Sofinku včera prdnul tak že měla půlku hlavy ve vzduchu, tak jsem ji musela zase šoupat dolů. A tý gumičky jsem si vůbec nevšimla, dělala jsem to šup šup rychle, musím se na to dneska podívat 😅 Jinak nám taky ten sporťák nikdo nepředváděl, tak nějak jsem se to snažila zvládnout sama, ale nevím na co je tam jedna věc, taková umělohmotná a je to na boku kočárku, vyfotím a ukážu nedokážu do popsat. A máš k tomu držák na pití? Nevíš jak a kam se to vlastně dává???

maui
26. dub 2010

Jo, a Lucy, jakou máš prosím tě tašku ke kočárku? Originál Bumble? Já mám dvě přebalovací tašky, ale zatím jsem je užívala jen k doktorce. A ani jedna nejde navlíct na madlo dvojčecího kočárku ☹ Teď to zase začínám řešit, protože vyrážíme s holkama ven i nadýl, s jídlem, přebalováním atd., a to je krámů vždycky s sebou... Nechce se mi tašku po každém použití cpát dolů do košíku, chtěla bych ji mít pohodlněji po ruce.

lucy82
26. dub 2010

MAui mám odroiginál od bumbleride ale je strašně malá, když tam dám plenky, přebalovací podložky, ubrousky a pár hraček tak nemám zase kam dát flaštičky s pitím takže to mám narvaný k prasknutí, do toho vozím ještě termosku takže ta taška mi pro dvojčata připadá fakt pidi 😒 Ale připnout na kočár jde, na jednu stranu to je výhoda, protože si taky neumím představit lézt pořád do košíku

sarri
26. dub 2010

Jo holky, ony ty tašky jsou totiž stejné jako pro monokočár akorát jdou nandat na širokou rukojeť, ale místa v nich stejně, žebráci.

sarri
26. dub 2010

Šla jsem omrknout kočár, když tam dám ty sportovní sedačky a celkem o ujde - zkusím, jestli nebudou řvát a budou čučet, jinak vracím korby. Dokonce tam bude větší stín, protože ta střecha je mnohem větší, tak uvidíme.

hanula83
26. dub 2010

Tak to my nemusíme kočár nijak předělávat, byly tam ty vložné tašky, ty už jsou dávno vytažené a je vlastně hotovo, akorát ta zádíčka jim musím dát do polosedu. A celá korba by šla dát po směru jízdy, ale to zatím nebudem dělat...

sarri
26. dub 2010

Hani, já to taky zatím dala, abych na ně viděla.
Taky vám tak peče?

maui
26. dub 2010

Tohle je nevýhoda Bumblíku, prostě na ně nevidím, ale všechno splněné jsem mít nemohla 🙂 To jsou teda žebráci s těmi taškami, já právě s sebou taky tahám termosku a lahvičky a dávkovačku, když k tomu přidám látkové plínky a papírovky, ubrousky, svoje doklady a já nevím co, zjišťuju, že bych potřebovala kufr 😀

hanula83
26. dub 2010

Hrozně peče, už dopoledne bylo 20 stupňů, teď 22, tak jsem zvědavá, kam se to ještě vyšplhá... Teď máme po mrkvi, tak uvažuju, že udělám jídlo a vezmu ho s sebou, že bychom vyrazily ven hned... Akorát z toho krku mi to přešlo do nosu a uší, takže sice už můžu trochu mluvit, ale za to blbě slyším 😖 ... no prostě ženská k pohledání, fakt.... Tak si asi musím vzít něco na hlavu, ale nevím co, asi kšiltovku... aby mi nenafoukalo ještě víc do hlavy...

hanula83
26. dub 2010

Maui, to znám a to já s sebou plínky ani netahám, jen ty čaje, peněženku, mobil, kapesníky, ubrousky... 😝

sarri
26. dub 2010

Mně zas od spaní tak blbě stojí vlasy, že si dám na hlavu asi kýbl 😉

hanula83
26. dub 2010

Tož toto je výhoda dlouhých vlasů, jsou tak těžké, že nemá kde co stát 😀 ... ale to rozčesávání taky stojí za to, proto to nejraděj svazuju a dávám čelenku, v tomhle větru bych byla jak čarodějnice...

elly01
26. dub 2010

J. Cien, tfuj, tfuj, tfuj,moc drzim palecky, zavidim Ti, ze uz jen dva dny a budes mit prdelky u sebe. Strasne to uteklo, je to vazne neuveritelne. My jdeme teprve ve stredu na kontrolu a i kdyz jsem jen 3 dny za Tebou, tak to vypada, ze me nechaji minimalne do dalsiho tydne cekat. Uz bych si take prala mit to za sebou... 😉

salu
26. dub 2010

Maui, Lita kupovala tašku Emitex sport, velký popruh přes celé dvoj-madlo. Má to v albu. Já do ní půjdu taky.
V Čechách prší.

maui
26. dub 2010

Salu, mám to v plánu, už dřív jsem koukala na odkaz. Jen doufám, že nebude malá na úkor té přebalovací podložky 😒 A jak jako drží na tom madlu, když na popruhu jsou suché zipy jen pro jednoduchý kočár?Neklouže to? U nás (východní Čechy) zatím neprší, ale venku je divně. Bílá obloha a vedro. Jsem od rána sbalená, že hned po obídku vyrazíme ven, ve tři se stavíme za Kubou na atletiku a pak domů, ale slečny zrovna dneska vyspávají 😠 Teprve teď jsem dokrmila Sárinku, Sofča vychrupuje, asi ji budu muset vzbudit. Snad ještě nezmokneme 😒

salu
26. dub 2010

Já si myslím, že druky nebo suché zipy jsou v tomto případě nevyužity. Jenom ten velký popruh přehodíš přes madlo, takš a se vepředu opírá o kočárek, takže snad už neklouže dolu. Na tom maldu se to trochu zachytí o ty výstupky, jak se ruguluje výška madla.
Lita psala, že je s ní moc spokojená.
Já právě nevím, jak bych tam připínala tu tašku na jedno-kočár přes ty druky, na té středové tyči nejsou žádné výstupky, o co by se to zachytlo a je nerez (stříbrná), tak to bych měla strach, že to tam bude klouzat.
Ale kočárek doma ještě nemám, takže vše odhaduji z fotek.

maui
26. dub 2010

Jéé, Lucy, já úplně přehlédala před tím tu tvoji odpověď,asi se kryla s mým dalším příspěvkem 😵 Umělohmotné (co vím) jsou na bocích snad jen ty pojistky na korbičky, ne? Nebo je tam ještě taková ta sponka, která by měla držet pohromadě složený kočárek, jinak si teď na nic nevzpomínám, podívám se, až budu u kočárku.
Držák na pití taky nemám, ale zrovna včera jsem si říkala, že se po něm budu muset na netu podívat, že by se to šiklo.

lita
26. dub 2010

MAUI - jenom nakukuju, cekam na obraceni na zadicka po kojeni a pak jdu na hodku spaaat, je tu u nas dnes mamka 🙂

Mam tuto tasku a jsem s ni moc spokojena, uvnitr je tasticka na doklady, penezenku atd. se zipem, separatni prihradka z pruhledneho materialu, 2 uchyty na lahve zevnitr, uvnitr je dost mista na plenky, latkove pleny, ubrousky, obleceni, fotak a jeste nejake papu. Ma to kapsu na zip i zepredu, takze muzes mit mobil, fotak ci klice pri ruce. Maji ruzne barvy. Ucho lze dat pres cele madlo dvojceciho kocaru a pak je tam jeste jedno ucho pro noseni pres rameno.

http://www.babylife.cz/tasky-ke-kocarkum/emitex...

Nase taska v akci na Bumbrlikovi je na foto.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru