• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

26. května 2017 
nemůžeš spát Moni?
3. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, uhodla jsi!!! Mám pořád na něco chuť tak plácám páté přes deváté a dnes se mi to vymstilo!
3. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska v práci, je začátek měsíce, tak udělat nějaké výkazy. Nohy mám nateklý a teď jsem dala ty křupky a žaludek jako kdyby mi někdo mačkal, pálí - fujky. Tatínek je na Moravě, Aňula chrní.
3. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozně mě bolí, tlačí a bodá žaludek.
3. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže máš vegáč! :wink:
3. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám někdy taky děsný chutě, nutella a chleba s okurkama ...... :sunglasses:
3. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bodá, sedím tu a snažím se co nejvíc vypnout, aby mě to nepálilo :sunglasses:

vegáč :grinning:
3. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak ono, ne jen že máme u mrňat stejně obrácený rytmus, ale i stejně trpíme! :grinning:
3. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej :slight_smile: jenomže večer jsou ty chutě nejhorší a říkám si, zase tě bude bolet ten žaludek !!!!!!
3. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu- já nepatřím k těm co něco nechutná a mají k tomu odpor- teda zatím jsem to nezjistila. Já sežeru všechno a je mi jedno v jakém pořadí a kombinaci! :grinning:
3. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máš vyhlídnutý kočárek? já zjistila, že ten můj budou mít zase v červnu, tak ho musím už asi objednat, co myslíš?

Mám vybranýho Bumblíka.
3. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád jsem si říkala, je čas, až po 30tt, paní mi psala, že je mají skladem a dneska - ani jedna barva !!!
3. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o něm taky uvažuji jako o favoritovi! Jen mě u něj mrzí, že nejde přehodit ta rukojeť a nevidíš na ně, když jsou ve sporťácích. Ty jo, tak to se musí tak dopředu? Jakou barvičku??? My se zatím na žádné neshodli- chtěla bych je vidět v reálu.
3. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde jsi se ptala??? Jaká adresa?
3. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám strach, že porodím třeba na 33tt a co pak? Ale pokud jsou skladem, tak není problém. Já teda koukala jenom na www.dvojcatka.cz
barvu jsem měla po páreček zelenou, pro holky tu růžovou. takže růžová se šedou. má ho lucy. a lita zelený a ještě někdo černý ....
3. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/Bumbleride-Indie-Twin-3v1-2010
Tady je mají taky a že by nebyly tam není psáno. Mě se ta růžová taky moc líbí i ta černá je hezká, ale nevím jestli by v něm v létě nebylo nesnesitelně, můj chce zelenou!
3. kvě 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, zkusím tam napsat. já nepotřebuju autosedačky. jednu mám po Áně, druhou mi nechá kámoška.
No Moni, podle toho, co to bude :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
černá začíná být dost v módě, ale vzhledem k tomu, že to čekám na léto, tak bych do ní nešla. A manža by to nepovolil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to krapet ušetříš, jsou tam i bez nich. My budem muset koupit komplet. Jo, ale zatím to vypadá, že ustoupím-aby se tatínek netvářil, když bude vozit. :grinning:
3. kvě 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je hezká, ale je fakt, že by se v tom asi uvařily. A ono to není jen tohle léto, ale i další a trápit bych je fakt nechtěla.
3. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jukni do alba Litě, má tam tu zelenou variantu hezky nafocenou. Tašku koupila Emitex sport. Výhodou je popruh přes celé dvoj-madlo. A zelenou taky mají. To já budu muset jít do šedé.
3. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty tašky už jsem koukala, hned jak o nich psala- asi si nechám poradit, vypadají dost dobře. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co miminka, taky už jim začalo mejdlo a vesele se mrskají? :grinning:
3. kvě 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :slight_smile: Moni, já půjdu chrnět, ráno vezu Aničku do školky, ale ukážu se zítra dopo. zatím pa
3. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok. Tak dobrou noc! Taky to zkusím zabalit. Pa zítra :wink:
3. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
míma se mrskají skoro pořád, buď jedna nebo druhá. Teď zrovna jedna čutá úplně nahoře :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak mám dneska zase oteklé nohy :frowning2: tak fakt nevím, zda mi to nedělají boty. Jinak tlak ok.
4. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám taky už po ránu nateklý nohy, hrůza ! To jako budu mít už pořád?????? Byla jsem si koupit Rennie na tu žáhu, čaj na otoky mi nabídla pouze kopřivu, jinak prý nic nemůžu. Musím jinam, kecá :grinning:
4. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ta je spešl pro tebe - "co vy naše buchtiny" ? :grinning:
4. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóójte! No je vidět, že jsem se přihlásila právě včas! :slight_smile: Salu DÍKY- tak to je úžasné!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak holky vy máte nateklé nožky a já ruce- tak trošku to vypadá, že mám místo prstů špekáčky! :grinning:
Cepecku- já myslím, že od bot to asi nebude.
4. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek