Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

salu
3. kvě 2010

nemůžeš spát Moni?

monika03
3. kvě 2010

No, uhodla jsi!!! Mám pořád na něco chuť tak plácám páté přes deváté a dnes se mi to vymstilo!

salu
3. kvě 2010

Já byla dneska v práci, je začátek měsíce, tak udělat nějaké výkazy. Nohy mám nateklý a teď jsem dala ty křupky a žaludek jako kdyby mi někdo mačkal, pálí - fujky. Tatínek je na Moravě, Aňula chrní.

monika03
3. kvě 2010

Hrozně mě bolí, tlačí a bodá žaludek.

monika03
3. kvě 2010

Takže máš vegáč! 😉

salu
3. kvě 2010

já mám někdy taky děsný chutě, nutella a chleba s okurkama ...... 😎

salu
3. kvě 2010

jo bodá, sedím tu a snažím se co nejvíc vypnout, aby mě to nepálilo 😎

vegáč 😀

monika03
3. kvě 2010

Hele tak ono, ne jen že máme u mrňat stejně obrácený rytmus, ale i stejně trpíme! 😀

salu
3. kvě 2010

to mi povídej 🙂 jenomže večer jsou ty chutě nejhorší a říkám si, zase tě bude bolet ten žaludek !!!!!!

monika03
3. kvě 2010

Tak to chápu- já nepatřím k těm co něco nechutná a mají k tomu odpor- teda zatím jsem to nezjistila. Já sežeru všechno a je mi jedno v jakém pořadí a kombinaci! 😀

salu
3. kvě 2010

už máš vyhlídnutý kočárek? já zjistila, že ten můj budou mít zase v červnu, tak ho musím už asi objednat, co myslíš?

Mám vybranýho Bumblíka.

salu
3. kvě 2010

pořád jsem si říkala, je čas, až po 30tt, paní mi psala, že je mají skladem a dneska - ani jedna barva !!!

monika03
3. kvě 2010

Já o něm taky uvažuji jako o favoritovi! Jen mě u něj mrzí, že nejde přehodit ta rukojeť a nevidíš na ně, když jsou ve sporťácích. Ty jo, tak to se musí tak dopředu? Jakou barvičku??? My se zatím na žádné neshodli- chtěla bych je vidět v reálu.

monika03
3. kvě 2010

A kde jsi se ptala??? Jaká adresa?

salu
3. kvě 2010

já mám strach, že porodím třeba na 33tt a co pak? Ale pokud jsou skladem, tak není problém. Já teda koukala jenom na www.dvojcatka.cz
barvu jsem měla po páreček zelenou, pro holky tu růžovou. takže růžová se šedou. má ho lucy. a lita zelený a ještě někdo černý ....

monika03
3. kvě 2010

http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca...
Tady je mají taky a že by nebyly tam není psáno. Mě se ta růžová taky moc líbí i ta černá je hezká, ale nevím jestli by v něm v létě nebylo nesnesitelně, můj chce zelenou!

salu
3. kvě 2010

no vidíš, zkusím tam napsat. já nepotřebuju autosedačky. jednu mám po Áně, druhou mi nechá kámoška.
No Moni, podle toho, co to bude 🙂

salu
3. kvě 2010

černá začíná být dost v módě, ale vzhledem k tomu, že to čekám na léto, tak bych do ní nešla. A manža by to nepovolil 😝

monika03
3. kvě 2010

Tak to krapet ušetříš, jsou tam i bez nich. My budem muset koupit komplet. Jo, ale zatím to vypadá, že ustoupím-aby se tatínek netvářil, když bude vozit. 😀

monika03
3. kvě 2010

Jo je hezká, ale je fakt, že by se v tom asi uvařily. A ono to není jen tohle léto, ale i další a trápit bych je fakt nechtěla.

salu
3. kvě 2010

Jukni do alba Litě, má tam tu zelenou variantu hezky nafocenou. Tašku koupila Emitex sport. Výhodou je popruh přes celé dvoj-madlo. A zelenou taky mají. To já budu muset jít do šedé.

monika03
3. kvě 2010

Na ty tašky už jsem koukala, hned jak o nich psala- asi si nechám poradit, vypadají dost dobře. 🙂

monika03
3. kvě 2010

A co miminka, taky už jim začalo mejdlo a vesele se mrskají? 😀

salu
3. kvě 2010

Přesně tak 🙂 Moni, já půjdu chrnět, ráno vezu Aničku do školky, ale ukážu se zítra dopo. zatím pa

monika03
3. kvě 2010

Ok. Tak dobrou noc! Taky to zkusím zabalit. Pa zítra 😉

salu
3. kvě 2010

míma se mrskají skoro pořád, buď jedna nebo druhá. Teď zrovna jedna čutá úplně nahoře 🙂

cepecek
4. kvě 2010

Dobré ráno,
tak mám dneska zase oteklé nohy ☹ tak fakt nevím, zda mi to nedělají boty. Jinak tlak ok.

salu
4. kvě 2010

Ahoj holky, já mám taky už po ránu nateklý nohy, hrůza ! To jako budu mít už pořád?????? Byla jsem si koupit Rennie na tu žáhu, čaj na otoky mi nabídla pouze kopřivu, jinak prý nic nemůžu. Musím jinam, kecá 😀

salu
4. kvě 2010

Moni, ta je spešl pro tebe - "co vy naše buchtiny" ? 😀

monika03
4. kvě 2010

Ahóóójte! No je vidět, že jsem se přihlásila právě včas! 🙂 Salu DÍKY- tak to je úžasné!!!! 😀 😀 😀
Jinak holky vy máte nateklé nožky a já ruce- tak trošku to vypadá, že mám místo prstů špekáčky! 😀
Cepecku- já myslím, že od bot to asi nebude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru