• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

13. ledna 2017 
Pavcahola- popravdě by mě na tu otázku taky zajímala odpověď!? :grinning: Už teď si připadám jako vorvaň!!! :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě takové bříško a ted dělat nějaké pohyby no nevím,nevím.
7. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to bude tak jak píše Ali.cka- když se chce.... :grinning: Prostě funící nepohyblivý vorvaň! :grinning: :grinning: :grinning: Ale chlapi to berou asi jinak- jim se většinou to bříško líbí. :wink:
7. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavčo, já jsem se na to od 6. měsíce necítila vůbec, taky jsem si připadala jak velryba a navíc jsem měla strach... a teď to není lepší :slight_smile:, asi nebude celé těhu nic :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, jsou úžasní ! To bych nikdy nevěřila, že se tam dva 3-kiláčci vejdou! Závidím :slight_smile:
Užívej miminek a rytmus si určitě najdete, neboj.
8. kvě 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Salu ty už taky strašíš vzhůru??? :sunglasses:
8. kvě 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni :slight_smile:
no jo, včera jsem si nedala odpolední siestu, takže jsem tozalomila už ve 21 a dnska ráno v 5,30 budíček
8. kvě 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem z toho včerejšího dne takový nervíky, ale snad se to srovná. Holky se tam pěkně v noci mrskaly, až mě to vzbudilo. Ani jeden bok se jim nelíbíl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - budeš si kupovat tu ohřívačku a sterilizátor dopředu? já ti pořád nevím.
8. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš já včera sice poledňovala, ale v noci jsem vytuhla kolem půl jedenácté. No a před šestou jsem se nějak probrala. :slight_smile: Jak se cítíš???
8. kvě 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Aničky jsem nic takového nepotřebovala, kojila jsem do 2 let, čaj pít nechtěla, takže jsme pak přešly až na hrníček. Flašky taky vůbec neznám. Je jasný, že teď to bude jiný, ale ....
8. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nad tím taky pořád uvažuju, ale asi to nechám až na pozdějc.
8. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítím se dobře, ale jsem taková opatrná, víš, jako nechci ani nic raději dělat .....
8. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pochopitelné, já když mi řekl o tom čípku tak jsem se snažila taky co nejvíc ležet.
8. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Áňa je vzhůru, tak musím jít - oblíkat, snídaně ...... tak zase večer. pa
8. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok. tak zatím pa a pozdrav princeznu! :wink:
8. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda teď jsem vás dočetla :grinning: To jsou novinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
elly - krásná miminka a pěkně oplácaný
petro - no to jsou nádherné váhy moc vám to přeju

pavco já cítím pohyby už tento celý týden, ale čekám už podruhé tak je to asi dřív :sunglasses: v prvním těhotenství jsem cítila pohyby až od 20. týdne

Jinak jsem byla v úterý u dr. a zatím vše v pořádku dokonce spodní placenta se posunula nahoru tak je ryziko odloučení placenty mnohem menčí, ale sex do další kontroly tabu :frowning2: Jinak měříme 16+2 A - 145g a B - 150g
8. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy teda brzičko vstáváte,já v tomhle období bych jenom spala a spala,ale vím že si to ted musím užívat,protože pak dýl už s tým spaním to nebude tak valný. :unamused:
V pondělí jdu na kontrolu jsem zjedavá na ty moje poklady v bříšku jak za čtyři týdny povyrostly a jestli jsou v pořádku.
8. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajímavý odkaz, pokud ho teda už neznáte :wink:

http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar
8. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý odkaz a pravdivý
8. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja se s vami prozatim loucim.Zitra asi nebude cas:slight_smile: Mam cislo na salu tak az budu schopna,poslu info o drobeckach.Mejte se krasne a drzte se:slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se taky drž ahoj
8. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl, budeme na tebe a miminka myslet, abyste to co nejlépe zvládli a byli brzo všichni doma!!!!
8. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl, taky na vás budu myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať jde vše bez problémů a těšíme se na návrat!
8. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl držíme pěstičky!!!!
8. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl taky na vás budu myslet a držím všech deset!
8. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl, užij si poslední den těhulkování a těš se na sluníčka. Ničeho se neboj, všechno zvládnete. Drž se. pa
8. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, J. Cien a Zuzka.o už vložily fotky, tak jukněte :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už kukala- krásné zlatíčka! :wink:
8. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo info o reichl?
9. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek