• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

17. října 2017 
Beti- já jelikož mám doktora zatím ještě jinde než momentálně bydlím tak vždycky jak se tam ukážu ho jdu navštívit. Což je tak každé dva týdny.
14. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já ted chodím jednou za měsíc a tak nějak mi to přopadá málo, ale to je asi moje úchylka :grinning:
14. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti já chodila cca do toho 20tt taky tak jednou za měsíc, ale teď už mě tam honí častěji. Ale on ultrazvuk nemá, takže mě vždycky hlavně prohlídne a zkontroluje čípek. Můj problém byl v tom, že jsem si myslela, že mě bude pravidelně posílat na ultrazvuk a ono nic. Tak teď čekám až pojedu na velký do Brna ve 30tt. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni03 - já objednala Bumbla přes dvojcatka.cz (Lita si chválila přístup). Po odeslání obj. paní do 5 minut volala a domlouvaly jsme si, co a jak.
Myslím, že Lucy mi i psala, že pokud ho nemají na dvojcatka.cz, tak nebude v celé republice :frowning2: ale viděla jsem ho i na jiných serverech. http://bumbleride.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=24070

A jakou teda barvičku ?????? To taky neprozradíš? :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím každé 3 neděle do poradny už od začátku, ale teď mě hodili už do rizikové poradny do nemocnice, takže tam budu chodit asi častěji.
14. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyřizuji vzkaz od Rejchl - od zítra budou naši kluci na netu decinskeho deniku - hlasujte jako sileny :grinning:
http://decinsky.denik.cz/miminka/

Jinak je nejpozději v pondělí pustí domu, tak pak Rejchl podá info :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Salu. Tak to musíme hromadně hlasovat! :wink: Jinak už ho mám teda objednaný z toho Malvíku. Měl by jim přijít v červnu a mělo by jich být dost- tak jsme se domluvili, že mi ho pošlou v půlce července. Na mail mi přišlo už potvrzení o přijetí objednávky. Ještě jsem k tomu teda objednala i síťku na kočárek. Jo a barva- no můj vyhrál- ustoupila jsem a objednala zelený! :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je stejný, jako na dvojcatkach. me ho slibili do poloviny cervna.
14. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelený jsem chtěla pro páreček, takže je mi to jasný Moni :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já je kvůli prašulím poprosila jestli by ho poslali až v tom červenci a prý to problém není. Tak snad to bude v poho.
14. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
síťku jsem si taky vzala - tu tmavě modrou.
14. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je ti jasný??? :grinning: My se na žádné jiné barvě neshodneme- můj by chtěl mít zelené všechno. A to není voják!!! :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky jeste neplatila, az ho budou mit pripraveny k expedici
14. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holky!!!! Tady furt prsi!!!! Co u vas??? :frowning2:
14. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád leje
14. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak já nevím jaká je- přišla mi černá. S tou zelenou havětí- za 370,- ale musela jsem tam pro jistotu volat, jestli mi stačí jedna nebo musím brát dvě- tak nějak jsem to nepochopila dle jejich popisu. :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás lilo celé dopo, ale teď je to chvilka a přestalo- uvidíme na jak dlouho.
14. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta síťka je černá- se zelenou havětí!!!
14. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám tu bez havěti :grinning: ale ta tvoje je hezčí
14. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam ani jinou než tuhle přímo na tento kočárek neobjevila. No a prý mi bude stačit jedna- tak uvidíme!!! :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,

venku je pěkně hnusně a já jsem se stihla ještě dodělat tím, že jsem si k snídani chtěla vzít jogurt, olízla jsem víčko a pak s hrůzou zjistila, že jogurt je 9 dnů prošlý. No ve mě by se krve nedořezal, hned jsem šla na záchod a snažila se vše vyhodit. Asi přeháním, ale mám strach, aby se něčím nenakazila. Doufám, že to bude dobré.
14. kvě 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlckulko a byl jako zkažený už i na chuti? neboj, to bude dobrý.
14. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salu - nebyl, byl chuťově dobrý, nafouknutý nebyl - vůbec nevím, kde se tu vzal, už jsem ho musela prošlý koupit :angry:
14. kvě 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se neboj, bude to OK.
14. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, jdu to zalomit.
14. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salu - doufám, že ano, jen jsem ze všeho strašně vyplašená - jsou to vymodlené děti po IVF, tak občas přeháním, celé těhu si na to dávám pozor, abych nesnědla nic prošlého a teď tohle
14. kvě 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta tvoje vypadá náhodou dobře- není až tak tmavá. Já objednala přímo tuhle tak snad to bude sedět http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/sitky-proti-hmyzu/Bumbleride-Sitka-proti-hmyzu-na-kocarek-i-postylku
14. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlckulko neboj- jak píše Salu jestli nebyl na chuť zkyslý tak to bude dobrý. Datum je jen minimální trvanlivost!!! :wink:
14. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, už jsem se uklidnila, ale to prvotní zděšení bylo hrozné :confused:
14. kvě 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš bude to dobrý!!! :wink: A jaký máš vyhlídlý nebo objednaný kočárek ty???
14. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek