• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

5. prosince 2016 
Mrkvi, ona pak byla vidět i přes břicho, akorát tak do 17tt ne.
16. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi záleží jak kvalitní UTZ dr má. A když jsi byla těhu do kdy hrozil tts syndrom ? Dívala jsme se že se holky narodily ve 35 tt byly v inkubátoru ? ámřekli že je dýl jak do 34tt nenechají tak abych veděla co nás asi tak čeká
16. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrkvičko, problém je, když ten TTS nastoupí do 26tt - pak když se to stane, tak se dají děti zachránit. Holky byly v inkubátoru jeden den, pak v postýlce. Trojčátka se nechávají max. do toho 35tt - spíš na počátek 35tt.
16. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
sarri, mně by asi ani ta Henčlová neřekla, že su prcek - mám 167, ale na šířku to vynahrazuju :slight_smile:
16. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,jsem tu živá a zdravá ale za to stahaná jak kuň.Dneska nas pustili domu.Jaroušek je zlatičko,krasne přibírá a papá.Davídek je lemra lina,nechce papat a ma ubytek 200g.Musime dokrmovat,kluci nedokazou vypit vse z prsou a myslim z etam toho ani moc nemam:grinning: Až bude vice času hodim fotky a doufam ze se mi podari vas docist:slight_smile:
16. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé ahoj Rejchl!!! Ještě jednou moc gratuluju k chlapečkám!!!
16. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme ted ve 24tt a zatím bez známek tts v úterý jdem zase na UTZ ( dělají nám doplleruv test) tak uvidíme,ale doufám že bude vše jak má být kluci kopou jak diví .
16. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrkvičko, určo to bude ok. Se to hlídá a i když se to rozběhne, tak to má různý průběh a vůbec na to nemysli. Budou to krásná zdravá mimi.
Rejchl - gratulace a těšíme se na fotečky.
16. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Rejchl, eště jednou gratulace a at se i Davídek hezky rozpapá.

holky, jsem asi mimo mísu, prosím Vás, co je to TTS?
16. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, to je transfúzní syndrom - hrozí to u jednovajčných dvojčat s jednou placentou - "jedno dítě prostě baští víc než to druhé, má moc krve, je vetší, díky tomu většímu množství krve mu to nestíhá srdíčko apod. a to druhé zas strádá" Proto se dělá tzv. dopplerův test - měření průtoků v pupečnících ultrazvukem - jestli jim to tam sviští stejně.
16. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
aha :frowning2: prďátka malinkatý, ale je to hodně ojedinělý ne? no hlavně, že se to dá brzo zjistit!!!!!!
16. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že jsem živá a celá, v pátek jsme přijeli z porodnice. :slight_smile: Dětičky jsou zlatíčka, hodně času prospí, takže zatím je vše moc fajn. Mají ale převrácený režim a v noci jsou plačtivější. Zatím zvládáme, manžel hodně pomáhá. Nechci zakřiknout to, že jsou děti tak hodný, ale bolení bříška je zatím netrápí. Kojím, ale mlíčko jim nestačí a musíme dokrmovat, protože Adrianka nám málo rostla. Oba mi u kojení pořád usínají. Měli jsme už rodinné návštěvy, takže jsem se k netu dostala až dnes večer. Babičky by se k nám nejradši nastěhovaly. Zítra napíšu víc. Do albíčka jsem vložila pár foteček. :wink:

Moc gratuluju J.cien a Rejch, pokud jsou tu už další miminka, tak ani nevím, musím vás dočíst.
16. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
prenatal krásné fotečky dětičky jsou jak sluníčka
17. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
betina: zas tak vzácné to není, snad 20% těch jednovajek s jednou pl. to může mít, ale většinou se to dá uhlídat
17. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Petranel - ty jsou krásný !!!!! Ať se máte krásně a dětičky jsou pořád tak hodní.

Žádná další miminka zatím nemáme.
17. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dostala jsem se sem omylem. Maminkám dvojčátek gratuluji. Co se týká problémů s kojením, měla jsem je u holek také. Musela jsem je vždy před krmením zvážit, nakojit, znovu zvážit a dokrmit. Vyřešila jsem to tak, že jsem jim před spaním dávala celou dávku Nutrilonu, já jsem si odstříkala mléko, dala do lednice a tím jsem je pak druhý den dokrmovala. Po zavedení režimu jsem dokonce večer odstříkávala 2 x, abych toho mléka měla dost. Jinak U Apolináře dávají maminkám pro
kojení homeopatikum Ricinus Communis 5CH - já nasadila pozdě, takže mi to spíše pomohlo udržet mléko než ho mít více.
17. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Petranela - jsou to krásní broučkové :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Petranela: nádherní :slight_smile:, a jestli budu mít holku a kluka, zamlouvám si ty zavinky :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, mohla bych s ena neco zeptat? myslite ze hcg v 5+4tt pres 10000 je moc?nevypada to spis na dvojcatka? ja jsem mela 14 DPO 140 a ted 26 DPO uz pre 10tis....diky moc za odpoved
17. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Koiro podle hladiny HCg to nelze poznat je tam veliký rozptyl každý reaguje jinak tady máš odkaz na tabulku:http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_funguje_lidske_telo/hladina_hcg_hodnota_hcg_v_krvi_na_zacatku_tehotenstvi_tehotenske_testy_a_jejich_kvalita.html
17. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mrkvicka moc diky
17. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
koiro, ono to fakt nejde říct, z těch pozdních hodnot už se to skoro nedá poznat, většinou o tom spíš vypovídají ty první hodnoty hcg... ale to je hlavně u ivf, u normálního početí tělo může začít produkovat hcg jiným tempem, atd... no každopádně držím pěsti, ať je jich tam tolik, kolik chceš...
17. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak řekla bych, že jsem měla 14 dní po ET hcg 903 a za další týden kolem 11000, jestli si to dobře pamatuju?
17. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem měla 21 den po ET 11000,takže to tak nějak bude :slight_smile:
18. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,nemam sanci docitat,jsem furt unavena s vysokym tlakem:frowning2:Hodim do albicka aspon dve fotecky.
Furt se mi chce brečet.Ze vseho.Kdyz vidim chlapa jak mi pomaha,nebo staci koukat na nejaky film:grinning: Hned rvu jak zelva.
Ale klucici jsou zlaty.Brecej jen kdyz nas trapi prdiky nebo hladik.
18. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem měla 14 dní po ET jen 398, takže mě všichni přesvědčovali, že máme jen jedno mímo a jaké bylo překvapení za 6 neděl na stdíčku , že tam jso dvě :slight_smile:
18. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Rejchl - já se s tlakem léčila u Marušky měla jsem ho 180/120 a srovnal se až po 6nedělí i ty otoky tak nějak začli mizet potom, byl u mě i internista a říkal, že musíme počkat. Tak vydrž bude lépe
18. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, byly jste všechny na NT+? Jak vám to vyšlo? Všichni mi říkali minule i teď, že u dvojčat jsou ty hodnoty stejně zkreslené, ale nedalo mi to a stejně jsem si už nechala vzít krev :slight_smile:, hodím jim těch 1400,- Kč do chřtánu :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakych 1400?
18. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek