• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

24. července 2017 
...asi pořídíme třetí - já chci taky svůj vozík za kolo :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri že jo :slight_smile:, jen se mi nelíbí ta představa naložených obou vozíků v autě. Máme oktávku, to je auto s velkým kufrem, fakt, ale... navíc se do něj nevlezou tři sedačky, asi fakt bude nutná změna. I když náš osobní rekord asi těžko překonáme - do Rakouska jsme v létě jeli ve složení čtyři dospělí + Juri, s sebou v autě čtyři kola (tri na nosiči, jedno složené vevnitř), vozík za kolo v kufře + dětská postýlka + všechno ostatní...dobré, ne?
20. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Fialli, to fakt nechápu, jak jste se tam mohli vejít. My máme starý ford galaxy a i ten by s tim asi měl problém :wink:. Jojo, vozík za kolo a případně nějaké nosítko pro chození po horách bychom do budoucna určitě chtěli taky, ale to moc předjímám. Tak zatím ten kočár určený i mimo silnice :slight_smile:. A Sarri, ty už ten vozík za kolo máš vybraný?
21. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
EIRIN - 27. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REDDWARF - 2. června - holčičky
ALI.CKA - 15. června - jednovaječné, Jiříček a Honzíček
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné, holčička a ???
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku:slight_smile:
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -
21. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo vše nejlepší k svátečku!!! Hlavně zdravíčko!!! :wink: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky , tak kdepak jste ? :slight_smile:
Teď tady čtu, že řešíte kočárky, no my už asi máme vybráno - bude to EW, je sice drahý, ale přesně jak to tu někdo psal, dovolená letos odpadá, tak za to koupíme kočárek. Korbičky se dají sehnat na aukru z druhé ruky, sporťák budeme mít nový. Až na ty barvy.... ty jsou nic moc... No ale jde koupit třeba černý sporťák s barevnými vložkami, což už vypadá docela pěkně.

Fiali, s tím autem máš pravdu, taky máme oktávku combi, ale nestačí nám to... Manžel přemýšlí o novém sharanu, volkswagen, ten mu snad dají v práci jako služební.
21. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady přeju všem Monikám všechno nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile:

moniko.tdm, vy neznáte pohlaví ? :slight_smile: Chcete se nechat překvapit ? :slight_smile: Mně by se to taky líbilo, ale manžel to vědět chce- prý aby měl čas si na to zvyknout a připravit se... nevím na co se chce připravovat :wink:
21. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice7 Manzel to taky chtel vedet, protoze on chce holcicky. Ja aspon jednoho klucika! ale ja jsem rezolutne rekla, ze se nechame prekvapit, tak prestal tlacit!!! No a ted je rad, prej se to da vydrzet!!!! :slight_smile:

Jinak dik za prani!!!! :wink:
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice7 Koukam, ze probirate auta!!! No ja doufam, ze se vlezem do nasi fabie combi!!! A to jeste vozime psa, mame bernaka, no to az vyrazime to bude!!! :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no to jo, to bude bomba.
21. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jak to děláš že se mi tam objevuje ten zavináč ?
21. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko, vy už máte vybraný kočár ?
21. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice7 Mame uz i objednany!!! Ma prijit v cervnu!!! No zavinac delam, ze u prispevku je odpovez tak na to lkiknu a ono to samo!!!
21. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basina vozík mám v merku croozer - asi z druhé ruky - letos ještě jezdit nebudeme - až příští rok, tak těch sezón zase tolik neodjezdíme.

Fiallinko, jaký máte pro Juráška?
21. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

fialinko, nějak jsem ten císař špatně nesla... :frowning2: měla jsem vyvolávaný, KP, pak nastaly komplikace, neotevírala jsem se a po 7 hodinách kontrakcí mi bylo jedno, jak malou už dostanou ven...ale pro mě byly horší ty bolesti po císaři než kntrakce po 2 minutách, po minutě. ale většina holke, co znám, si císaře chválili, prostě jsem měla smůlu a špatně to nesu :angry:
holky, my jdeme na ten veletrh kočárků v Brně, ale EW se mi moc líbí a jak píšete, hluboké korby bych koupila použité, jen ten sporták nový.
21. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniky - taky přeji to nej k svátku, ať máte hezký den!
Sarri - croozer je asi nejlepší, tedy co kamarádi povídali. A taky je fajn, že se dá předem někde zapůjčit, abyste si ho ohmatali, než ho koupíte. A až příští rok? Nebudou už v tu chvíli holky chtít spíš běhat?
21. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf já než vás dočtu, tak už zase nemám čas psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem byla u doktorky tak se na broučky koukla, zatim vše OK!!! :sweat_smile: Áčko se nám zase neukázalo a Béčo bude kluk. :grinning: Doufám, že to Áčko je holčička to bych byla šťastná jako blecha. :grinning:
Salu já ti ty holčičky "závidím" víš. Já už jednoho chlapečka mám :dizzy_face:
Jinak na kontrolu jdu za čtrnáct dní to bude velký UTZ tak snad uvidíme pohlaví obou. A můžu začít taky nakupovat.
21. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alsou ze by zase parecek?
21. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám :grinning: Manžel to nechce vědět. Tak to musím napsat alespoň tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alsou to je hezke ze chce byt prekvapen! :slight_smile:
21. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina Ahoj Beti, já mám X-Landera X-Twin od narození, jdou k němu od podzimu dokoupit vložné tašky. Jsem s ním maximálně spokojená, jezdíme jak v terénu tak po asfaltu a doposud žádný problém. Je lehoučký a skladný...
21. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Darling, tak to je super můžu se zeptat, na kolik teda vyjde i s těma vloženýma taškama prosím tě?
21. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina tak aspoň, že se ti nic při něm nestalo...já jsem ho nechtěla, ale je pravda, že u dvojek se s ním počítat musí...

Sarri: máme taky croozera, levnější už bych nekupovala a Chariot je sice odpružený, ale 2x tak dražší a to už je moc, nejezdíme nijak moc v terénu ani zas tak často. A jsme s ním spokojeni...

A proč vlastně nechceš jezdit už tento rok? My jsme s Jurim jezdili právě asi od loňského května - června, to měl právě těch 7 - 8 měsíců a bylo to ideální, už na to nebyl nijak malý, ale zase je dobré, že ty malé děti v tom většinou spí a nechtějí ven, nám se to hodně osvědčilo, navíc když jsi z Kromclu, tak tam máte novou cyklostezku a dost ježdění pro rovině, ne? Já jsem ho vloni moc nechtěla, pořád jsem měla pocit, že ho u nás nevyužijeme - málo stezek, moc kopců, ale nakonec jsme si možnosti našli a v létě byli i na 4 dny v Rakousku u Neziderského jezera (kousek za Bratislavou), je to blízko, rovina a cyklostezky, super...

Beatrice: vidíš, mně se Sharan taky líbí :slight_smile:, sice prý z hlediska poruchovosti není úplně nej, ale je hezký :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni-díky! :wink: Tobě taky přeji NEJ!!!!
Jinak samozřejmě díky za přání všem! :slight_smile:
Holky tak mám po kontrole. Na gyndě dobrý, ale na hematologii horší. :frowning2: Injekce mi sice zatím nechal stejné, ale prý mi začaly ubívat červené krvinky. No tak prý mám dojít ještě v pondělí ráno na krev a budou zjišťovat co se mnou dál, jestli mám dost železa a všeho. Ale ta dr. se přitom zjištění moc netvářila, tak fakt nevím.
21. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 proč na tu hematolku chodíš, tr. mutace?
21. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka ano kvůli tomu.
21. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 a co máš a jak ti to zjistili? Jestli to teda chceš psát... Já teda poctivě píchám fraxiparin taky... Jinak ty červ. krvinky jsou dost časté, většině lidí stačí železo, tak snad to tak bude :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka mám Leiden mutaci dědičného původu. Mamka prodělala trombózu tak nás se sestrou nahnali na testy a já ji zdědila, hned mi sebrali HA a od začátku těhu mě hlídají. Já si píchám Zibor cca od 16tt. No snad to bude tím železem. :wink:
21. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, v podstatě je dobře, že jsi to zjistila kvůli mamce a ne proto, že se stalo něco tobě... já nemám Leidena, ale podobnou trombosvini, ale pevně věřím tomu, že když je to už podchycené, bude to ok.
21. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek