• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

27. března 2017 
Moni, to si taky lidi myslí, když mě vidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jim řeknu, né, ještě 2 měsíce :grinning:
25. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu tak to jsi mě potěšila, ale ne zase tak moc, protože já mám před sebou ještě tři měsíce! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec se tím netrap. Já si vždycky říkám (i lidem), že je to dobře, že rostou, že nechceme žádné žížalky :grinning:
25. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu - díky, to máš pravdu!!! Holt můžem být rádi, že je jim dobře a hezky nabírají. :wink:
25. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám spíš problém, že mám to břicho hrozně napnutý, mám pocit, že mi rupne, jak tam jsou narvaný.
25. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 budte rady, ze mate poradne pandera!!! Ja mam male, becko ma malo mista a taky mame problem!!! Takze vase miminka maj aspon poradne garaze!!! :wink:
25. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Salu a to nejsme u konce! Jestli to půjde takovou rychlostí jako teď tak nevím jak budu vypadat v tvém týdnu. :wink: Já bych řekla, že tam ještě nějakou vůli mám, tak můžu kynout. Jěště, že se cca za měsíc stěhujem. Já schody vždy vyběhla a teď lezu jako lemra a pak půl hodiny funím. :grinning:
Jo Moni garáž já mám ne na dvě autíčka, ale dva kamiony!!! :grinning:
25. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, fakt tě obdivuji, že to stěhování zvládneš. Ale chápu vaší situaci. bude vám tam líp.
25. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu neobdivuj! Nic jiného nám nezbývá.
25. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak co bude ke konci těhu si neokážu představit, protože sted už se mi nic moc chodí a to běhám za malou, ale co bude pak... :grinning: teda moc nepřibírám, zatím 2,5 kg,ale furt asi čerpám spěkový zásoby z prvního těhu :grinning: ale třeba ten pocit, že se mi rozjíždí kosti "tam dole", ten jsem měla s Verunkou později, no prostě ted je všechno dřív.
25. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cepecek vidím, že pupoš už máš hezký :slight_smile:, ale já už taky...

@monika03 to se bát nemusíš, protože s dvojčaty je to fakt maxi pupoš... mně se taky lidi od září ptali, kdy už to bude...a termín byl v listopadu...
25. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jestli si připadáš jako koule, tak se mi podívej do alba, jak jsem vypadala 14 dní před porodem - 36. týden....

Salu a prasklo ti břicho? Myslím kůže... Mně praskla až v 7. měsíci přes intenzivní promazávání....
26. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula83 zatím ne, tuk tuk. taky mažu, uvidíme. u Aničky jsem měla bříško rozlité, ale teď hrozně dopředu a narvené. Tak uvidíme. Stejně když to má být, tak to bude. Mraky krémů asi stejně nepomůžou.
26. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salu, já myslím, že někomu to může pomoct, třeba k tomu nemá sklony, ale u dvou dětí by to prostě prasklo - pak je dobré mazat. Jenže já k tomu mám sklony a navíc genetické dispozice.. doufala jsem, že to zvrátím, ale nepodařilo se. Ale zas tak mi to nevadí :wink:. Holky za to tisíckrát stály :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Holky tak já měla dnes budíček o půl šesté- ti dva dole snad nechápou, že se ještě spí! :grinning: Hani děkujem za podporu v rostoucích pupendách! :wink:
26. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu dál poctivě mazat, tak uvidíme :wink: svět se ale nezboří.

Zítra jdu na UTZ, tak jsem už napnutá, kolik budou holky mít.
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - já v 6 :frowning2:
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu ty tvoje miminka to taky nechápou? :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu tak zítra budeme držet všichni všechno co se dá! :wink:
26. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tu sedím u PC a zase čutaj :slight_smile: ale alespoň vím, že jsou OK.
26. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, díky. podle tabulek by měly mít cca 1500g. ale víme, jak to ten UTZ změří, takže to beru s rezervou.
Už máš to železo? jaký? chutná :wink:
26. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03

Bude hůř - dokud jsou v břiše, tak se jsou ty budíčky v poho, ale teď ty ječáky přeslechnout nejde.

Apropos včera to byla pouze taková úvaha na téma zvyšování věkové hranice pro odchod do důchodu. Manuálně pracující člověk nemá šanci tak dlouho vydržet a já jako učitelka to psychicky dám taky asi těžko. Jo, teda kdybychm byly posrankyně nebo senátorky, tož to bylo jiné kafe. :grinning:
26. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu - my jak byli na tom velkém UTZ tak dr. říkala, že mají mít 350g a mimča měly 500g. Taky by mě zajímalo jak to s nima je teď. Já to železo zatím nemám! :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri špunty do uší nefungují??? :grinning:
Jinak si myslím taky, že nějaký důchod se mě týkat nebude. :astonished: Kde a co- nebo koho jsi učila???
26. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdeš za chvíli na UTZ, tak uvidíš taky :slight_smile: buď ráda, že jsou větší, kdyby to náááááááhodou bouchlo dřív.
26. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hodit pohled Aničce, za chvíli jsem tady.
26. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu já jsem ráda- jen i ta dr. z toho byla krapet zaskočená. :grinning:
26. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03

- hlavně žáky s poruchami chování - kriminálníky a potencionální kriminálníky
- špunty zatím nemám, ale občas bobky vypnu na vysílačce, když moc povídají po ránu
26. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri tak to už se nedivím- to musí být asi hodně vyčerpávající! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže vlastně mateřská s dvojčátky je pro tebe procházka růžovou zahradou. :grinning:
26. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 :sunglasses: puberty se teda děsím - se mnou to práskalo ode zdi ke zdi a mít to dvojmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek