• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

3. prosince 2016 
:slight_smile: Já už syna mám, je mu 13. Takže repeté po 13 letech...
3. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak aspoň si to zopákneš a víš do čeho jdeš, i když to budeš mít double!!! :grinning:
3. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě že už si nic nepamatuju, i v té poradně je to jiné, tenkrát ještě ani nebyly vnitřní uzv :slight_smile: a těch testů na všechno možný je taky víc, i ten sreaning... ale užívám si to, tenkrát jsem 3 měsíce zvracela, teď vůbec nic, tak jsem ráda :slight_smile:
3. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď mi volala kamarádka, že je doma, tak ať přijdu na kafe, najednou mám náplň dne :wink: :grinning:
3. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké dopoledne, ačkoliv tedy poměrně hodně mokré :confounded: Začínám už ten déšť dosti nelibě snášet, bydlíme u Labe, tedy pár set metrů od něj, jsme mimo zátopové pásmo, ale jak byly povodně v roce 2002, tak to došlo i sem, tak pořád koukám z okna a sleduji oblohu - mám o zábavu na dnešní den postaráno :unamused:
3. čer 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlckulka takže taky máš program!? Je to hnus- už to přece nemůže trvat dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03 no doufám, že už to poleví, raději bych věnovala myšlenky něčemu příjemnějšímu
3. čer 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlckulka to docela chápu! :wink: Na sobotu hlásili sluníčko tak snad to klapne!
3. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03 doufám, že jim ta předpověď vyjde, s vydatnýma srážkama se také nepletli, tak jim budu věřit - chtěla bych už konečně vyprat věci pro miminka :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlckulka haha tak to já už aspoň před někým můžu machrovat, že to mám hotové! :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03 tak to jsi dobrá, mám úplně megahromadu na vyprání a netvrdím, že by se mi do toho nějak zvlášť chtělo, hlavně nenávidím žehlení, pro nás to dost odflinkávám, ale pro mimi musím. A říkám si, jestli bych neměla začít koukat po postýlkách a všem do nich nebo jestli to mám nechat až na manželovi, ať si s tím poradí, až budu v porodnici. Máš už nějaké vybrané?
3. čer 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlckulka s žehlením jsem na tom stejně- proto jsem to tak oddalovala- strávila jsem u toho dva večery. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Postýlky se mi líbily v Brně - myslím, že se jmenovaly Bedruna. No, ale zatím jsme se nerozhoupali co a jak- můj řekne- vždyť je máme vybrané, bere to tak nějak lehkovážně a furt je čas. Budu ho muset dokopat- když jsem mu včera řekla,že už klidně můžu do nemocnice tak zůstal zaražený jak prd! :grinning:
3. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, doporučuju postýlky http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=124305 - velmi dobrý poměr cena/výkon a ten šuplík se fakt hodí. Jo, a jako málokteré prošly testem časopisu Test. Měla jsem odkaz na ty testy, ale už ho nemůžu najít. Přidávám reálná fota - něco mám možná i v albu v lepším rozlišení.
3. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Apropos jdu žehlit a nenávidím to - zrovna mám nakládku košilí, fuj.
3. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarri díky za tip! ještě, že u nás košile nefrčí, teda já je nosím, ale teď se do žádné nevejdu tak mám klid! Takže vlastně aspoň něco pozitivního! :grinning:
3. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03 my pořád přemýšlíme o tom, jak velkou postýlku, přemýšleli jsme o těch rostoucích 140x70, které jdou předělat na dětskou postel, jenže vzhledem k tomu, že musíme do ložnice narvat dvě, tak nic moc, takže bych raději 120x60. Manžel nechává vyloženě vše na mě, ať si to vyberu co chci a kdy chci, jenže já nevím a pořád váhám, ostatně jako ve všem.
3. čer 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlckulka tak to máš dobrý- ale u nás je to taky obdobný, jen když mu pak něco ukážu tak se k tomu umí negativně vyjádřit, ale pomoc při výběru to nehrozí! :grinning:
3. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03 tak to já manželovi vždycky něco nutím a on na to koukám a jeho vyjádření ve většině případů je: "Hmm, hezký, tak to objednej, jestli chceš" :grinning: Prostě je to chlap! Pořád si říkám, že mám ještě dva měsíce času, ale zároveň se bojím, abych nešla do poradny a nevrátila se až za pár týdnů s dětmi v náručí a pak jim nemusela ustlat na gauči :sweat_smile:
3. čer 2010 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vlckulka taky řešení! :grinning:
3. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
líbí se mi docela tato postýlka, jenže nevím, jak je to s kvalitou http://www.kocarkyliberta.cz/?p=productsMore&iProduct=1312&sName=Postylka-safari-MEDVIDEK
3. čer 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tu už jsem někde zahlídla- vypadá moc hezky! :wink:
3. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidíme, měla bych se už konečně rozhoupat a nějakou vybrat :sweat_smile:
Konečně neprší a hladiny řek na jihu snad klesají, hurá - ťuk, ťuk, ťuk, abych to nezakřikla
3. čer 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03 Moni - jsi tady ?????
3. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
3. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika03

čti - mě trefí šlak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den,
s politováním vám musím oznámit, že kolekce Bumbleride 2010 se už do ČR nedostane, další závoz bude až na přelomu roku 2010/2011 s kolekcí 2011.
Tuto překvapivou informaci jsme dostali až dnes a tudíž vám ji ihned odesíláme.
3. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@salu to snad ne!!!!!
3. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Salu, tak to by mě trefil.
Já to nechápu. To je nedostatkové zboží jak za komančú.
3. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
volám na Malvika, mají obsazeno :frowning2:
3. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mě nic ještě nepřišlo! to mě asi hrábne!!!
3. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@salu tam je hodně velký problém se dovolat!
a jak píše sarri- to je šílené v dnešní době něco takového řešit!
3. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek