Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beatrice7
17. čer 2010

@salu jaký kočárek jste si objednali ?

salu
17. čer 2010

@beatrice7 Hrozně to letí !!!!!!!!!!! Já objednala Bumblíka VITA.

beatrice7
17. čer 2010

@salu mrknu se na to... my se teď právě rozhodujeme co pořídit. Líbí se nám EW, ale je dost drahej...

beatrice7
17. čer 2010

@salu je to Bumbleride Vita ? Nějak to nemůžu najít...

salu
17. čer 2010

@beatrice7 mám ho v albu. Nemůžeš ho najít, protože dodávky do ČR zatím nejsou. Na dvojcatkach.cz budou az od jara 2011.

salu
17. čer 2010

***ČEKATELKY***

SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné holčičky
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října - holčička a kluk
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* ROK 2011 *

GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???

monika03
17. čer 2010

Ahoj holky!!!
@beatrice7 , @salu - jsem zde! 😉 Bylo by hezké pracovat, ale já spala. 😀 Šla jsem spát v jednu, o půl třetí se vzbudila a čučela do stropu do šesti- no a pak jsem vytuhla.
Holky co máte po kontrolách- gratuluju! Samé krásné zprávy!!! Mě pohlaví odtajnili ve 12tt na screeningu- jedno viděla dobře a i když se jedno schovávalo tak říkala, že to vypadá na... a ve 20tt mi to potvrdili! 😉 Teda vy ty mimča máte nějak živé, to ty mé jak zaujaly pozici na začátku tak se válejí asi pořád. I když se teď naučily udělat mi z břicha nevzhlednou hroudu! 😀

@gilotek jinak si taky myslím, že jestli jsou miminka opravdu dvě tak se vidí jen na UTZ. 😉

beatrice7
17. čer 2010

@salu kočárek vypadá moc pěkně 🙂 Na kolik vyšel ?

beatrice7
17. čer 2010

@monika03 ahojky spáčko 🙂 Jak to tedy máš s tím pohlavím ? Víte co to bude ? 😉

salu
17. čer 2010

@beatrice7 vyšel na 16.900,- + jsem dokupovala jinou tašku na madlo a síťku

salu
17. čer 2010

@beatrice7 Monika03 to neprozradí 😀

salu
17. čer 2010

@beatrice7 ale má Bumble zelenýho, takže já od začátku říkám - páreček 😀 nebo že by ty ženichy pro nás 😀

vlckulka
17. čer 2010

Ahoj těhulky,

všem po kontrolách gratuluji 🙂
Dneska byla zase noc, celou noc jsem se převalovala a ráno když manžel odešel do práce jsem vytuhla natolik, že jsem i zaspala budík, který mám kvůli snídani (kvůli těhucukrovce musím jíst pravidelně a začínám v sedm ráno 😖 ) a vstávala jsem až v půl desáté, ale vyspinkaná do růžova 😀
Holky, jak jste na tom s pohybama? Mě ty moje holky prostě sabotují, na můj vkus mi přijde, že se vrtí strašně málo. Sice vím, že už nemají místo, ale zase by měly mít větší sílu. Četla jsem na netu, že mezi 28 a 32 tt by se měly pohyby počítat, ale kdybych to opravdu měla dělat, tak jsem každý den v nemocnici na kontrole.

beatrice7
17. čer 2010

@salu Monča to nechce říct jenom nám ?? 😀 A co manžel, ten to aspoň ví ? Nebo to ví jenom ona ? No já ji tipuju na páreček.

monika03
17. čer 2010

@beatrice7 ano Salu má pravdu- neprozradím!!!! 😀

@salu jen doufám, že mi ten kočárek klapne... ☹ Píšou info ob den, že je obj. u dodavatele! Už se začínám potit! 😝

salu
17. čer 2010

@beatrice7 přítel to ví jako jediný, jinak nikdo 😠

beatrice7
17. čer 2010

@vlckulka no já už ty pohyby cítím 🙂 I když víc to jedno mimčo, to co je vlevo. Vím že tenkrát když jsem byla těhotná se synem, taky jsem se bála že necítím pohyby. proto jsem si tentokrát ten přístroj koupila Angel sounds, krásně jdou slyšet srdíčka i pohyby 🙂 Ty už to máš za pár 😉

monika03
17. čer 2010

@beatrice7 můj to ví- byl na ultrazvuku, ale donutila jsem ho mlčet- takže to víme jen my dva. Jinak dobrý důvod k nakrknutí celé rodiny! 😀

vlckulka
17. čer 2010

@monika03 takhle jedna moje kamarádka také tajila všem, co čekají a nakonec se stejně podřekla - rodila akorát v době, když se přišlo na tu záměnu holčiček a prohlásila, že je s přítelem dohodnutá, že až se dítě narodí, tak JÍ nesmí pustit ani na chvíli z očí a všude chodit s doktory 😀

beatrice7
17. čer 2010

@monika03 Já bych to nevydržela 🙂 Ale je to hezký, babičky a dědečkové budou mít překvápko 🙂

monika03
17. čer 2010

@vlckulka tak to je dobré!!!! 😀 Měla jsem spíš strach u mojého- ale začalo ho to bavit a všechno svalil na mě. Takže za tu zlou jsem u nás já! 😀

vlckulka
17. čer 2010

@beatrice7 aby jsme třeba nakonec nebyly překvapené i my, které pohlaví známe a netajíme - moje kamarádka šla do porodnice rodit Kačenku a pak mi volá z porodnice, že už je na světě, ale má jednu vadu, a to pindíka 😀

vlckulka
17. čer 2010

@monika03 jste opravdu dobrý, že to vydržíte - já to hned vyslepičila 😀

monika03
17. čer 2010

@beatrice7 ono to není tak těžké, ale je fakt, že mi bylo líto když to ze mě zkoušeli všichni pod nátlakem vydolovat! Mamka říkala, že pojede na dovču místo pomoci na kterou si nahlásila dovču, pak přitvrdila- prý co když umře než se to narodí- budu mít výčitky, nebude se mnou do porodu mluvit atd. 😀

beatrice7
17. čer 2010

@vlckulka to je dobrý ! 😀 Holky, já mám hrozný hlad. V lednici prázdno 🙂 Asi bych měla jít a něco nakoupit...

salu
17. čer 2010

@vlckulka ze mě si taky dělají legraci, aby tam nakonec ten jeden pindík nebyl 😀 ale z AMC to moc pravděpodobné není.

salu
17. čer 2010

@monika03 to jsou dobré nátlaky 🙂 nenech se. už jste to vydrželi fakt dlouho.

beatrice7
17. čer 2010

@monika03 No to jsi teda trvrďačka 🙂 Mí rodiče se od začátku ptají - Co holky, jak rostou ? 😀 Takže oni mají jasno. Aspoň někdo 🙂

vlckulka
17. čer 2010

@salu no tak AMC se dá poměrně dobře věřit 🙂 - no kdyby se doktorka sekla, tak asi nejšťastnější bude manžel, ten by skákal asi až do stropu 😀 - mě je to nějak jedno

salu
17. čer 2010

já celkově svoje těhu tajila do 17tt v práci, pak kvůli neschopence jsem kápla božskou 2 kolegyním, ale tady sousedům jsme to řekli až tak ve 25tt 🙂 a tajila bych klidně dál. baví mě to 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru