Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

jitakl
21. čer 2010

holky krásně se čte že už za chvíli budete mít mimísky u sebe.Vlckulka: tobě přeji hlavně klid a neboj se dobře to dopadne doktoři ti hodně pomůžou 🙂

annamat9
21. čer 2010

@jitakl fakt jo tak to je náhoda, mě je 20. Se můžeme sejít a popovídat, buď jeslti jezdíš do LIberce a nebo já přijedu k tobě a nebo na půl cesty 😀

monika.tdm
21. čer 2010

@basina Uz bych mela telefonovat a porad to odkladam, no dobra zitra tam brnknu!!! Ja k Apo chodim na velky UTZ kazdy mesic, protoze me tam delali NT screeening a od te doby si me tam zvou!!!!
Dekuji za pochvalu káry, no koupili jsme to i s adapterama, protoze ja asi budu hodne litat po te ortopedii a v Praze mam jen jednu babicku a ta je dost zaneprazdnena a druha je az na morave tak abych se moc nenadrela nosenim autosedacek!!!! 😉

jitakl
21. čer 2010

Ann: to klidně můžeme to bych byla moc ráda do Lbc jezdím často zrovna včera jsem tam byla v kině. Sejít se můžeme kdykoli jak se ti to bude hodit napiš a já přijedu a dáme spicha někde třeba v globusu a dáme kávu třeba

annamat9
21. čer 2010

@jitakl Já jsem teď na neschopence bez vycházek ale zítra by mi to měl doktor změnit, uvidím jeslti mě uschopní k práci a nebo mi dá neschopenku s vycházkama, tak se domluvíme zítra. Máš skype nebo něco?

jitakl
21. čer 2010

ann: já jsem na neschopence vycházky mám celodenní takže u mě není problém skype nevedu jen jsem na Facebooku přihlaš se tam a můžeme chatovat je to rychlejší

monika.tdm
21. čer 2010

Jo holky tehulky mam jednu radu!!! V patek jsem byla v H&M pro kojici podprsenky a meli tam obrovsky vyprodej zbozi a hlavne tehotenskeho jako treba tuniky za 200 a rifle za 600 ja je v lednu kupovala za 1500!!! Takze bych vyrazila u me to uz nema cenu!!! 😉

annamat9
21. čer 2010

@jitakl Jsem přihlášená Anna Fafejtová

jitakl
21. čer 2010

hele jste tam asi tři tak požádej ty mě jsem tam jako JITKA KLAMTOVÁ

annamat9
21. čer 2010

@jitakl já si tě přidala 🙂

gilotek
21. čer 2010

Ahoj holky,
koukám, že se to tu pěkně rozrůstá 🙂

vlckulka: přeju hodně štěstí at mimča vydrží co nejdéle u tebe v pupíku 😉

U mě nic moc nového, nevolnosti trvají, ležím, snažím se do sebe dostat nějaké jídlo. Musím jen po troškách tak každých 30 - 45min, jinak je mi hodně šoufl. Návaly na zvracení mám snad 100x denně.
Já nevím, já tam snad mám trojčata, že mi dělaj takovou neplechu sakra 😖 😖 😖

Závidím všem, komu je na začátku těhu dobře. Fakt. Protože tohle už nějak nemůžu dál snášet. To už je 7. týden pernamentní kocovina, je to šílený 🙄 🙄 🙄 🙄
Do toho mě včera bolela šíleně hlava a taky se přidali má slabá záda, která toho po takové době ležení mají taky dost 🙄

jitakl
21. čer 2010

gilotek ahojka rozumím jak ti je jsem na tom úplně stejně bud v klidu nejsi v tom sama

monika.tdm
21. čer 2010

@gilotek je tak to je blbe!!! To me zase strasne pali žáha a nic na to nezabira, manzel uz je ze me na prasky protoze celou noc chodim po baraku, brecim nebo nadavam!!!! Takze chapu tve trapeni!!!! V sobotu jsem uz prosila pana boha abych uz mohla rodit protoze je to nesnesitelne, no ale musime vydrzet!!! 😒

gilotek
21. čer 2010

Já už posledních pár dnů i kolikrát brečím, protože už toho mám fakt DOST 😢 😢 😢 😢

Kdy tohle přejde proboha?

Moni, mě žáha taky pálila jak mrcha u prvního. Někdy od 8. měsíce jsem taky noci nespala, a furt cucala rennie, no někdy pomohl, někdy ne.

monika.tdm
21. čer 2010

@gilotek Ja to mam od 7 tydne!!! Ze zacatku rennie nebo gaviscon pomahal, ale ted ani tuk!!!! ☹

salu
21. čer 2010

@annamat9
@jitakl

tak konečně někdo ze severních Čech !!!!!! jupíííííííííí. Já jsem ze Zákup - Česká Lípa. Uděláme pak srazík s mímama 🙂

monika.tdm
21. čer 2010

@gilotek je ted jsem si vsimla ze mas s jitakl stejny termin, to je krasne!!!!

monika.tdm
21. čer 2010

@salu Cauda!!!! Jak je mamino??? Zadny priznak cesty do porodnice??? 🙂

salu
21. čer 2010

@jitakl
@annamat9

k interní poště můžete používat vaší e-mailovou schránku tady na Koníkovi - je to "IP" (interní pošta) - nikdo to nemůže číst 😉 , za vaším příspěvkem se objeví taková obálka a na tu kliknete

salu
21. čer 2010

@monika.tdm žádné příznaky 😝 dole to drží 😀

monika.tdm
21. čer 2010

@salu tak to je good!!! 🙂

monika.tdm
21. čer 2010

Zrovna jsem si rikala, jak bych jela k mori!!!! Dlouha zima, leto nic moc, proste to stoji za prd!!! 😒

salu
21. čer 2010

Datumy u maminek 2011 se budou ještě upravovat podle UTZ ve 12tt.

***ČEKATELKY***

SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné holčičky
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října - kluci
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* ROK 2011 *

ANNAMAT9 - 8. ledna -
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???
JITAKL - 9. ledna -
LENCA78 - 10. ledna -
JARA - 11. února -

salu
21. čer 2010

@monika.tdm jeee, já taky. mám ráda vodičku a teplíčko 😎

monika.tdm
21. čer 2010

to je lidu! 🙂

monika.tdm
21. čer 2010

@salu tady je zima jak v rusku! ☹

monika.tdm
21. čer 2010

jdu se zahrat k zehlicce!!! ☹

basina
21. čer 2010

Jejda, taky bych někam jela... snad ani ne moc teplo, ale aby tam pro změnu byly výhledy. 😉
Moni.tdm, jojo, taky k adpatérům asi dospějeme. Zkrátka to bude o moc jednodušší. V Kolíně říkali, že se na adaptéry zas tak moc nečeká. Když chodíš k Apo co měsíc, tak asi není třeba nikam spěchat, ohlídají si Vás tam. 🙂

lenca78
21. čer 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po dnešní kontrole. Už mám těhu průkazku a termín porodu 9.1.2011 🙂 Tak to už jsem ten den třetí. Zatím je vše ok, jen mě pořád doktorka straší, že se jí poloha tohoto jednoho mimina nelíbí či co. Příští týden už jdu na ten prvotrimestrální screening, tak doufám, že budou pro mě mít pozitivní zprávy a potěší mě. Ale pochválila mě, že zatím nepřibírám - ono to jde těžce, mám za sebou přímo blecí víkend 🙂
Jo a holky, doktorka mi říkala, že jediné, co mi budou dělat je právě ten první screening, tripply mi dělat nebude - že to prý stejně nevychází. Taky jste to tak měly?

lenca78
21. čer 2010

@vlckulka moc držím palce, ať je ještě chvíli udržíš a ať ti to v nemocnici rychle uteče.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru