• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

24. července 2017 
@basina tak to díky moc za odpověď.... uklidnila si mě :wink: to víš, já sem trochu plašák po těch dvou revizích.... vše nám zatím vyšlo dobře i tripply takže nemusím na plodovku takže by to mělo bejt ok.... koukám, že už to máš za pár... závidím... :slight_smile: my jsme v půlce a je fakt, že prázdniny se vyhoupnou, termín máme 29.11 takže to vidím na přelom října a listopadu :grinning:
8. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 ano jak píše Basina pohyby teprve teď začneš pěkně cítit. Všude se píše, že až po 20tt tak neboj- ještě si jich užiješ!!! :grinning:
8. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 neděs! Za pár ještě ne, ještě chci být alespoň měsíc 3v1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Když nemám rýmu, tak mi to takhle vyhovuje. Pořád nevím, jak to s prckama zvládnu!!!
8. črc 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 Díky moc za radu.... už je mě mnohem lépe... ještě že tu je koník :wink: :grinning:
8. črc 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basina no myslím to tak, že srpen už je za pomalu za dveřma..... jak je máš otočené... oba hlavičkou dolů?
8. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tu otázku jak to se dvouma miminkama zvládnu si pokládám dnes a denně!!! :grinning:
8. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 To mě povídej... my máme už vyhlídnutej kočárek a já to vzdala mít 2 autosedačky na konstrukci, stejně obě autosedačky do rukou nevezmu... přemýšlím jak to udělam s doktorama, asi bude muset jít manžel a nebo mamka se mnou... Na druhou stranu nejsme jediné kdo bude mít dva kulíšky.. :wink:
8. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 tak to máš super, že s tebou bude moct někdo jít! :wink: U nás budu válčit sama- manžel je hodně v práci a rodiče jak moji tak jeho daleko! Holt budem válčit, ale zvládli to jiní- zvládnem to taky!!! :wink:
8. črc 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 Jojo, koník je dobrý... Holčička byla v pátek hlavičkou a klučík KP, takže prý císař.
My budeme mít EW, kam ty autosedačky jsou dát. A jsem za to ráda, tuhle jsem viděla nějakou maminu na trhu a děsně si to pochvalovala - holkám byly asi 4 měsíce a stále v autosedačce.
@monika03 Tak to mám radost, že v tom nejsem sama. Proto mimča musí ještě chvilku počkat, abych stihla vyprat, vyžehlit - brrrrr, koupit, co nemám a že toho je dost a tak dál. Nejhoší je, že pořád ještě dělám něcoí pracovního, tak není úplně čas. Už to musím ukončit, přeci jen, co kdyby :wink:
8. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 Já si říkám, že při nejhorším si k sobě někoho seženu. Hrozně se bojím poporodních depresí, nemám psychiku úplně silnou, i když v těhu to jde!!!! A muže připravuji na to, že alespoň měsíc se mnou bude MUSET, resp. CHTÍT být doma :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 No manžel bude také dost v práci.... budu se snažit si to také zvládnout sama, jako rok max dva to bude záhul, ale pak si děti vyhrajou a prej je to lepší než mít dvě po sobě...
8. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basina :grinning: něco mi to vážně připomíná!!!! Hele nejsme rodina??? :grinning: Já s tím taky tak nějak bojuju a doufám, že mimísci budou mít rozum a vydrží, dokud to nedám vše do kupy. Dnes, ale pokrok- byla jsem koupit nějaké věci co jsou potřeba na mimi v lékárně!!! :wink:
8. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dám autosedačky klasicky do autíka... my to máme 20 min pěšky do centra a hlavně jak říkám, obě děti najednou v sedačkách nevezmu..... taky sem se těšila, že si je tám dám, ale s manžou když sme se nad tím zamysleli tak sme uznali, že to nemá cenu... když půjdu do města tak už rovnou pojednou kočárem :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já začnu nakopovat až tak srpen :slight_smile: ale pár pěkných úlovků už mám :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 já si taky myslím! Kamarádka má dvojky- teď jim je rok, říkala, že zkraje je to záhul, ale teď je s nima děsná psina! No tak jsem se rozhodla jí věřit! :grinning:

@basina já mám z toho začátku taky strach! Ale u nás asi donucení- či chtění neprojde, je fakt hodně vytížený. :frowning2: Mám jen vidinu pomoci v mamce, která si vzala na 14dní v září volno a pak té paní co tam budem v podnájmu! Je super a s dětma to umí, tak slibuje jak vždycky jak dojede z práce půjde vozit, abych mohla vydechnout. Uvidíme jak dlouho jí to vydrží. :grinning: Ale pořád říká, že se s manželem na dvojčátka moc těší.
8. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 No moje kamarádka má dvouletou holčičku a ted je v 8tt a mazec, zvrací není ji dobře, ale nemůže si dovolit si odpočinout, je stahaná.... já sem ráda, že to budu mít alespon při jednom :slight_smile:
8. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 v tomhle je to fajn! Malinké děti to holt ještě nezvládnou pochopit, že člověk nemůže.
8. črc 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 To teda, mě jí bylo včera tak líto... prostě mít dvojčátka ma své pro i proti.... ale já sem spíš proto pro :slight_smile:
8. črc 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 Jojo, nechávání věcí na poslední chvíli je moje parketa!!!
Já vím, že donucení moc nefunguje a ani chtění, ale já mu tí zkrátka potřebuji signalizovat, že to není sranda a že pomoc budu potřebovat. Mámu mám v Praze, tak ta pomoc slibuje, ale sama má svých aktivit hodně. To je dobré, že tvoje mamka si bere volno!!! To je hodná. A pak ta paní s tím pronájmem, to je taky super. My máme zase výhodu, že naše dětská lékařka bydlí pod námi, tak když budu moc vyšilovat, tak za ní zaběhnu a budu se snažit nedělat hysterku :wink: :wink:
A nemáš nějaký svůj seznam, co je třeba? Já to tak divně skládám. A v lékárně jsem ještě nebyla. Ale do konce týdne to chci zvládnout. Sakra, moc času nezbývá....
8. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 Jojo, máš pravdu, že si 2 děti vyhrají. Já jen nevím,jaký bude ten začátek. A pak jsem si vždycky myslela, jak si to budem užívat - např., že muž dá prcka do nosičky a vyrazíme do hor (já ponesu maximálně svačinku) a teď budu muset mít nosičku taky!!! To jsem zvědavá, jak se to bude zvládat, pokud tedy někam vůbec vyrazíme :wink: :wink:
8. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basina já si seznam zkopčila od Lity z fotoblogu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lita/album/jsme-stastni-dvojcatka/3747102/ a potom jsem měla někde nějaký z dvojčat, ale na ten ted nemůžu narazit!
8. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem přeju krásný den. Dočetla jsem poslední stránkuco řešíte. Já kdybych neměla mamku a )žasnýho manžela tak asi s Martinem umřu. Je to hroznej rošťák, potřebuje pozornost a neposedí.
No manželovi jsem řekla, že až budu po porodu tak at hned volá chocholouška, že ho budeme potřebovat :grinning:
S poporodní depresí mám svou zkušenost, není o co stát, ale když si umíte říct o pomoc, tak se dá překonat. Uvidím jak to bude tentokrát :confounded:

V albíčku mám fotky z ultrazvuku, tak můžete mrknout :wink: JInak mám blog neveřejný :wink:
8. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek hezké prďátka!!! :wink: Já už taky přemýšlela, že si bloknu pokoj ve Šternberku! :grinning:
8. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 a kde je jaká fotka s malířem a s tím "něčím novým" ???????? :grinning: já ve tvém albu vidím jenom UTZ.
8. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní váhy Barča 2040g a Elí 1870g. Elí nechce moc jíst, hodně spinká, je to pohodářka. Ani u koupání nebrečela. Barča je žrout a taky mazel. První noc byla dobrá.
Otoky - tak po týdnu mám zpátky svoje stehýnka, takže ještě od kolena dolu a budu mít zase svoje nožky :grinning:

Jinak plně kojím, zatím nemusím odstříkávat, je to akorát. Tak snad to vydrží i nadále.

U jizvy mám malý hematom, ale to už je pakatel. :wink:

Zdravím vás a držte se, maminy.
8. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak koukám co řešíte. Já mám taky tříletou dcerku, a docela to s ní jde, jako bych ji vychovala s nějakým tušením. Malá je hodně samostatná, vyhraje si sama a i teď když je trochu nachlazená to s ní je v pohodě.Můžu si lehnout a odpočinout si. Jediný co hodně postrádám je možnost spánku. V noci spím 10-11 hodin ale pořád jsem unavená, potřebovala bych asi tak hoďku dvě ještě přes den :slight_smile: . A s tím zvládáním dvou miminek, taky jsem si říkala jak to zvládnu, rodinu mám 350 kilometrů od sebe, a manžela rodina mi nepomůže. Jsou ten typ co se příde na mimča podívat a pak budou pomlouvat, že nemám utřený prach :slight_smile:. A manžel je od rána do večera v práci kolikrát i o výkendech, ale říkám si, že když jsem zvládla první dítě, kdy byly ještě finanční problémy tak tohle zvládnu taky. Musíte si tohle taky říkat :slight_smile: . S manželem to řeším tak, že ho upozorňuju na to, že nebude uklizeno ani navařeno a napečeno. trošku to praktikuju už teď když mi není dobře tak jen uvařím a úklid nechám na něj :slight_smile: .

Jo a ještě dneska v noci se mi zdál sen o miminkách jak jsme po porodu v nemocnici. Měla jsem tři scénáře, v jednom jsem měla jedno mimi u sebe a druhé jsme nemohli poznat a ty zbylý byly normální, malí jsem kojila a podobně, ráno jsem se probudila a přišlo mi strašně líto, že jsem teprve14 týden :frowning2: S takovou náladou už jsem se dlouho neprobudila ..... Ale jinak sen moc hezkej :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu ahojka je super že u holčiček máš ještě čas nám dávat vědět jak se máte atd... holčičky máš opravdu krásné radost pohledět
@annamat9 ahojka bud ráda že ti hodinka dvě chybí já už tři noci nespala to je z toho jak furt ležím tak jsem odpočatá a nejsem zvyklá ležet :slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, jak psala správně Monča, na průjem jsem expert :grinning: dneska zatím 4x, ne dělám si srandu, je to hrozný, mám to od začátku těhu a je to dist vysilu :grinning: jící, jediné, co můžeme, je černé uhlí a Smecta, kterou doporučuu, potože ulevuje i žaludku, jen ti přeji, aby tě to brzo přešlo!!!
8. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitakl
@betina
Holky tak to já zase trpím zácpou, nebyla jsem už od neděle takže dneska zkouším zaručený recepty, podmáslí, colu, vločky, banány a nic, jestli se do zítřka nic nestane tak si půjdu koupit čípky. Každej má hold něco, i když zácpa je pořád příjemnější než ten průjem...
8. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek