Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

fiallinka
13. črc 2010

@monika.tdm výsledky zítra na tři hlavní vady, do tří týdnů pak celý karyotyp...

monika.tdm
13. črc 2010

Hele jen tak mimo, kdyz jsem byla v tech Podebradech se koupat, tak tam jedna mamina mela asi 5 leteho autistu a muzu vam rict, ze radeji teda downa!!!! Down vas aspon obejme a rekne vam, ze vas ma rad!!!! A autistu stejne z amc nezjistej, ne??? Fuj to je tema !!!! Radeji nahodte nekdo neco jineho!!!

gilotek
13. črc 2010

@monika.tdm Mony asi jsem propásla, co má tvůj drobeček s nožičkama a hlavičkou? ☹
@fiallinka Držím palce, moc 😉

Mě včera volali z gennetu, že se jim nepodařilo vyhodnodit výsledky mý krve na chromozomy, tak tam musím znovu. Naštěstí tam jedeme příští týden na tripple testy tak to bude při jednom, jinak bych asi vraždila 😝

Mě je dneska teda dost hnusně, v poslední dny už to odeznívalo, cítila jsem se líp - teda aspon žaludek, a dneska ráno jsem se vzbudila a mále vyblila z podoby. Uplně jsem se dusila a nemohla popadnout dech. Navíc do toho zácpa, musela jsem jít do čípky abych na záchodě nestrávila celý den a nemusela usilovně tlačit 😅 😅

Jenže tím, jak se mi ráno žaludek milionkrát zvedl, tak ho mám ted jak na vodě. Takže k obědu jsem si upekla chlebík a dám si ho jen s ramou a okurkou 😎

@salu jsem ráda, že už jste doma a že jsou holky hodný. Máš super manžela že se tak stará a holčičky jsou fakt úžasný. Těším se na nové fotečky. Ježiš nedonošené, snad 36 tt u dvojčat je OK ne? A holky to doženou uvidíš 😵

lenca78
13. črc 2010

@fiallinka Moc Vam drzim palce, aby to dopadlo dobre.

zuzka.o
13. črc 2010

@fiallinka Moc ti držím palce, pěsti, zkrátka všechno, aby to dopadlo dobře a ty ses mohla radovat z těhu 3v1.

basina
13. črc 2010

@salu Vítám doma! Super, že se o Vás muž tak stará!!! Co Anička? ... překvapilas s definicí "nedonošenci s nízkou porodní váhou". Co se pak těm doktorům líbí???!!??

@monika.tdm Teda Moni, to je téma. Co na to říct? snad jen, že je dobré hledat pozitiva ... to víš, taky mne to někdy straší, jak to všechno dopadne. Ale zatím ťukám na dřevo, doktoři si na nic nestěžovali...
A ten Apolinář je téma samo pro sebe - jdu tam v pátek a jsem zvědavá, jak to tam vydržím... (a taky, jak tam vůbec dojdu - vedro je mi furt!!!, i když teplota klesla o dost stupňů!)

monika.tdm
13. črc 2010

Tady mate pozitivum, budme rady ze jsou dve!!!
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/205562263...

monika.tdm
13. črc 2010

@basina To mi povidej, vem si nejake vlhcene ubrousky, v te poradne i v cekarne je na padnuti!!! Nastesti nas tam vozi manzel, ja autobus odmitla a sama autem jsem straspyttel, neumim pricne parkovat, chich!!! 🙂

monika.tdm
13. črc 2010

@gilotek mame pedes equinovares!!! Nekdy to je bohuzel spojovano s mozkovou obrnou, tak doufam, ze to budou jenom ty nohy!!! 😉

gilotek
13. črc 2010

@monika.tdm ajaj, tak to mi je moc líto 😔

fiallinka
13. črc 2010

@monika.tdm a co v takovém případě bylo na ultrazvuku vidět?

monika.tdm
13. črc 2010

@fiallinka Nam to diagnostikovali okolo 20 tt byly ty chodidla videt vyvracene!!!!! No a jeste me prece do toho ta geneticka strasila s downwm protoze jsem mela vysoke HCG!!! Takze jsem si prozila take sve tri dny jsem rvala jak zelva, byla jsem zrala na lexaurin!!
O vikendu jsem tu mela bratra, prijel se za nami podivat z moravy a hlavne predstavit jeho slecnu a predstavte si, ze ona se s tim taky narodila, ale mela jen jednu nozicku!!!! Operovali ji ve trech mesicich, a je z ni horolezec!!!! Tak uvidime jak to snese ten nas bonbon!!!

basina
13. črc 2010

@monika.tdm nojo, to ja toho svého k Apo asi nedostanu - byl tam minule a trpel jak pes... 😒
To je dobré s tou horolezkyní! To potěší, co?

monika.tdm
13. črc 2010

@basina jo jo potesi!!! No manzel na sono chodi rad, po sonu jsem ho poslala do prace a pak si pro me na zavolani prijel, tak to taky udelej, at se staraji!!!! 🙂

basina
13. črc 2010

@monika.tdm teď jsem dokoukala 4čata! To je tedy síla - včetně podmínek, ve kterých žijí...
Nojo, jenže teď v pátek asi sono nebude a bude jen ambulance, myslím. Tak se mi ho tam nechce tahat, přeci jen ještě něco ujdu...

smilers
13. črc 2010

holky, ze Vam sem jeste lezu, vzpomela jsem si, ze tu s vama chodi i mrkvicka28, nevite jak na tom je? Jinak ty ctyrcata byly ve vymene manzelek 😉

monika.tdm
13. črc 2010

@smilers no byly a dostaly takovou kravu!!!! jeste ze ty holousci meli tu starsi sestricku jinak by pomrely hladem!!!!

monika.tdm
13. črc 2010

@basina Huste co, zit v 1+1 a ja mam obavy, ze nase deti nemaji jeste pokojicek, musime prvne udelat strechu, uz jsem v klidu!!!! Budu se modlit, at ti ze ctvrtka na patek zaprsi aby byl lepsi vzduch!!! a jdes v patek na monitor???

smilers
13. črc 2010

@monika.tdm ja uz si to moc nepamatuju 😉 jen me to bylo povedome.-)

basina
14. črc 2010

@smilers O Mrkvicce nic nevim. Taky jsem na ni myslela, mela termin nekdy na zacatku zari... Ani ve svem albicku, tusim, nic nema.

@monika.tdm to jsi hodná - ale podle předpovědi moc deště být nemá ☹ A já nevím, zda jdu na monitory - zkrátka jdu do ambulance v 1. patře. Ty už jsi na monitorech byla?? Tam prý se taky pekelně čeká 😠

Výměnu manželek jsem neviděla, ale tahle ženská mi přišla dost v pohodě. Moc nechápu, proč do něčeho takového vůbec jdou....

smilers
14. črc 2010

@basina jj, termin vim, ze ma v zari, ale trojky se rodi driv, tak se jeste mrknu na dalsi diskuzi 😉

jinak do te vymeny sli kvuli penezum, pac pry stavi

basina
14. črc 2010

@smilers A tobe se narodily holky o kolik driv? Koukala jsem na tvoje fotecky, musite mit doma docela zivo! A holky jsou moc pekne...gratuluju... Tak kdyz se neco dozvis, tak napist. Mrkvicka tu nebyla fakt docela dlouho... Ahoj.

smilers
14. črc 2010

@basina holky jsou narozene ve 33tt+3 😉 jj, doma je zivo porad 😀 jj, pokud se neceho dopatram, tak urcite dam vedet🙂

basina
14. črc 2010

@smilers A penezni motivy sice chapu, ale zrovna vymena manzelek? I kdyz v tom TV, co posilala Moni, taky rikali, ze bydli v 1+1... to je síla.

basina
14. črc 2010

@smilers 33+3? To je krasný termín! To jsi byla fakt frajerka to takhle dlouho vydrzet!

smilers
14. črc 2010

@basina oni sice bydleli myslim v 1+1, ale na baraku, coz je trochu jine nez v byte

diky🙂

monika.tdm
14. črc 2010

@basina Monitor se vlastne toci v 36tt!!! Ja jdu toho 26.7. a pak nahoru do poradny!!!! 😉 A vubec mi nemluv o cekani, asi si tam vemu lavor a budu si tam macet sve opuchle nohy!!!! 🙂

fiallinka
14. črc 2010

Holky moje, udělala jsem chybu, že jsem si i napodruhé dávala nějakou naději a do této diskuze lezla - teď se s váma zase musím rozloučit.

Jedna holčička má opravdu Downa, paradoxně i s NT 2,1 a negativním NT screeningem... asi si ji nenecháme, na ten zákrok ale půjdeme až v 9.8. (to čekání a zvětšování břicha asi nepřežiju) a pak budeme doufat, že budeme mít aspoň jednou štěstí a nepotratím.

Držte mi palce, dám vám vědět.

gilotek
14. črc 2010

@fiallinka doprčic proč to takhle dopadlo? ☹ ☹ ☹

Přeju ti hodně hodně sil. Druhé miminko si necháte?

monika.tdm
14. črc 2010

@fiallinka To snad neni pravda!!!! Neumim si to predstavit. Preju vam hodne sil!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru