• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

6. prosince 2016 
dai - jo jooo, já chodila jak blbeček s neustálým úsměvem a tak y jsem někdy ani nevnímala, co mi kdo říká, zasněná.. super období..to bych brala hnedka!! :grinning: To je nádhera. Léto zvládneš, vyplácneš se někde do bazénku, pod slunečník, manža tě bude ovívat palmou a masírovat krk a nealkokoktejlíky budou jenom lítat :grinning:
11. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si to užívám, hrozně rychle to všechno utíká :slight_smile:
Jo, to nevím kde, v Praze je všude na plovárnách narváno a už vidím toho mýho, teď mi ani neuvaří čaj, natož aby mi masíroval krk :grinning:
11. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
je pravda, že ten utrogestan pozornost může ovlivňovat, ale zatím jsem to prostě nepozorovala, jen se občas trošku "zamotám", ale to je asi všechno - možná fakt dobře, že se to stalo, teď už si budu dávat sakra pozor. A jezdit budu jen strašně opatrně.. problém je, že jak mám pořád ty zvětšené vaječníky a břicho - ohhs, tak bych neměla moc chodit, tak jezdím....hmm...
11. bře 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminy :slight_smile:
já jsem v 1. trimestru zaváděla místo Utroše Crinone gel.

jinak fotku obou mimísků taky nemám, ten druhý je stydlivý a schovává se za prvním, takže není na společné fotce vidět
11. bře 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, to mám doma taky. ale víš, co, na chlapy se musí vychytrale :grinning: . Musíš začít hekat, vzdychat, och ach ech, a hnedka kolem tebe bude skákat jako pominutej :grinning: No, já myslím, že skákat bude i tak, budeš s pupíkem, před porodem, to skáče každej chlap :wink: . AKorát toho mýho, do masáže jsem ho v životě nedonutila. Nevím, asi to s chlapama neumím. Hodně věcí už se mi s ním povedlo, předělat, naučit atd., ale masáž a snídani do postele, to jsem ještě za celou tu dobu našeho soužití z něho nedostala :grinning:
11. bře 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidíš, to já když měla ty zvětšené vaječníky, tak jsem všude lítala pěšky, nikdo mi neřekl, že bych měla odpočívat nebo se šetřit :fearful:
Taky se teď dávám hodně bacha, jezdím pomalu a to jsem dřív měla ráda rychlou jízdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juliet: to ani neznám. No jo, prý je zázrak chytit je pohromadě :slight_smile:

Já myslím, že to s chlapama umím, ale u toho mýho bych byla ráda, kdyby ho některý věci napadly samy od sebe. Jinak ho musím pochválit, snaží se, včera si vyžehlil košile, já byla fakt unavená a udělal mi Caprese, ale kdybyste to viděly, tak byste se neudržely smíchy. Plátky rajčat nakrájený na 2 cm plátky, mozzarela tak nějak pomačkaná, celý to tam naházel, zalil tunou oleje a naházel pomalu celým pytlíkem bazalky :grinning: Ale snažil se, to se cení :grinning:

dani: a ty znáš někoho, kdo dostává snídani do postele? Já se přiznám, že ne a to mám docela dost kamarádek.
11. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jo manželovo vaření je taky sranda ... hlavně pojem trochu oleje nezná, vždycky to plave v tuku a já to zachraňuju aspoň ubrouskem, aby nasál tu hrůzu ... no chci ho vidět, jak bude přežívat, až budu v porodnici

snídaní do postele jsem poznala až teď v těhotenství, protože pokud jsem něco málo nesnědla, než jsem vstala, tak mi bylo fakt hodně zle ... ale jinak ne.
Ale masáž to jo, to mi rádi :slight_smile:
11. bře 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj, oni si poradí když musí, toho bych se nebála :grinning: Mě se vždycky ptá jestli párky dát do teplý nebo do studený vody a to se ptá pokaždý :grinning:

Závidím :sunglasses:
11. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jednou v životě jsem se snídaně do postele dočkala, ale bylo to dost nepohodlné a všude drobky :slight_smile:, takže po opakování ani netoužím, ale jinak jsou všichni chlapi stejní...
dai: já jsem měla ze začátku tak nafouklé břicho, že jsem chodit vůbec nemohla, bolelo to, teď už je to mnohem lepší...
11. bře 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme patro na spaní, tak si to taky moc nedovedu představit :grinning:
Však já taky, hlavně k večeru už jsem z práce chodila v předklonu, jenže jsem to vždycky nějak překonala.
Když už jsem se pak nemohla ani najíst, tak jsme jeli na pohotovost.
11. bře 2008 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dai: to je přesné - v předklonu, žádná chuť na jídlo, protože se do břicha kromě vaječníků a vody už nic nevleze :slight_smile:, ale tohle už dost přešlo. MUdr. mne nutil na neschopenku, ale nechtěla jsem...
11. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě docela naštvalo, že jsem vůbec nevěděla co se děje, že mě na to nikdo neupozornil :angry: Přitom se to prý stává dost často.
11. bře 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dai - neznám. Já manžovi vždycky říkala, že by mi mohl aspoň na narozky donést snídaňku do postele a zatím jsem se nedočkala :grinning: .
11. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
daiquiri, mě na to taky neupozornili, jen v papírech, které jsem dostala po OPU bylo, že v případě OHHS mám volat na tel. číslo ... a já vůbec netušila jak to poznám, kdy je to ještě OK a kdy už problém ... no všechno jsem si musela nastudovat až tady a když už to bylo neúnosné, tak jsem se vnutila k dokymu
11. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky ne a asi už ani nedočkám, stejně mám pocit, že ani neví co snídám, většinou vstávám o dost dřív než on :dizzy_face:

Hlavně, že je to za náma a jsme v pořádku a miminka taky ne? :grinning:
11. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé Daiquiri, ty máš super fotku mimísků :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Že jsou jak postavičky do člověče, nezlob se!? :grinning:
11. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no úplně super
11. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dai: fakt nádherné :slight_smile:
11. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zvědavá jak se mu je podaří vyfotit příští týden, už se těším, vždycky jsem pak klidnější, že jsou v pořádku.
11. bře 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se vám chce dneska tak strašně spát? Vůbec nejsem schopná pracovat :unamused:
11. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, tady prší a ej nějakej nízkej tlak.. Tak yjsem taková zralá na megakafe :wink:
11. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu vás dočíst, momentálně jsem dorazila z obchodního oběda a jsem naprosto přejedená :grinning:
11. bře 2008 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no moc jste toho nenapovídali ale člověčáci - figurky od daiquiri jsou fakt super! to je úžasný, co je vidět už v 10tým týdnu!
11. bře 2008 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt? tady zatím neprší, ale tlak je blbej, už se těším domů....
Tak to já si dám tak kafe bez kofeinu :angry:

chiwu: ty se máš, nechceš mě taky vzít na nějaký obchodní oběd? :sweat_smile:
Viď? Je to zázrak co se nám v tom těle tvoří, mně se vždycky zdálo ve snu, že už mám bříško a teď se mi ten sen plní :slight_smile:
11. bře 2008 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
daiqui - no tak někdy bysme mohli zajít i na neobchodní obídek :grinning:
11. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mimichodem, já bych si taky mooc ráda dala kafe, ale mimískům nechutná - od tý doby, co jsem těhule, mi kafe přestalo chutnat :frowning2: i to bezkofeinový :frowning2:
11. bře 2008 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem se sem vůbec nedostala - samé lítání. Byla jsem kuknout na kočáry, ale sehnat tady něco pro dvojčata bude fakt zázrak. V pátek jedem s manžou do Brna, tak snad uspějem a aspoň něco okoukáme...potom snad objednáme.
Dneska jsem se cítila uplně úžasně, o mimísích nebo nějaké těhu sem dnes vůbec nevěděla - až na to čůrání a bříško:o)
11. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak je dvojtěhule :dizzy_face: :slight_smile:

Heli...tady je to z dvojkočárama bída úplně :angry: jestli jsem za celé těhu viděli vystavené 3 kousky tak to bylo moc....bylo mi řečeno,že se prodávají málo(tomu nevěřím,já teď venku potkávám jen samé dvojčata :grinning: )a pak ,že zabírají hodně místa :angry: :angry:
ale v Brně je prý nějaký obchod,kde mají vystaveno hodně dvojčacíchjestli najdu odkaz..hodím Ti ho tu :wink:

Já jsem hodně koukala na stránky o dvojčatech www.dvojcata.cz je tam přímo diskuze zkušenosti z dvojčecími kočárky...když jsem měla něco vybráni..tak jsem jen koukala,jak jsou maminky spokojené :grinning:
12. bře 2008 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Heli.tak jsem to našla :wink:
http://www.kocarkyballi.cz/Dvojcata_Kocarky_Brno.php#thumb

taky jsme se tam chtěli jet podívat,ale první bylo pořád brzo...a pak zas mo pozdě a takové cesty už bych nezvládla :grinning:
12. bře 2008 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek