Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

daniellka
11. bře 2008

dai - jo jooo, já chodila jak blbeček s neustálým úsměvem a tak y jsem někdy ani nevnímala, co mi kdo říká, zasněná.. super období..to bych brala hnedka!! 😀 To je nádhera. Léto zvládneš, vyplácneš se někde do bazénku, pod slunečník, manža tě bude ovívat palmou a masírovat krk a nealkokoktejlíky budou jenom lítat 😀

daiquiri
11. bře 2008

Taky si to užívám, hrozně rychle to všechno utíká 🙂
Jo, to nevím kde, v Praze je všude na plovárnách narváno a už vidím toho mýho, teď mi ani neuvaří čaj, natož aby mi masíroval krk 😀

fiallinka
11. bře 2008

je pravda, že ten utrogestan pozornost může ovlivňovat, ale zatím jsem to prostě nepozorovala, jen se občas trošku "zamotám", ale to je asi všechno - možná fakt dobře, že se to stalo, teď už si budu dávat sakra pozor. A jezdit budu jen strašně opatrně.. problém je, že jak mám pořád ty zvětšené vaječníky a břicho - ohhs, tak bych neměla moc chodit, tak jezdím....hmm...

juliet
11. bře 2008

ahojky maminy 🙂
já jsem v 1. trimestru zaváděla místo Utroše Crinone gel.

jinak fotku obou mimísků taky nemám, ten druhý je stydlivý a schovává se za prvním, takže není na společné fotce vidět

daniellka
11. bře 2008

jo, to mám doma taky. ale víš, co, na chlapy se musí vychytrale 😀 . Musíš začít hekat, vzdychat, och ach ech, a hnedka kolem tebe bude skákat jako pominutej 😀 No, já myslím, že skákat bude i tak, budeš s pupíkem, před porodem, to skáče každej chlap 😉 . AKorát toho mýho, do masáže jsem ho v životě nedonutila. Nevím, asi to s chlapama neumím. Hodně věcí už se mi s ním povedlo, předělat, naučit atd., ale masáž a snídani do postele, to jsem ještě za celou tu dobu našeho soužití z něho nedostala 😀

daiquiri
11. bře 2008

Tak vidíš, to já když měla ty zvětšené vaječníky, tak jsem všude lítala pěšky, nikdo mi neřekl, že bych měla odpočívat nebo se šetřit 😨
Taky se teď dávám hodně bacha, jezdím pomalu a to jsem dřív měla ráda rychlou jízdu 😝

juliet: to ani neznám. No jo, prý je zázrak chytit je pohromadě 🙂

Já myslím, že to s chlapama umím, ale u toho mýho bych byla ráda, kdyby ho některý věci napadly samy od sebe. Jinak ho musím pochválit, snaží se, včera si vyžehlil košile, já byla fakt unavená a udělal mi Caprese, ale kdybyste to viděly, tak byste se neudržely smíchy. Plátky rajčat nakrájený na 2 cm plátky, mozzarela tak nějak pomačkaná, celý to tam naházel, zalil tunou oleje a naházel pomalu celým pytlíkem bazalky 😀 Ale snažil se, to se cení 😀

dani: a ty znáš někoho, kdo dostává snídani do postele? Já se přiznám, že ne a to mám docela dost kamarádek.

juliet
11. bře 2008

jo manželovo vaření je taky sranda ... hlavně pojem trochu oleje nezná, vždycky to plave v tuku a já to zachraňuju aspoň ubrouskem, aby nasál tu hrůzu ... no chci ho vidět, jak bude přežívat, až budu v porodnici

snídaní do postele jsem poznala až teď v těhotenství, protože pokud jsem něco málo nesnědla, než jsem vstala, tak mi bylo fakt hodně zle ... ale jinak ne.
Ale masáž to jo, to mi rádi 🙂

daiquiri
11. bře 2008

neboj, oni si poradí když musí, toho bych se nebála 😀 Mě se vždycky ptá jestli párky dát do teplý nebo do studený vody a to se ptá pokaždý 😀

Závidím 😎

fiallinka
11. bře 2008

jednou v životě jsem se snídaně do postele dočkala, ale bylo to dost nepohodlné a všude drobky 🙂, takže po opakování ani netoužím, ale jinak jsou všichni chlapi stejní...
dai: já jsem měla ze začátku tak nafouklé břicho, že jsem chodit vůbec nemohla, bolelo to, teď už je to mnohem lepší...

daiquiri
11. bře 2008

My máme patro na spaní, tak si to taky moc nedovedu představit 😀
Však já taky, hlavně k večeru už jsem z práce chodila v předklonu, jenže jsem to vždycky nějak překonala.
Když už jsem se pak nemohla ani najíst, tak jsme jeli na pohotovost.

fiallinka
11. bře 2008

dai: to je přesné - v předklonu, žádná chuť na jídlo, protože se do břicha kromě vaječníků a vody už nic nevleze 🙂, ale tohle už dost přešlo. MUdr. mne nutil na neschopenku, ale nechtěla jsem...

daiquiri
11. bře 2008

Mě docela naštvalo, že jsem vůbec nevěděla co se děje, že mě na to nikdo neupozornil 😠 Přitom se to prý stává dost často.

daniellka
11. bře 2008

dai - neznám. Já manžovi vždycky říkala, že by mi mohl aspoň na narozky donést snídaňku do postele a zatím jsem se nedočkala 😀 .

juliet
11. bře 2008

daiquiri, mě na to taky neupozornili, jen v papírech, které jsem dostala po OPU bylo, že v případě OHHS mám volat na tel. číslo ... a já vůbec netušila jak to poznám, kdy je to ještě OK a kdy už problém ... no všechno jsem si musela nastudovat až tady a když už to bylo neúnosné, tak jsem se vnutila k dokymu

daiquiri
11. bře 2008

já taky ne a asi už ani nedočkám, stejně mám pocit, že ani neví co snídám, většinou vstávám o dost dřív než on 😵

Hlavně, že je to za náma a jsme v pořádku a miminka taky ne? 😀

juliet
11. bře 2008

jéé Daiquiri, ty máš super fotku mimísků 😵

daiquiri
11. bře 2008

Že jsou jak postavičky do člověče, nezlob se!? 😀

juliet
11. bře 2008

no úplně super

fiallinka
11. bře 2008

dai: fakt nádherné 🙂

daiquiri
11. bře 2008

Jsem zvědavá jak se mu je podaří vyfotit příští týden, už se těším, vždycky jsem pak klidnější, že jsou v pořádku.

daiquiri
11. bře 2008

Taky se vám chce dneska tak strašně spát? Vůbec nejsem schopná pracovat 😒

daniellka
11. bře 2008

jo, tady prší a ej nějakej nízkej tlak.. Tak yjsem taková zralá na megakafe 😉

chiwule
autor
11. bře 2008

ahoj holky, jdu vás dočíst, momentálně jsem dorazila z obchodního oběda a jsem naprosto přejedená 😀

chiwule
autor
11. bře 2008

no moc jste toho nenapovídali ale člověčáci - figurky od daiquiri jsou fakt super! to je úžasný, co je vidět už v 10tým týdnu!

daiquiri
11. bře 2008

Fakt? tady zatím neprší, ale tlak je blbej, už se těším domů....
Tak to já si dám tak kafe bez kofeinu 😠

chiwu: ty se máš, nechceš mě taky vzít na nějaký obchodní oběd? 😅
Viď? Je to zázrak co se nám v tom těle tvoří, mně se vždycky zdálo ve snu, že už mám bříško a teď se mi ten sen plní 🙂

chiwule
autor
11. bře 2008

daiqui - no tak někdy bysme mohli zajít i na neobchodní obídek 😀

chiwule
autor
11. bře 2008

mimichodem, já bych si taky mooc ráda dala kafe, ale mimískům nechutná - od tý doby, co jsem těhule, mi kafe přestalo chutnat ☹ i to bezkofeinový ☹

helisek84
11. bře 2008

Ahoj holky, dnes jsem se sem vůbec nedostala - samé lítání. Byla jsem kuknout na kočáry, ale sehnat tady něco pro dvojčata bude fakt zázrak. V pátek jedem s manžou do Brna, tak snad uspějem a aspoň něco okoukáme...potom snad objednáme.
Dneska jsem se cítila uplně úžasně, o mimísích nebo nějaké těhu sem dnes vůbec nevěděla - až na to čůrání a bříško:o)

marrha
12. bře 2008

Ahoj holky,

tak jak je dvojtěhule 😵 🙂

Heli...tady je to z dvojkočárama bída úplně 😠 jestli jsem za celé těhu viděli vystavené 3 kousky tak to bylo moc....bylo mi řečeno,že se prodávají málo(tomu nevěřím,já teď venku potkávám jen samé dvojčata 😀 )a pak ,že zabírají hodně místa 😠 😠
ale v Brně je prý nějaký obchod,kde mají vystaveno hodně dvojčacíchjestli najdu odkaz..hodím Ti ho tu 😉

Já jsem hodně koukala na stránky o dvojčatech www.dvojcata.cz je tam přímo diskuze zkušenosti z dvojčecími kočárky...když jsem měla něco vybráni..tak jsem jen koukala,jak jsou maminky spokojené 😀

marrha
12. bře 2008

Heli.tak jsem to našla 😉
http://www.kocarkyballi.cz/Dvojcata_Kocarky_Brn...

taky jsme se tam chtěli jet podívat,ale první bylo pořád brzo...a pak zas mo pozdě a takové cesty už bych nezvládla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru