• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

21. ledna 2017 
@gilotek Zrovna mě napadlo to samý a tys mě předběhla :grinning:
4. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pro přesunutí :wink:
4. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana24 hihi, jojo to znám. Mimochodem v naší koupelně mi chybí ještě asi 6 dlaždiček. Martínkovi budou 3 roky a prostě je tam ještě nemám '!!!
4. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo tu skupina spravuje at vím komu napsat a jsem taky pro přesun :wink:
4. lis 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarri :wink:
4. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já tu skupinu stejně nemůžu najít a ten odkaz mi nefunguje :frowning2:
4. lis 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek To jsem měla slíbíno,že než přijdu s Martínkem z porodnice bude to bude opravený aby to na nás nespadlo..Martínkovi je 25 měsíců a za tu dobu je to ve fázi,že to jen sundal dolů..
4. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro přesun.. :slight_smile:
mám všechny děti nakrmený a v postýlkách, tak jdu taky zalehnout :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek napiš do IP sarri, ona Ti povolí přístup a odkaz fungovat bude :wink:
4. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no já to myslela tak že to nevidím ani v soukr. skupinách jsem asi trubka ale sarri už jsem napsala :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek aha, no když najedeš na soukromé skupiny tak je to název

Maminky na mateřské s dvojčaty

4. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš proto jsem to nemohla najít ale už jsem tam :wink:
4. lis 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za vpadnutí :slight_smile: jdu pogratulovat chrobi k párečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ať vám všem krásně rostou bříška a mimískům se daří co nejdéle, musí to být náročný nosit dvojky :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laada ahojky :slight_smile: děkuju moc .... ani nevíš jak moc jsme šťastní :slight_smile: hlavně po třech utz za posledních 14 dní jsou děti proklepnuté a dle doktorů naprosto v pořádku, tak si to těhotenství začínám fakt užívat :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek budu ráda když v březnu vložíš foto miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laada jo tak to určitě :slight_smile: a děkuju, že na mě myslíš :slight_smile:
4. lis 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže tohle je definitivní a hromadný přesun? Aby pak část nezůstala tady a část neodešla :unamused:
4. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne všichni šup na uzamčenou diskusi :wink:
4. lis 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já se taky přesunuji vedle ...
@eshta napiš si Sarri ať tě tam přidá....
4. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky bude někdo z Vás rodit v Praze v Krči????Nebo má někdo zkušenost s porodnicí??? :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weroniika Ahoj, ja mam Bulovku. Ale o porodech v Krci jsem neco zahledla na www.dvojcata.cz - je tam diskuze porod, tak tam se na to nekdo taky myslim ptal.
6. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka ve spolek jdu se zase na chvíli na vás mrknout a všichni koho jsem tu znala odešli na jinou diskusy ach jo je tady ještě někdo známí? A jak se jinak tady máte? Mi se máme celkem fajn bříško roste ( přidala jsem nějaké fotečky) už sotva lezu =) a miminka mají krásnou váhu na 31tt+3dny měla holčička 1614g a chlapeček 1734g což si myslím je super i doktor byl spokojený.... Ted už jen sepsat porodopis a ještě chvíli vydržet 3v1 =) :sweat_smile:
13. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitakl ahojky,na mě si pamatuješ?
koukala jsem na fotky,bříško krásný a váha miminek taky
super zpráva
u nás doma teď probíhá rekonstrukce,tak tady moc nejsem
Nikče jsme udělali samostatný pokojíček,příští rok půjde do školy,tak ať má klid na učení a tak .....no a zbytek se musí
taky udělat
snad to všechno stihneme
v pondělí jdu zase na kontrolu,mám problémy s placentou,tak doufám,že se nález nezhoršil a budu moct zůstat ještě doma
13. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem zase vpadám,ale nestíhám psát častěji...jinak prodávám kočárek pro dvojčátka, tak kdyžtak mrkněte...
13. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě ten odkaz..http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/wvme/prodam-zachovaly-dorjan-duo-cross/
13. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japeni, @jitakl @betina - holky napište do IP sarri a ona Vás přidá do uzamčené diskuze dvojčátka 2011 - tady už skoro nikdo nepíše...
14. lis 2010 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu vás pozdravit, omlouvám se za vstup do vaší diskuse :slight_smile: , i já stejně jako betina jdu s nabídkou :slight_smile: kdybyste některá potřebovala moc krásný značkový kočárek od SRN zn Teutonia, v bezva stavu, plné výbavě, vhodný pro holky i kluky i páreček barevnou kombinací, dodám vče zimní značkový prodloužených fusaků Emitex , ozvěte se mi, pořizovací cena s plnou výbavou byla 23 tis, bez fusaků, nyní cena za vše vč fusaků ty jsou jako nové 12.990,- ráda vám i do mailíku pošlu fotečky, papa a užívejte si sladkého těhulkování
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39046529&tab=0
15. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jen posouvám, jestli se nenajde někdo další kdo je takhle v začátku a čeká dvojčátka :wink:
16. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea ahoj, máme uzavřenou diskusi, ale když napíšeš sarri (koukni o pár stránek dozadu) tak ti povolí přístup :slight_smile:
16. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mužu se připojit. Dnes nám dr oznamil že čekáme dvojčata. jsem v 6 týdnu a už nám krásně naskočili srdíčka jsme moc štastný a moc se těšíme i když to bude asi záhul :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek