Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

s.nek
16. pro 2011

díky holky, tak to jsem fakt zvědavá, máme fakt silný pocit, že tam jsou dvě a to jsme při minulém transferu vůbec neměli (a to nám taky zaváděli dvě embrya) a když jsem ještě našla ten "zvláštní flíček" na fotce z ultrazvuku, tak mi to zas začalo vrtat hlavou... ke svému doktorovi jdu příští týden ve středu, tak to jsem teda zvědavá 🙂

maruja
16. pro 2011

@s.nek tak se určitě ozvi

s.nek
16. pro 2011

@maruja jojo, dám určitě vědět 🙂 dnes jsem tu našla i ultrazvuk dvojčat v 7tt, který je hodně podobný tomu mému, to druhé tam prostě vůbec nejde vidět jen takový tmavý flíček a každé jsou vyfocené zvlášť - asi nějak blbě otočené... to jsem teda fakt zvědavá 🙂 protože tenhle doktor to vůbec nějak neřešil a nehledal nějak mi připadalo, nato že věděl, že se zaváděly dvě embrya, tak po tom druhém moc nepátral 🙂 a i ten snímek je dost nekvalitní, tak ve středu se to rozlouskne 🙂 samozřejmě po tom všem, co máme za sebou jsem ráda i za toho jednoho bobíška, ale strašně jsme si přály dva, protože celkem jsme chtěli 3 děti a obě dvě otěhotnění nám dali tak zabrat, že na třetí už asi nemám sílu, ani nevím, jestli by mi vůbec udělali umělé, kdybych už dvě děti měla....

zvalentova
17. pro 2011

@veronika.m hurááá, není to pindíkové komando 🙂

veronika.m
17. pro 2011

@zvalentova Jé Zuzi tak to moc gratuluju, byla jsi na utz? A jsou v pořádku všechno ok? Já jdu ještě v úterý tak sem zvědavá... Tak vidíš, užiješ si obojí... Já tím že už jednu holčindu mám tak bych z toho tak hotová nebyla ale přála bych si páreček. Super Zuzi... 😀

zvalentova
17. pro 2011

@veronika.m jj, včera v Gennetu, děti v pořádku, rostou stejně, vody mají dost a už začínají fest tlačit 😎

allynka
20. pro 2011

@zvalentova Zuzi gratuluju, to mas krasny darek k Vanocum 🙂

zvalentova
20. pro 2011

@allynka už jsem nedočkavá co budeš mít ty 🙂

allynka
20. pro 2011

@zvalentova jeste se te chci zeptat, kdy jsi zacala citit pohyby? Ptam se jen tebe, protoze u prvorodicek to byva pozdeji. Zatim nejak extra nic necitim, jen obcas takovy jako by mi tam uvnitr nekdo otocil list v knizce 🙂 tak jestli je to ono...

allynka
20. pro 2011

@zvalentova to jsem taky zvedava, zitra jdu ke svymu dr tak treba neco uvidi, ale na velky utz do Gennetu jdu az 10.1.

zvalentova
20. pro 2011

@allynka podle mého je to ono, já tyhle pocity mám od cca 18tt, ale člověk neví, že je to no. Teď už mi pravidelně večer nebo po jídle zatuhne část břicha jak se vrtí

maruja
20. pro 2011

😉 @zvalentova ahoj, gratuluju k párečku

zvalentova
20. pro 2011

@maruja děkuji, je to 100% plnění plánu 😎

maruja
20. pro 2011

🙂 @zvalentova my jdem 29.12. na kontrolu a taky bych byla ráda kdyby tam něco viděl, je nám to celkem jedno, ale máme doma holčičku a jestli to jsou oba pindíci tak budem muset nakupovat daleko víc věcí. Tak radši začít dřív a postupně 😉

veronika.m
20. pro 2011

Ahoj holky, takže já sem byla dnes na utz a čekáme......................................pindíkovou armádu................................ 😀 😀 Akorát je mi líto toho super oblečeníčka co mám doma. Holt kluci v růžovým jsou fakt blbý.... 😉

zvalentova
21. pro 2011

@veronika.m gratuluji, velká slečna a pindíková armáda 🙂

maruja
21. pro 2011

@veronika.m gratulace, my jsme taky zvědaví, já mám doma taky holčičku, ale manžel povídal, že vzhledem k baráku by byl jeden kluk v pořádku 😀

allynka
21. pro 2011

@veronika.m gratuluju Veru! Nejdřív se o ně Lili postará a potom jí dva chlapáci budou chránit 😉

A já jsem po kontrole, miminka krásně rostou a máme potvrzený páreček hurááá 😵 😵

maruja
21. pro 2011

😀 @allynka grtulace k párečku

allynka
21. pro 2011

@maruja děkuju 🙂

s.nek
21. pro 2011

@maruja tak se k vám holky nepřidám, mimi je fakt jen jedno, zřejmě to bylo to druhé transferované embrijko, co se už ztrácelo, jen mi to mohl říct a nedělat, že tam nic není. Ale je mi to jedno, drobísek je tak kouzelný, za ten týden tak vyrostl, to jsem koukala 🙂 vypadá, že se mu daří dobře, tak snad ten první trimestr ve zdraví přečkáme (už nám naštěstí moc nezbývá) a bude vše OK. mějte se pěkně

maruja
21. pro 2011

@s.nek ty taky a hezky si to užívej 😉

zvalentova
22. pro 2011

@allynka paráda, taky moc gratuluji, dárek pod stromeček jako fík 🙂

allynka
22. pro 2011

@zvalentova dekuju 🙂 v Gennetu to proste umeji 😉

fudy
22. pro 2011

Ahoj allynka a zvalentova. Pamatujete si mě z diskuze tady na MK? Dozvěděla jsem se,že čekáte párečky tak vám musím pogratulovat!!!! Super. Je to nádhera.

zvalentova
22. pro 2011

@fudy děkujeme 🙂

fudy
22. pro 2011

Veselé vánoce vám přejí SÁRINKA S SEBASTIANEK.

allynka
22. pro 2011

@fudy Jééé ahojky! Taky moc děkuju 🙂 Máš nádherné dětičky! 😵 Kouzelné Vánoce i vám, rodinko 🙂

A jak to jde s dvojčátky? Jsou hodná - budí se stejně? Jak je krmíš...? Musím načerpat nějaké rozumy 😉

fudy
22. pro 2011

Allynko, Jsou zlatí oba dva!!!! Opravdu mi je závidí všechny kamarádky co mají děti po sobě.
Krmím oba dva najednou jak mlíkem z lahví,tak ve stoličkách přikrmama. Sedím mezi nima 🙂
Jinak od 2 měsíců spinkají celou noc. Usínají v 19h a budí se tak kolem půl 8. Dopoledne spinkají hodinku a pak odpoledne chodíme každý den ven na procházku a v kočáru spinkají také tak 1,5 - 2h.
Byla jsem na 2 operacích a byla na Jipce 4 dny. Takže kojení nic moc. Odsávala jsem a od 2 měsíci byli plně na Nutrilonu. Já měla 49kg úplně zničená jsem šla z porodky,ale hlavně že děti byli o.k. Měla jsem něco s krví.
Jinak dál dodělávám vejšku v květnu mám státnice. Děti jsou v ohrádce a už si spolu vyhrají 🙂 Manža pomáhá. Písni mi ve zprávě fcb.

allynka
22. pro 2011

@fudy Notak to zní úplně jako zázrak ta tvoje zlatíčka 😵 ale radši si nebudu dělat iluze 😉 písnu ti do ip

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru