• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

3. prosince 2016 
@zvalentova my jsme to měli vybrané hned od začátku ...nic jiného jsme ani nechtěli.... :slight_smile:
26. čer 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@gretta jsem po IVF, já jsem hematom neměla, mě řekla gyndařka, že je to špatnou hladinou hormonu, že v tomto období 1 trimestru je to časté, že do 3 měsíce hormony tvoří vaječníky a od 3 vytváří hormony placenta a v tomto období by mělo špinění přestat. Proto dávám dvojtou dávku Utrogestan(3x2 do pochvy) a mělo by to být dobrý, takže pevný nervy
26. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jannysek Já jsem též byla u Dr.Vlašína a ve 12 týdnu mi řekl že to vypadá na holčičky, ty nám teď ve 21 t.potvrdili také v Prenatalu, ale to jsem byla u jiného lékaře - doktorky..Ta nebyla moc příjemná :unamused: Zlaty Vlašín
26. čer 2012 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak u nás to po včerejším ultrazvuku vypada minimalne na jednu holčičku. Aspon budu mít spojence:slight_smile: druhe mimco se schovavalo, takže nás ještě čeká jedno překvapeni!
28. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
28. čer 2012 v 08:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@valkat krasní :slight_smile: hodně zdravíčka :slight_smile: - tak to jisi dobrá 40 týden!!!!
28. čer 2012 v 08:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@jannysek Mně utrogestan snížili na 1-1-1. Taky jsem před tím brala 2-2-2 .. prý podle krve je hladina ok. Špiním pořád, jsem v 11.tt, ale po dnešní KO mi dr. řekl, že se hematom zmenšuje, ale pořád tam je :unamused: utrogestan beru pořád stejně.
Já jdu na NT 16.7. tak jsem moc zvědavá a moc se těším. Doufám, že budu patřit mezi ty šťastné a budou mi schopni říst pohlaví. :grinning:
28. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobecek79 Já už jsem v porodnici právě taky ležela a rozhodně mi nejde o cenu, pže 100 Kč na den mi teda jako nejdražší hotel nepřijde :slight_smile: I s jídlem jsem tam byla spokojená, ale bohužel psychicky to tam na mě moc dobře nepůsobilo... :frowning2: Když vidíte některé osudy mamin kolem vás.... :pensive:

@rychetkami To víš, že už to nějak vydržím, ale právě mi to přijde zbytečný a proto mě to tak štve! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držím palce, aby se to tobě vyhnulo! :slight_smile: Každopádně už se nám to velmi rychle krátí, že?! :sunglasses:
28. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_berunka Veru, dnes mám pocit, že prasknu, strašně mě táhne kůže nahoře na břiše, naví když jsem šla na nákup, po cca 200m mě začalo píchat v boku, že jsem se sotva doplazila zpět, teď ležím, je to lepší... tak tam třeba budeme ležet společně... no sice dáš 100 za den, ale doma taky něco sníš, vypiješ a meješ se, takže souhlas - problémem je něco jinýho. Ale třeba změní názor a půjdeš na kratší dobu
28. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami Kamčo, tak koukej ležet a odpočívat!!! Myslím,že to bude dobrý! Názor už nezmění, 2.7. mám v průkazce psaný nástup a pak už teda zase doufám, že to do toho týdne od 9.7. vydržíme pohormadě! :slight_smile: Jinak mě se dnes děti melou o sto šest... :sunglasses: Úplný vlny tam dělají... :slight_smile: Jo a tu maminu, co jsme se tam s ní bavili tak taky hned druhý den zavřeli do porodky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme se ještě potkali venku.
28. čer 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_berunka tak to je teda síla....takže mě čeká asi taky arest, obzvlášť po mých akcích s tlakem a otoky...no nic, asi to musí být. Kdyžtak tam budem společně.Divím ser, že zavřeli i tu Katku, co jsme ji tam potkali, neměla žádné problémy, ale byla už 38tt, tak půjde třeba na porod rychleji. Jsem zvědavá na pondělí, co mi řeknou
28. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@gretta já beru 14 dní Utrogestan 2-2-2 a před tím 1- 1- 1 tak bych měla brát ještě týden a pak vysadit. Doufám, že mi to vysadí postupně, prýse to nemá naráz. Já třeba 2 dny špiním a dva dny dobrý, většinou se špinění rozjede večer a do 3-4 hodin přestává
29. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami Budu ti každopádně moooc držet palce, aby tě pustii domů!!! :slight_smile:
29. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak už jsem zpět doma ze špitálu, miminka už jsou venku, v neděli 24.6 večer. Jsou v inkubátorech, ale jsou na tom dobře. Tak na ně myslete :slight_smile:
@verunka_berunka @rychetkami vy už jste krásný 37 týden, teď už to venku prcošci zvládnou a vám se za chvíli uleví.
zdravím všechny nově příchozí i stálice :slight_smile: zkusím vás dočíst, ale nevím nevím :slight_smile:))
29. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@agnes88 moc ti gratuluju a prckům posílám velkou dávku energie na start...co porod, dalo se? já pořád ještě tahám velebuben a je to den ode dne náročnější:grinning:jsem tak trochu atrakce pro místní občany, ale co už:slight_smile:
29. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj Holky mužu kvám občas nakouknout a na radu,jste už tady skušené těhulky a taky maminky jak právě čtu :slight_smile: @agnes88 Zdravím Reprofitačku a štastnou dvojmaminku a přeji vám hlavně zdravíčko at krásně rostete a jste brzo spolu doma. Jinak já jsem teprve na začátku a ještě to vše vztřebávam,příští středu nás čeka 1.tr.screnning tak doufám že to paní doktorka dobře napočítala,nějak mně ty její počty nesedí.Tak doufám že nás tam nežene brzo,jdu ve stř.4.7. a to dle mého budu 9+něco a pak za 14dnu UTZ.Měly jste to tak taky?
30. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_berunka @rychetkami caute zeny, ad tych 10 dni v podoli - neznechucujte si to dopredu, ono to ma mozno svoj zmysel, aspon budete "pod dozorom" ;) znamu tak tiez hospitalizovali pred porodom s dvojkami a nakoniec pre zle vysledky vysetreni rodila hned dalsi den .. keby tam prisla az v planovany den porodu, tak ktovie ako by to dopadlo, takto boli drobci po porode uplne v poriadku ;)
ja som si teraz v podoli tiez odlezala 2 tyzdne a ano, kvapkalo mi z toho na karbit, ale asi az po tyzdni ;) drzim prsty, ale hlavne to je uz to najmenej, co pre zdravie miminiek mozme urobit - drzte sa! ;) a inak tam maju v lekarni celkom pekne hracky pre deti, dudliky a pod. - to keby ste sa uz velmi nudili :grinning:
30. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_berunka
@rychetkami holky,taky už máte pěkné týdny a vtomto teple vám to ani nezávidím...ale už se brzo dočkáte miminek....... :wink: :wink:
30. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@karina1 no já to beru tak, že to musí být...mě už teď sledují jaterní testy a doma si 3x denně měřím tlak kvůli hrozící preeklampsii, takže u mě porod teoreticky může přijít kdykoli, nebo taky až kolem toho 9. až 13.7
30. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evikj33 jé, kam jdeš na ten screening? já jdu taky ve středu do Brna na Veveří, taky 1. screening, já jsem začátek 13 tt
30. čer 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jannysek Já budu na opačném konci-Ostrava Poruba.Akorát mám obavu že mně tam dr.žene brzo na tu krev,asi ještě v pondělí zavolám.Byl tam zástup a mladá dr. nějaka zmatena a neuměla se dopočítat,pořád mně přesvědčovala že jsou miminka větší, asi o týden,což není možné vzhledem k poslední menstruaci.Ve stř.by měla být jen krev a pak 23.7 ten UTZ.A pokud vám scr.dopadne dobře,jdete i na tripl testy? Dr mně to moc nedoporučoval že u dvojčátek jsou falešně poz.,tak nevím :confused:
30. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
na tripple testy půjdu a vím, že to vychází falešně pozitivní, ale budu věřit výsledkům ze screeningu NT plus na Vevří v Brně, to je moderní metoda a je spolehlivá, tripple test je na nic jen děsí zbytečně těhulky.
1. črc 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami díky moc za energii, holčička ji potřebuje, je pořád na JIP. Kluka jsem si dnes už chovala a házel po mě úsměvy :slight_smile: jinak jsem šla císařem, i když to vypadalo že to půjde normálně. Doktoři se nemohli domluvit jak to bude, až to nakonec rozhod Honzík, že mi strčil nohy do porodních cest. A císař, děs!! Pokud se můžete rozhodnout tak jděte do spinálu,(jestli to nepletu), já byla v celkové kvůli mojí hysterii :grinning: , a když mě vzbudily po hodině, tak ta bolest...prostě všechno je hrozně živý. Ležela jsem s kočkou na pokoji, po spinále a říkala že "pohoda" protože se to pomalu probíralo a ta bolest nebyla tak hrozná. Ale dnes, týden po, už jsem v pohodě.
Buď ráda, že ještě taháš, sice preeklampsie je zrádná, ale zase každý den u tebe je dobrý.
2. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@agnes88 jsem ráda, že to máte šťastně za sebou, a neboj, holčička brášku dohoní:slight_smile: Já už mám naplánovaný císař na příští pátek na 13.7., jsetli to půjde dobře, jdu do spinálky, abych mohla mít mimča hned u sebe...ale uvidíme, jak to půjde:slight_smile: Držte se, ty i miminka:slight_smile:
2. črc 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rychetkami nevim, jak to budes mit ty, ale me prave kvuli hrozici preeklampsii spinal nedovolili a byla jsem v celkove (cisar). a jak rikala agness88 - celkova je fakt hnus. na druhou stranu, jde o miminka a clovek vydrzi ledacos... aspon ja se o tom kazdym dnes s miminkama presvedcuji :wink: :sunglasses:
2. črc 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami paráda, moc pěkný datum. Nás děda slaví narozky :slight_smile:) Tak přeji až vydržíš, rychle se zotavíš po císaři a na druhý den, když ti přinesou bobíšky na přiložení, tak nepropadej panice, mlíčko nastoupí. U mě to šlo pokapkách a pak třetí den jsem se roztekla a to jsem neměla děti u sebe, takže pokud budeš mít děti u sebe, tak to nastoupí brzo. Budeš mít dobrý stimul. Jaký máte váhy?? Víš?
2. črc 2012 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariky jaterní testy mám ok, tlak se mi uklidnil,denně ho musím sledovat,i ty otoky se zklidnily, tak snad to bude dobrý, a když ne, tak to holt budu muset vydržet....
@agnes88 dnes je nevážili, ale minulý týden měli 2,6 a 2,5 kg..doufám, že to zmáknem, mám z toho velikej respekt:slight_smile: Datum jsem "chtěla" 11.7 - já jsem 11.10:slight_smile:, ale v tom si poroučet fakt nebudu, člověk musí mít nějakou tu pokoru a teď to mlže přijít každým dnem
2. črc 2012 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@agnes88 kolik váží ti tvoji bobíci?
2. črc 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami krásný váhy, do 13.7 ještě krapet naberou. Moji měli 1680 kluk a 1540 holka, šli s váhou dolů, holčička dnes asi 1450, kluk 1540, +-, řeknou mi váhy zítra, bo jak stěhovali honzíka, tak shubl přesunem....taky bych tak chtěla ztrácet váhu :slight_smile:)
2. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, dnes jsem byla na velkém UTZ 21+1 tt a jedno mimi odpovídá 21+4tt (440g) a druhé mimi 20+5tt (340g). Je takový rozdíl normální? Měla jste to tak některá taky? Předtím byli vždy na stejno. Myslíte, že to prcek dožene? Dvojčátka jsou dvojvaječná...
3. črc 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek