Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

kocule
10. bře 2010

Holky, já se na to tak nahecovala, že jsem se těšila. 😅 Humor mě teda přešel až na tom pitevním stole, ale všichni byli super; a když jsem viděla moji doktorku s čepečkem na hlavě, no měla jsem z toho děsnou jundu. Cien, kup si určo wobenzym. Není to sice levné, ale mě to moc pomohlo, byla jsem naprosto bez komplikací a můžeš u toho kojit. Říkal mi to sám primář dětského. 😉

hanula83
10. bře 2010

Hysterka určitě ne, normál stav 🙂... já se na kontroly většinou vozila sama, takže jsem se spíš věnovala tomu, ať dobře dojedu a nemyslela na to, co bude na kontrole 😉

kocule
10. bře 2010

Hani, já jezdila trolejbusem. 😅 😀 😀

hanula83
10. bře 2010

Kocu, tak nám tady do těch prdelkovic troleje nevedou, tak mi nic jiného nezbylo... vlastně zbylo - ještě bus, ale po pár zkušenostech, co mě velice "milí a ochotní" spolucestující nechali celou dobu stát, tak jsem to vzdala... Přitom jsem vypadala, že čekám nejmíň dva slony a při zatáčkách se sotva držela... 😒

j.cien
10. bře 2010

Koci Wobenzym je super!Jenza ja tragedka mam z neho ten jeden jediny vedlejsi ucinek,ktery to ma-a to je zmena barvy a charakteru stolice 😝 a to tak,ze to fakt nemuzu...silene nadymani a neskutecna hmota misto stolice 😝 😝

Hanuli,ja to mam 8Okm a manzel me uz nechce samou nechat ridit...a popravde,uz se mi strasne blbe leze do auta a z auta a jak nemuzu dat nohy k sobe,tak ty pedaly mackam jen jakoby bokem te slapky....
Vy jste v poho ridily az do konce???
Tak ja jsem fakt mega lachtan 😠 ...

j.cien
10. bře 2010

Hanul,to mi nerikrj,ze te nepustili sednout?????!!!!!!!! 😠 to je teda hnus 😠

hanula83
10. bře 2010

J.cien, popravdě, ke konci už to šlo hodně špatně, sedačku jsem měla na max. vzdálenou od volantu a stejně jsem na něm byla nalepená, a přitom na pedály došáhla jen tak tak... ale já jsem byla vážně mega megáckej lachtan 🙂)))

kocule
10. bře 2010

Hani. 😀 😀 😀 Já teda měla strach, jenže jiná možnost nebyla, bála jsem se řídit. Dělalo se mi blbě. 😝 A ode mě se radši lidi drželi dál. 😅 😅

Cien, to snad ne. ☹

hanula83
10. bře 2010

j.cien, fakt nepustili, a snad ze mě ještě měli prču, magoři... nutno říct, že tam v tu dobu jezdili buď puberťáci do školy a nebo důchodci... a důchodce nepouští nikoho, jak známo. Nejhůř jsou na tom přece oni, že... 😒 a o puberťácích se ani nezmiňuju...

j.cien
10. bře 2010

ty jo..lidi jsou fakt hovada...duchodci=no coment a pubosi to same...OMG!!!

hanula83
10. bře 2010

Kocu, já když šla pak už v devátém měsíci po dědině, tak se mi maly děcka normálně smály a nahlas "šuškaly", co to jde za kouli.. To ale toleruju, protože nechápaly, že tam mám dvě mimi... 😉

zuzka.o
10. bře 2010
zuzka72
10. bře 2010

Já řídila až do konce a ještě vozila kluky z akcí a z hokeje. 😀 A volant mi teda nevadil a to mám sedačku hodně vepředu. 🙂

hanula83
10. bře 2010

Zuzko, ale ty jsi jiný případ víš. Ty jsi totiž žádné břicho neměla 😀... nemůžeš tyhle vorvaní problémy pochopit 😀 😀

kocule
10. bře 2010

Holky, Toma udělal hromádku nad plán 😀 😀 😀 do látkové plínky, takže to jdu vyprat žlučovým mýdlem. Musím ho zase koupit, po té mrkvové eskapádě mi ho moc nezbylo. 😀 😀 😀

Paaa.

hanula83
10. bře 2010

Zuzi.o... mazec!!!

hanula83
10. bře 2010

Tak Anička mi žvatlá z postýlky o sto šest, asi mi chce něco důležitého sdělit, tak se taky vzdaluju 😉

j.cien
10. bře 2010

Zuzi hele neprovokuj,jo?Ty jsi jak dvojtehule a dvojmaminka z jine planety 😉 😀 !!Stihla jak lanka,vsechno v poho a s usmevem 😉 asi k tobe prijedu na lekci 😉

zuzka.o
10. bře 2010

Nějak dneska v práci nestíhám, zvládla jsem vám sem jenom hodit tu maminu, co nevěděla, že je těhu...to snad ani neni možný, ne? Když byla i v nemocnici...... 😲

JJ, ZUZKA je přírodní úkaz!!! Vypadá báječně, vůbec ne jako zasloužilá matka.... no a jak zvládla císaře, jak to rozkojila....nemám slov. Ta dojná fotka je fakt super!!!!

zuzka.o
10. bře 2010

Taky se císaře bojím, ale jak tu píšete, je to nejbezpečnější pro miminka, tak my to musíme zvládnout.

eirin
10. bře 2010

Holky, vy s jistotou víte, že půjdou děti ven císařem?
Mně na poslední kontrole (ve středu) dr. říkala, že mám obě hlavou dolů, takže si je nejspíš budu muset vytlačit sama. No a v neděli jsme šli na 4D ultrazvuk a Zůza byla najednou hlavou nahoře.. tak s napětím očekávám, jak se to bude vyvíjet dál.

zuzka.o
10. bře 2010

Eirin... no, při posl.kontrole mi doktor řekl, že už jsou obě KP dost dlouho a že tam nemají místo na otočení, takže to s největší pravděpodobností vidí na císaře.
Další kontrola 19.3., tak uvidíme.

eirin
10. bře 2010

Zuzko, aha, mně uniklo, že máš oba KP...
Já se bojím porodu tak nějak celkově, ať už půjdou ven přirozeně nebo císařem.. a zítra mi do pasu skočí třicítka a tím spíš už na mě doléhá, jak se to blíží.. ale už se tak těším, až budou na světě 😵 A už jen dva a půl týdne v práci, hurá 🙂

zuzka.o
10. bře 2010

Eirin... ale jak na tebe koukám, tak se prcci můžou ještě otočit. Jasno bude těsně před termínem.
Asi každá se bojí...já taky ať už normálního porodu nebo císaře. Ale nějak ty dětičky ven dostat musíme,ne?
A ke konci těhu budeme všechny rády, že už půjdou ven. Už teď to začíná být náročnější a náročnější.....
Jak je tobě?

eirin
10. bře 2010

Mně je dobře, ač mám tedy břicho už teď větší než sestřenka, která má za týden termín (ale ta tam má jedno) 😀 Takže s tou pohyblivostí je to složitější, ale nestěžuju si - nic s čím bych nepočítala. Záda bolí jen večer, když se válím na gauči.

eirin
10. bře 2010

Já právě nějak nepočítala s tím, že by tam ještě měli prostor pro otočení, tak mě to dost překvapilo. Ale včera jsem zaznamenala zase nějaké přesuny, tak jsem zvědavá na středu, jestli bude opět nějaká změna.

j.cien
10. bře 2010

Holky ja teda pocitam od zacatku s cisarem...muj dr.mi rekl,ze "uz jen vzhledem k veku"...tak snad to tak bude.
Jsem r.75,tak asi podle neho uz starena 😀 a ted na UZ vcera,jak je meril,tak mu rikam,ze manzel mel pres 5kg kdyz se narodil..ze snad holky nebudou po nem...a on na to:to mate jedno,vsak normalne je stejne rodit nebudeme 😉
Takze s tim cisarem pocitam...

Zuzi,ty mas smazane v albu ty terminy na UZ?OMG,to je skoda,zrovna cucim do prukajdy a nestacim se divit,ze bych mela jedno mimi KP???NIc teda nerikal a mne se zdalo,ze ty hlavicka vidim vedle sebe... 😕
Ale mam tam:PPH2+KP1
😕 Nevite nekdo,co to znamena???

petranela
10. bře 2010

Ahojky holky, jak to tu dnes čtu, začínám se toho císaře nějak bát.... ale nesmím! Všechny si tady musíme říkat, jak všechno bude v pohodě a nic špatného nepřívolávat 😉

Od včerejška mě natekly nohy a ruce, prstynek nesundám, boty nezapnu.... připadám si ještě nemotornější než dřív. Myslela jsem, že to přijde až později... Zvlášť nohy, ty vypadají fakt pěkně hnusně 😖

Zuzko72, Ty jsi fakt neobyčejná!!! Tvoje kojící dojící fotka je super a taky ta fotka na které chlapečky držíš najednou úplně v pohodě!!! 😨 Nechceš pak za mnou přijet do Brna mě zaškolit jak ty děti zvládnout? Já budu mít problém chytnout jedno, natož dvě takhle naráz!

eirin
10. bře 2010

Cien, PPH by mělo být poloha podélná hlavičkou.

petranela
10. bře 2010

J.cien, máš dobrýho doktora, ten s ničím jiným než s císařem nepočítá 😉 Prosím Tě a stařena nejsi, jsi v nejlepším věku!!! Já bych třeba nechtěla mít děti ve 20, aspoň jsme si všechno užily bez dětí a tím pádem pěkně bez starostí. Já jsem ročník 79.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru