Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

salu
4. kvě 2010

A jak jsi se vyspala? Já lehla a spala. A ráno v 6,30 vstávání do školky. Dneska má Aňa akademii, takže odpo vyrážím za kulturou 😎

monika03
4. kvě 2010

Tak to se máš! Já se točila z jednoho boku na druhý a pár vycházek na záchod tomu taky nepomohlo. Takže tuším tak kolem druhé. Ale zato jsem vydržela chrupat do půl osmé! 🙂

salu
4. kvě 2010

No já, pokud to jde, tak si chodím po obědě na hoďku dáchnout 😀

monika03
4. kvě 2010

Tak to taky důvěrně znám- poledňování!!! 😀

ali.cka
4. kvě 2010

ahoj holky,já tomu spaní taky moc nedám.někdy spím za noc jen dve hodky,zbytek prokoukám do stropu!ale už jsem si zvykla!ted poslední dvě noci kluci krásně spí,že se třeba za celou noc ani nevrtí.tak nevím čím nastala ta změna.dnes jsem byla na poslední kontrole u mého gyn.a už budu hlídaná jen v porodce.ale mám se prý stavit za 14 dní na pokec,říct mu co je nového atd. 😀 .tak jsem ráda!!jinak ve čtvrtek zase porodka.holky nevíte některá váhy miminek?nemám s kým srovnávat!!

salu
4. kvě 2010

Já chodím ráda sem:

http://www.maminkam.cz/vyvoj-plodu-v-tehotenstv...

ale myslím, že ve 35tt budou mít kolem 2400g

salu
4. kvě 2010

Ali, dotáhla jsi to hodně daleko! Nemusíš mít už strach, mimi budou krásně donošený.

monika03
4. kvě 2010

Jéé Ali, tak ty už jsi taky ve finiši!!! 😀 Panečku- další co nám za chvilku uteče! 🙂

fiallinka
4. kvě 2010

já myslím holky, že s těma nohama nejde nic moc dělat....

ali, já jsem měla myslím 34+5 odhad váhy 2450 u obou kluků a když se o týden později na rodili, tak měli cca o 200 g víc - byly to ukázkové váhy, přesně jak podle tabulek pro jedno mimino...
jinak myslím, že v noci je klid, protože mají čím dál míň místa 🙂

eirin
4. kvě 2010

Ali, já měla minulý čtvrtek v ukončeném 36tt odhad váhy něco přes 2,4 a 2,5 kg.

monika03
4. kvě 2010

Fialinko no jo, budeme holt nateklé až do konce! ☹

fiallinka
4. kvě 2010

moni, a co teprv léto... mně vždycky doktor prohlédl, jestli neotékám v obličeji, a když ne, tak řekl, že je to ok...

monika03
4. kvě 2010

nestraš!!! se máme na co tešit... 😲

fiallinka
4. kvě 2010

moni: ale ne, to je OK, do manželových bot se asi vejdeš 🙂 😀

monika03
4. kvě 2010

Díky! Tak to mám vůli nějakých sedm čísel. 😀 😀

fiallinka
4. kvě 2010

moni: správně, je třeba uvažovat pozitivně 😎 😀

monika03
4. kvě 2010

Fialinko a ty se cítíš jak??? Žabky přes léto to jistí... 😉

rejchl
4. kvě 2010

Ahoj holky,tak mam po kontrole.Mám vydupanej termín císare.A verte,byla to fuska.Jelikoz jsem si pro termin sla k te krave primarce.Zacla me strasit,ze nejvice deti umira pri cisarich,a ze chci cisare tak brzo.Ze by me nejradsi nechala az do meho posledniho terminu porodu.Z nemocnice jsem odchazela fakt nechutne nasr....(kdyz to tak musim napsat).
Kazdopadne v nedeli nastupuji a v pondeli sekce🙂 Zitra jeste vybehat predoperacni vystreni a mam klid.
To je jedine co me ted uklidnuje.Furt mam pifku na tu ***** primarku.No fuj ta mi hnula zluci.

eirin
4. kvě 2010

Rejchl 😵 Jé, v pondělí budou další miminkaa 😵 😵

petranela
4. kvě 2010

Ahojky Rejch, super, že sis cisaře pěkně vydupala 😉 jsme na tom hodně podobně, musely jsme bojovat jako lvice 😉 Je to fakt pěkná kráva ta vaše primářka!!! Nechat Tě až do posledního termínu porodu, kdo to jakživ slyšel u dvojčat, no měla by vrátit diplom a jít do nemoncice uklízet!
Taky jsem dneska vyběhávala předoperační. Mě si ještě pozvali na zítřek do indikační poradny, zase budeme dokola řešit důvody mého císaře a jaké jsou indikace... Achjo a to budou na mne minimálně dva, ten mladej dokturek a prý vedoucí lékař, jsem nas... že se tam musím štráchat a řešit všchno pořád dokolečka... no ale cisaře mám napsanýho, tak nevím co zase chtějí řešit! Místo abych byla v klidu, chtěji mne zase nervovat. Ale argumenty mám a tak se jim musím zase postavit, nic jinýho nezbývá.

rejchl
4. kvě 2010

Petru bojuj.Me se nastesti druhej pretocil do pricne polohy,tak nemaji na vybranou.Ale ta primarka je fakt mimo.Ja byla prave dneska v te indikcni poradne.Delala ze me krkavci matku.Fakt jsem odchazela hooodne nasr...!!!!!
Jinak podle utz ze maj kluci 2,5kg ale ze to je hoooodne orientacni,protoze se kluci schovavali a neslo toho moc zmerit.
Fakt bojuj,mame na to pravo si vybrat jak rodit.Drzim palecky.

kocule
4. kvě 2010

Rejchl, my tě vidíme. 😀 😀 😀 A přejeme moc moc štěstíčka ať všechno dobře dopadne, dej potom určitě vědět, budeme na tebe s holkama myslet. 😉

petranela
4. kvě 2010

Holky, řešíte tu otoky, já je mám tak hnusné, zvětšují se čím dál víc a bolí mne nárty a oteklé mám celé stehna, fuj! Nosím manželovi ponožky a jeho pantofle. Skvěle mi ale pomáhají studené obklady, vyzkoušejte, je to fakt strašně příjemný!!!! A myslím, že otoky trošku splasknou.

kocule
4. kvě 2010

Petranelko, ty máš termín kdy? Nemůžu to dohledat, ach ta moje skleróza. 😕

petranela
4. kvě 2010

Rejch, tak to je malej šikulka, když se přetočil do příčné polohy, hezky s Tebou spolupracuje 😉 , já holčičku taky přemlouvám, jen ať pěně zůstane kde je 😀
Ta vaše primářka je šílená!!!! Jaká krkavčí matka! Ona je jistě blázen, že?

petranela
4. kvě 2010

Koculko, já nastupuju ve čtvrtek odpolene a v pátek je císař 🙂 už jen chvilička 🙂 zatím jsem v klidu, až to sama nechápu. Těším se, jen mne tu radost kazí ti šílenci od nás z porodnice. A to jsem si myslela, že Brno bude vpohodě, ale není...

rejchl
4. kvě 2010

Kocu dekuji.
Petru ja jen doufam,ze se neobrati hlavickou dolu jeste.To jsem ji totiz rekla ze bych chtela rodit prirozene😀 Ale modlim se aby fesak zustal tak jak je.
Nevite jak to je po tom cisari??? Nejake navstevy???A kdyz uvidim kluciky?A muze za mnou aspon partner???Ja fakt nevim😀

kocule
4. kvě 2010

Petruuu, to je úžasný! Musím to vytroubit holkám u nás, ať vědí. 😀 😀 😀

Já nechápu, co s tím ti doktoři nadělají, fakt mi to hlava nebere. 😠 😠

petranela
4. kvě 2010

Koculko, já to s doktorem řešila dvakrát, pokaždé přes půl hodiny, tvrdí, že indikaci nemám... přitom mám jedno hlavičkou dolu a druhé KP. Zítra to s nima jdu řešit do třetice 😠 Pozdravuj holky, však já se za váma brzo připojím 😉

kocule
4. kvě 2010

Mě po císaři bylo blaze, manžel byl u mě, hned jak jsem se probudila a dovezl mi na pokoj miminka. Myslím, že jsem se probrala celkem rychle, malé jsem viděla cca hoďku po porodu, ale už si to moc nepamatuju. 😝 Nebyla jsem na JIP, ve Zlíně tě šupnou hned na pokoj. 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru