Chuť na sladké = holčička, na ostré a kyselé = kluk?

Ahojte holky, jsem strašně netrpělivá a už bych chtěla znát pohlaví miminka, které nosím, jsem v 15.tt a hrozně by mě zajímaly názory, jak jste to měly s chutěmi v těhotenství. Já jsem třeba u syna neměla nijak extra chutě, prostě jsem normálně jedla. Teď, co jsem těhotná podruhé, tak zažívám opravdové chutě, prostě najednou mám šílenou chuť třeba na dort, nějaký zákusek nebo i bonbóny. Samozřejmě tyhle věci většinou doma nemám 😃 Jinak jím spíš sladké pečivo nebo třeba musím mít každý den jednu 3bit 😃 Hrozně se bojím váhy na konci těhu, ale tak, co už, však to shodím 😃 Jinak už se snažím jíst i normálně, třeba i chleba se šunkou a tak, ale na začátku jsem maso nemohla ani vidět. Maso mi už tak hrozně nevadí, ale kuřecí ještě docela jo. Tak co holky, jak jste to měly vy?
brokovich
15. říj 2016
Ziju strasne zdrave. Do těhu. Čekala jsem kluka a rolády (masove), řízky, smazaky, paštiky, saláty (ne zeleninove) byly na denním pořádku. 😃 Teď bych se po...., kdy bych si to dala. Ale po porodu jsem zas jedla jen susenky. Kojeni vysává. 😀😀
jerou
15. říj 2016
No jo chute! To dobre znam. Kdyz jsem cekala nasi Verunku tak kazdy den cokoska nebo tycinka. Chut na sladke uplne strasna. Treba na sus.merunky v jogurtu! Ale jak jsem videla sunku nebo syrove maso tak mi bylo blbe! Nabrala jsem za cele tehu 10kg a uz nemam ani kg navic. A sladke dlabu porad. Kojim a jde to asi do mlika! 🙂
simkrk
15. říj 2016
Ja ze zacatku mela hrozne chut na kysele 😄 ja mohla mit klidne kazdej den utopence nebo zavinace 😄 a tunu ovoce jsem jedla 😄 no a potom nastal zvrat a muzu jist jen sladky 😄 no a taky cekame holcicku 😄
demetritis
15. říj 2016
u syna kfc , u dcerky boruvkové dorty ted víc sladké než maso a zeleni a ovoce lupinky z mlekem u syna první jidlo než sem vedela že sem tehu hranulky karamel zmrska z mc a pivo u dcerky nocovaní pod širakem jsme museli odpiskat byla mi zima a ted pivo opekané brambori z zmrzlinou a džemem
zaneta238
15. říj 2016
Prvních pár měsíců tuny ovoce a zeleniny ,pak přišla změna a cpala jsem se jako čuně sladkým po kilech ... A je to kluk 😉
raduska86autor
16. říj 2016
@luciferkaklaris No u kluka jsem neměla chutě na sladké a u holky jo, tak kdybych čekala třetí, tak bych se podle toho i řídila, ale kdo ví, co by to nakonec dooprady bylo 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli