• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chuť na sladké = holčička, na ostré a kyselé = kluk?

16. října 2016 
Ziju strasne zdrave. Do těhu. Čekala jsem kluka a rolády (masove), řízky, smazaky, paštiky, saláty (ne zeleninove) byly na denním pořádku. :grinning: Teď bych se po...., kdy bych si to dala. Ale po porodu jsem zas jedla jen susenky. Kojeni vysává. :grinning::grinning:
15. říj ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo chute! To dobre znam. Kdyz jsem cekala nasi Verunku tak kazdy den cokoska nebo tycinka. Chut na sladke uplne strasna. Treba na sus.merunky v jogurtu! Ale jak jsem videla sunku nebo syrove maso tak mi bylo blbe! Nabrala jsem za cele tehu 10kg a uz nemam ani kg navic. A sladke dlabu porad. Kojim a jde to asi do mlika! :slight_smile:
15. říj ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja ze zacatku mela hrozne chut na kysele :smile: ja mohla mit klidne kazdej den utopence nebo zavinace :smile: a tunu ovoce jsem jedla :smile: no a potom nastal zvrat a muzu jist jen sladky :smile: no a taky cekame holcicku :smile:
15. říj ve 20:17  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
u syna kfc , u dcerky boruvkové dorty ted víc sladké než maso a zeleni a ovoce lupinky z mlekem u syna první jidlo než sem vedela že sem tehu hranulky karamel zmrska z mc a pivo u dcerky nocovaní pod širakem jsme museli odpiskat byla mi zima a ted pivo opekané brambori z zmrzlinou a džemem
15. říj ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Prvních pár měsíců tuny ovoce a zeleniny ,pak přišla změna a cpala jsem se jako čuně sladkým po kilech ... A je to kluk :wink:
15. říj ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@luciferkaklaris No u kluka jsem neměla chutě na sladké a u holky jo, tak kdybych čekala třetí, tak bych se podle toho i řídila, ale kdo ví, co by to nakonec dooprady bylo :slight_smile:
16. říj ve 20:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek