• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se před početím ovlivnit pohlaví dítěte?

30. září 2016 
autor
vsak to berme jako srandu a pro mnohe zajimave planovani :wink:

samozrejme ze je to pitomost, vzdyt by se takhle cely rok mohlo plodit jen jedno pohlavi :grinning:
3. dub 2006 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len a jak to teda vychází vám?
3. dub 2006 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčička, pokud by to teda bylo v srpnu :grinning: Ale nám je to úúúplně jedno a vždycky se najdou lidi, kteří nám, ať to bude, co to bude, budou schopni logicky zdůvodnit, proč se nám povedlo právě tohle pohlaví :wink:
3. dub 2006 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, to bude holek! :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň 50% novorozenců! :astonished:
3. dub 2006 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák, a sem v koncích! teď bysme měli holku, to ještě chápu.. no jo, jenže v květnu mi přibude rok a zbytek bude nula, co budeme mít pak???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dejme tomu, že zavřu obě oči a nula bude sudá? :confused: Nebo, ctíc matematické zásady, holt nesmíš otěhotnět, boj se boj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2006 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, obávám se, že buď nic a nebo oboje!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale nula přece není ani sudá ani lichá! Jani, já bych to viděla na ty dvojčátka až vícerčátka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sudá nula? :confused: :confused: :confused:
to já to raději o ten rok, no vlasně půl, protože začátkem 2007 to zachrání manžel, odložím, přece si pak celý život nebudu vyčítat nějakou mutaci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, ale se zavřenýma očima si pod číslem končícím na nulu představím desítku, stovku..., kterážto je sudá, jinak máš pochopitelně pravdu. To jsem se jen Janku snažila uklidnit :wink:
3. dub 2006 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je to proti matematice, tak se nemnožím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida Janko, holt to musíte stihnout do května nebo si dát těch pár měsíců do manželových narozek pauzu :wink:
3. dub 2006 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sudá nula je asi stejně vědecká jako všechny tyhle teorie s výměnou krve a sčítáním a odčítáním věku partnerů... Copak se ty chudinky spermijky o půlnoci manželčiných narozenin nějak přeprogramují? :astonished:
3. dub 2006 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je vidět že se dobře bavíte :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, snad tu není nikdo, kdo by to bral moc vážně, aby se neurazil :confused:
3. dub 2006 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to já na matiku kašlu - když si na ni vzpomenu (na hodiny matiky na gymplu), tak mi ještě teď, po x letech naskakuje kopřivka! :astonished: Takže já se klidně budu množit i když to bude proti matematice... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě Honzí, kopřivka, možná už je to spíš exém a je to tím horší, že ji mám ve škole ještě několikrát horší, tož před ní stojím v respektu a nemnožím se i kdyby trakaře padaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ty vlastně už z jakési povinnosti musíš, co? Tak to já zase ne, když nemusím, tak si na ni ani nevzpomenu... klidně v tomhle půjdu proti ní! Ale nám to stejně vychází na sudý zbytek, čili holku, takže můžu být v klidu, mutace nebo hermafroditi snad nehrozí... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2006 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, ja to vazne neberu :slight_smile: a neurazila jsem se :grinning:
ja matiku taky nikdy nemela rada!!! hlavne ty vzorce na objemy krychly, kosouhelniku a kde si cosi - kdyz se vsechny vzorecky museli umet nazpamet NO HRUZA!!! :unamused:
3. dub 2006 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já matiku ráda mám (dlouho jsem ji i doučovala), i tu vysokoškolskou jsem přežila, ale tohle stejně není žádná matika, sečíst dvě čísla snad zvládne každý :slight_smile: A na tebe ta narážka nebyla, já jen vím, že mezi námi jsou i tací, kteří těmhle bludům vážně věří :confounded:
3. dub 2006 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak ja bych si to ani nemyslela, ze by to urazka byla na me, Len!
ty ses hodna holka :slight_smile:
3. dub 2006 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni - vazne zajimavy, ale odkdy 20+24=47??? ja myslela ze 44... :wink:
3. dub 2006 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni deni, on ten kosoúhelník žádnej objem nemá, to se pak těžko počítá :wink: ale radši už tu matiku necháme co? :wink:
3. dub 2006 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yana: aha, vidis, ja tam dala 47. protoze jsem ten prispevek kopirovala ze stranek rodina.cz a tam to byl vysledek 47.... tak v tom spechu, no proste nepozornost :wink: snad prominete :grinning:
a s tim kosouhelnikem - at ma nebo nema objem, to je fuk... vzdyt rikam, ze matika nebyla moje silna stranka :unamused: :slight_smile:
4. dub 2006 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekde na netu sem videla tohle:
Tak k početí holčičky je třeba sečíst aktuální věk budoucí maminky /to znamená,že i když budeš mít narozeniny třeba příští měsíc a bude Ti např. 28 let,tak tenhle měsíc počítek ještě 27/ s kalendářním měsícem.Sudý výsledek znamená holčičku a lichý chlapečka.Zní to asi šíleně,ale je to rada jedné staré moudré paní a koho jsme takhle vypočítaly,vždycky to sedělo.
... je to o neco jednodussi matika, nez pise deni :wink: (tim kalendarnim mesicem se mysli mesic poceti)
tak to vyzkousejte a napiste, jestli to funguje - at vim, co po svatbe z toho vseho tady pouzit :slight_smile:
5. dub 2006 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yana: nechapu :grinning: to jako se musi brat vzdy ten mensi vek? a jak vydelit kalendarnim mesicem. dejme tomu, ze mne je 20let (v listopadu mi bude 21let) a pocitali bychom s mesicem poceti zari. beru to jen jako priklad. tak jak dal?
prosim vysvetli mi to na nejakem priklade. moc diky. to vis, ja s tou matikou :grinning:
5. dub 2006 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, deni - ta matika :wink: prece se nic nedeli!!! kdyz pisou SECIST :slight_smile:
dejme tomu ze ti je dvacet a otehotnis jak planujes v zari: 20+9 (zari je devaty mesic v kalendari a v zari je ti porad jeste dvacet, kdyz jednadvacet ti bude az v listopadu)= 29=lichy cislo - takze kluk
jak proste :slight_smile: - jestli funkcni to ovsem nevim, jeste sem to nezkousela :wink:
5. dub 2006 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha diky :wink:
ja v tom tvym textu videla lomitko (27/ s kalendar. mesicem) tak az potom mi doslo ze je to jako kdyby zavorka a pokracovani predchozi myslenky (secist aktualni vek budouci maminky..... s kalendarnim mesicem).

no takze pokud jsem to s tim vekem dobre pochopila - i kdyby se poceti planovala na mesic, ve kterem ma budouci maminka narozeniny, presto se to pocita jako by je nemela. je to tak?
5. dub 2006 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,těhulky a snažilky,jen se chci zeptat jestli navítew měkterá mějakou adresu,kde jsou texty na pozvánky na narozky ..Moc dlouho u počítače sedět nemůžu,mojemu mimiškovi v bříšku se to nelíbí,má radši pohodlnější polohy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Díky
5. dub 2006 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek