Deoxymykoin na začátku těhotenství. Bude mimi zdravé?

karafiatek
28. bře 2011

Dobrý den, jsem asi v 5. týdnu těhotenství. Máte prosím někdo zkušenosti s užívání antiobiotik Deoxymykoin (hnusný sajrajt) v začátku těhu? Poškozuje prý plod. Jsem z toho na nervy, protože mi nezbývá nic jiného než čekat. Není tu nějaká maminka, které se přesto narodilo zdravé dítě? Děkuji

veruska007
28. bře 2011

Ja je jednou brala a po dvou dnech jsem skoncila na pohotovosti, bylo mi po nich strasne zle. Dostala jsem normalni penicilin a v pohode. Tehotna jsem nebyla. Slysela jsem, ze v tehu se smi jen penicilin, kdyztak zavolej dr. a rekni ji, ze ti to nedela dobre, at ti napise jina atb. Mne na pohotovosti rikali, ze prave na tyhle atb. je plno alergii a nevolnosti 😉.

silvie_77
30. bře 2011

jsem na tom podobně a čekám na vyšetření,snad bude vše vpořádku. Užívala jsem ho jen v samém začátku ,kdy jsem nevěděla.že jsem těhotná,asi do 25 DC ,takže doufám,že to miminku nestihlo ublížit. V pondělí jdu na screening a na genetiku,tak budu vědět víc. Kdy si ho užívala?? Nebo ještě užíváš??

chadia
14. čer 2011

Karafiatek, Silvie: Ahoj, začala jsem nedávno podobnou diskusi - https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/doxybene... , co jsem z netu pochopila tak doxybene a deoxymykoin patří do stejné kategorie antibiotik. Je u vás něco nového? já jdu příští týden na amniocentézu takže něco bych se měla dozvědět z ní...

kacased
2. pro 2013

jak to dopadlo??? potýkám se stejným problémem :(((( @silvie_77 @chadia

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru