• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Divná pachuť v ústech během těhotenství, máte zkušenost?

28. dubna 2016 
prosím prosím nemáte někdo zkušenost s divnou pachutí v ústech? mám to od začátku těhotenství, pořád si musím čistit zuby. neni to tím, že mi v těle něco chybí?? třeba vitamín???je to neprříjmé ploradte prosím
4. srp 2013 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to jeden z příznaků, který může těhu doprovázet....asi Ti nepomůže nic jiného...leda ještě často žvýkačka a výplachy ústní vodou...a mám dojem, že i šalvěj je na to dobrá
4. srp 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ronaldinho měla jsem to celé obě těhotenství..bylo to děsné, hrozně mě to štvalo, nepomáhalo mi nic. Zmizelo to porodem...
4. srp 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
celé těhotenství? já doufala že to bude jen v prvním trimestru. ael co se dá dělat :grinning:
5. srp 2013 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem to taky měla celé těhotenství a přešlo až po porodu :slight_smile:
5. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,mívala jsem to,měla jsem to hlavně po tom,co jsem pila sladké šťávy nebo cokoli sladkého,hnusná pachuť,vážně mi z toho bylo blujno..ale od tý doby co baštím vitamíny tak to nemám :slight_smile:
4. zář 2013 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ronaldinho ahoj, mám stejnou zkušenost jako @ia. a @nikollita , zmizelo to až s porodem. Už jsem ani nevěřila, že se toho někdy zbavím... a zhoršovalo to sladké nebo kyselé. Takže jsem jedla co nejvíce neutrální jídla... Vitamíny jsem nejedla, takže jaký na to mají vliv, ale stojí to za vyzkoušení :slight_smile:. Držím palce, ať je to lepší.
4. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
:grinning: děkuji ty vitáminy zkusím
6. zář 2013 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že to je teda asi normální.. :D Měla jsem to asi půlku těhu, nevěděla jsem čím to je, vyzkoušela snad všechny Listerinky a vyžvejkala plno žvejkaček. Najednou úplně klid a teď to mívám ke konci znova..v puse jako v polepšovně :angry:
8. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Joooo jinak těhu vitamínky (Calibrum baby) jsem brala a nemělo to žádný vliv..po 3. měsici jsem je přestala brát a pachuť ještě pár týdnů vydržela :wink:
8. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, ja rovnako mavam pachut v ustach, kamaratka mi poradila aby som si kupila rennie (antacidum), pouziva sa pri prekyseleni zaludku alebo paleni zahy, babatku vobec neskodi (aj doktorka mi to potvrdila) a vzdy pomoze :slight_smile: tak ak chcete vyskusajte :slight_smile:
9. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@nesticka to já jsem začala brát vitamíny a minerály od elasti-q a neskutečně mi to pomohlo! Už se to se mnou nedalo vydržet,šílela jsem ze sebe :D
9. zář 2013 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no mi povídej já jsem se bála mluvit na někoho zblízka aby mi nesmrdělo z pusy a se mnou šílel i můj přítel, že mu nechci dát ani pořádnou pusu ... :D žvejkala jsem ostošest a pořád jsem někde mezi tim peppermintem a buh vi čím cejtila to kyselo a hořko a já nevím co všechno ... :zipper_mouth:
9. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@nesticka to znám :( já jsem se upřímně za sebe styděla,ani já jsem nechtěla dát příteli pusu, tak hlavně že už je to za námi :slight_smile:) a doufám že tutově :D
9. zář 2013 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky to ještě mívám. Často žvýkám nebo cucám nějaké bonbóny... :grinning:
9. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
stalo se některé z Vás, že byste měla tuhle kyselou pachuť v ústech a pak jste to přesto dostala??
7. pro 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, už jsem na to trochu vyzrála. Dejte si Vincentku :sunglasses: Zřejmě tělu chybí nějaký minerál, ve Vincentce je jich dost, doporučená dávka je 200ml a u mě to teda zabralo.
28. dub v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek