• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kolikátého týdne těhotenství vás bolela prsa?

24. února 2014 
Ahoj holky-jsem ve 12tt a přestali mne bolet prsa,tedy pobolívaj minimalne proti tomu "naporu"předtím..tak si říkam,jestli je vše o.k..do kdy vas v teho pobolívali prsa?Nemyslím ted poslední trimestr,to pry opet pobolívaj..
16. led 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě do 10tt :slight_smile:
16. led 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cca do 12-13tt:slight_smile: Neboj, vše v pořádku, hormony se jen trošku změnily, taky mě to děsilo:slight_smile:
16. led 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně asi do 12tt oni pak většinou stejně zmizí prvotní příznaky a začnou jiný :slight_smile: ale každý to má jinak :slight_smile:
16. led 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě řeším to samé, takže mi přijde tohle téma vhod.. Já dnes končím 8 tt a bolest prsou je pryč. Teda ještě trošku bolí na dotyk, ale oproti tomu brutu, co to bylo, tak je to už v pohodě.. Snad je to normální.. Je tady ještě někdo, koho bolest přešla dříve než ve 12 tt?
16. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak to se mi "trochu ulevilo" :slight_smile: Díky :slight_smile:
16. led 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mne pobolivaly prsa cele tehotenstvi ale to je normalni, ...jen tak mimochodem mam doma tehotenske hal enky, dve bílé s kr. ruk., dve hnedé s kr i dl. ruk., a jedna dl. rukav černa a bile puntíky... prodam za 200 kč všechny, nosila jsem k lékaři byly nové , ted je uzijes na doma...Martina :pensive: :wink:
24. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek