Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

la_cheri__2
15. led 2010

Ahojjky tak to musím říct že to slyším prvně o tom kojení kamarádky normálně kojily...ale nevím no ..
Já mám doma už jedno dítko v listopadu mu byly 2 roky🙂
// se mi ukázaly až týden po očekávané ms takže i to mi sedí na to že jsem otěhotněla tak týden před ms.Jinak občas se mi zvedne žaludek jako třeba dneska po ránu to mi je špatně teda 😖 A jinak ani nic jen jsem hrozně unavená a to pořád ,mohla byhc jen spát a jak je tobě?Těch 14 dní bude nekonečných ale já si ted už prostě nechci připustit že by to nevyšlo i dr byl optimistický,ale to znáš že, červík hlodá pořád a strach je..

e295
15. led 2010

Hezké ráno 🙂
No, já musím říct, že mě už asi 3 dny nějak nic není ☹ Kdyby bylo, byla bych klidnější. A tajně jsem doufala, že mi bude pořádně blbě, abych na honem shodila ještě nějaké kilčo 😀
Před 14 dny mě pořádně zlobilo břicho a sežrala bych na co jsem přišla. Pak mi bylo lehce šoufl, hlavně, když jsem změnila pozici třeba vstala a hlavně a to v každém těhotenství, jsem si nemohla vyčistit zuby, to se mi navalovalo a teď najednou nic. Klíďo vypucuju i stoličky. Tak si říkám, jestli to není třeba známka toho, že mimčo odchází ☹

e295
15. led 2010

Cheri, a jak je to prosím s těma tt?
Počítají je od začátku cyklu, že jo? A ne ode dne početí.

la_cheri__2
15. led 2010

Neboj se mně dneska bylo ráno špatně a před chvílí mě bolelo bříško tak mě to vyděsilo mimi je určitě ok neboj se i když já se bojím taky no:(
Jojo týdny se počítají od začátku poslední ms.
U malého mi taky nic nebylo jenže to jsem o všem houby věděla tak jsem se vůbec ničeho nebála a ted se bojím všeho.
Ale ono tě+ch 14dní uteče jako nic a uvidíš že až přijdeš od dr bude vše jak má být.

e295
19. led 2010

Ahoj La_cheri.
Tak už nám to pomalinku utíká 🙂
Jak ti je, hůř a hůř nebo to jde? V předchozím těhotenství jsem si ty šoufl stavy docela sadomasochisticky užívala, protože jsem si říkala, že to znamená, že jsou aspoň miminka v pořádku. Zato teď mi nějak přestalo být blivno a dokonce si můžu v klidu vyčistit zuby a dokonce i osmičky. To jsem v předchozí těhu až do konce vůbec nemohla. Tak mě to trochu děsí a bojím, bojím, aby bylo miminko v pořádku, když mě skoro všechny příznaky přešly.

la_cheri__2
19. led 2010

e295 ahojky no mně bylo dobře ted pár dní jenže dneska ráno bolely prsa a ted k večeru si manžel dělal hranolky a teda z toho smradu se mi zvednul pěkně žaludek a je mi špatně ještě ted 😖 Jinak jem jen hrozně unavená a ospalá...na kontrolu jdu příští čtvrtek už aby to bylo...taky si pořád říkám jestli je mimís v pořádku a snad ano🙂Kdy jdeš na kontrolu ty?

monaberuska1
19. led 2010

ahojky holky, mela bych na vas prosbu, poslední MS jsme měla 28.11.2009 akončila mi 2.12.2009 testy mi vyšli 6 testů tak sem včera šla na gyndu, a doktorka pohmatem mi řekla , že podle pohmatu těhotná nejspíš jsem, ale ulztrazvuk?,nic mi neviděla ☹ ak mi brali krev a dneska jsem volala na výsledky, ty mi dopadli že mám 900 jednotek HCG a dr. říkala že podle MS bych měla být 7tt ale hodnota HCG tomu neodpovídá takže jsme měla nejspíš ovulku později, já neměřila nic takového, říkala že mám přijít za týden, mslíte že zy týden už něco uvidí????

e295
19. led 2010

Ahoj Berusko.
To ti UTZ nedělala nebo jo a v děloze nic neviděla? Já nechci strašit... je to doba, kdy bysme měly být v klidu a nervíky přitom pěkně pracujou a nemyslet na to nejde. Já před lety přijela do nemocnice s příšernýma bolestma břicha a řekli mi, že je to mimoděložní (obvykle se samo projeví na konci 2 měsíce), že mám vodu v břiše, HCG kolem 1000, což je pro normální těhotenství málo. Nikde ve vejcovodech ani v děloze nic nenašli, až pak po 3 dnech hospitalizace náhle 8x ze dne na den HCG kleslo= těhotenství samo odumřelo a najednou ho viděli tam, kde předtím marně hledali 3 Dr. To bylo moje štěstí, protože to zkusili nechat vstřebat a laparka potvrdila, že bez následků, jinak bych byla okamžitě bez vejcovodu.
Nechci tě strašit, třeba bude všechno úplně jinak a miminko je mladší 😉 Já v to taky doufám. Takovej příklad, co tě možná uklidní... po IVF jsem chodila na UTZ po týdnu, protože jsem taky pořád byla s HCG daleko pod tabulkou, ale v děloze viděl jedno mimi a až na konci 12tt Dr. přišel na to, že to jsou vlastně dvojčata! Tak ti moc budu držet pěsti, ať tě čeká jen milé překvapení a snad nás všechny

La_cheri, tak to je fajn, že je ti blééé 😀 To se miminku určitě daří. Já mám jít na KO 27.1. Mě teď fakt nic není jen pořád říhám, jinak nic. Tak snad....

Holky, aby se vám to líp psalo, tak mě můžete psát jako Koryně. Už před lety jsem si psala s holkama na neplodnosti jako Koryna, ale tady se mi to nějak nepovedlo zaregistrovat a nechce mě to tam pustit a vždy mi to skočí jako e295 a to je fakt příšernej nik. Psala jsem i administrátorovi, ale ten neodpověděl. takže teď tu Korynu sama blokuju a nejde mi to změnit

e295
19. led 2010

Holky co byste řekly tomuhle.... Kamoška mi našeptává a mě to docela vrtá v hlavě.... Sama to tak prý mockrát udělala.... Říkala, ať si zkusím zajít k jinýmu Dr. pod záminkou, že mě bolí břicho nebo třeba na pohotovost do nemocnice, že tam mě vzít musí, abych věděla jinej názor. Co když to ten můj Dr. špatně změřil a že bych nebyla zbytečně tak dlouho nervozní, kdyby to bylo OK a kdyby ne, tak bych to měla aspoň víkrát potvrzený. Je to trochu podvod a nevím, jestli jsem taková herečka... ale...vždyť víte, co bysme daly za dobré zprávy a těm zlým stejně neuniknem...
Jakej je váš názor?

e295
19. led 2010

Beru, tady jsem našla tabulku HCG hodnot. Kdysi jsem našla jednu ještě mnohem přesnější, která se používala po IVF i to tam bylo dělený podle doby kultivace embrya před transferem do dělohy. Tak když jí najdu, tak to sem ještě přihodím.
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

monaberuska1
20. led 2010

e295-jojo ma spravdu clovek porad premysli, ale dobry sem rada ze si to napsala, ono clovek musi počítat se vším 🙂 😉 já sem sama zvědavá mě teda nic nebolí podle tabulky jsme teda 5tt což podle manželových počtů zhruba odpovídalo no uvidíme, ja sem měla asi ovulku později, no uvidím 🙂myslím momentálně pzitivně uklidnuje me ze mam klasicke tehotenske priznaky jako jsem mela u maly 🙂bolest prsou naofukloust břicha chute ktery nemivam..😀 😀 😀 😀 tak uvidim, za tyden budu chytrejsi 🙂a jejda dvojčata jo???moje maminka mela dvojcata a tchyně taky 😖 takže pravděpodobnost tu asi taky malínká je, jinak spravně dvojcata by meli mit az nas edeti je to pry ob generaci

la_cheri__2
20. led 2010

e hele kus to co by ně mně něco akovýho taky napadlo ale ten týden si počkám jdu na KO 28.ledna a to mě čeká už i průkazka🙂)
Ale být tebou byla byhc v klidu užívala byhc si těhu a počkala do kontroly i když vím že nervíky to jsou hrozný🙂

monaberuska1
20. led 2010

la cheri. to je pro me zprava?? jesi ano, dekuji, jojo no ale rikam mam tehotensky priznaky ale nevim jesi ty jsou aji u mimo.... ☹ tak snad ne, budu v klidu a v utery uvidim 🙂dekuji 🙂

la_cheri__2
20. led 2010

to bylo pro obě 🙂 dneska se mi nějka kydá net a sotva se někam dostanu tak mě to vyhazuje tak píšu rychle!
Jojo určitě držím palečky a doufám že se pochlubíš těhu🙂

e295
20. led 2010

La_cheri, myslíš, že když uvidí srdíčko, že dá hned průkazku?
V předchozím těhotenství mi jí DR nechtěl radši dát ani ve 12tt. A jen staršil komplikacema.... ☹ já myslela, že jsou to jen řeči, že nás se to určitě týkat nebude, ale že si to nakonec vyžeru ještě víc, to jsem vůbec netušila (přes 4 měsíce v nemocnici.. a stejně to dopadlo špatně ☹ ) Takže po tom, co máme za sebou se jen bojím a bojím
Teď se snažím nabít si pořádně program, aby mi to do příští St rychle utíkalo. Zítra máme domluvený hlídání a po dlouhé době půjdeme s manželem do kina na Avatar ve 3D, tak se už těším, pak spousta návštěv.... a snad tu St bude co by dup 😉

Beru u toho mimoděložního jsem o tom, že jsem těhotná vůbec nevěděla. Pořád jsem jen čekala na mS, ale tehdy jsem měla rozházený dlouhý cykly, takže jsem to ty 2 měsíce vůbec neřešila. Jezdila jsem na kole a byla jsem v takový kondici, že se mnou nikdo jezdit nechtěl, nakonec jsem ukecala sousedovic puberťáka, aby mi dělal doprovod a tomu s eto moc líbilo, že jezdíme daleko a nejdeme po 24km/h 😀 , klíďo jsem hodila na kole brutální salto, když mi za brejle vletěl obr brouk a pak se mi zakousl do nohy a nechtěl se pustit... opravdu mooooc mi chutnalo řezaný pivo a rýži jsem dlabala i 4x dennně. Fakt jsem se cítila super a vůbec nic mi nebylo, až pak ze dne na den ouvej a hotovo.
Jaký máš ty teď chutě?
V předchozím těhu u mě vedla bezkonkurenčně šťáva z kyselého zelí. Tu jsem pila na půllitry a když tchýně zjistila, že má zelí totálně vyždímaný, tak šly na ní mrákoty a honem tam dolívala aspoň převařenou vodu 😀 ale to už pak nebylo takový a dalším hytem bylo kyselí zelí s čokoládou, šlehačkou a oříškama 😀

monaberuska1
20. led 2010

la cheri, dkeuji dam vedet ale citim se ze sme tehu 😉 😉 😉 😉 tak i tomu verim tak, hlavne dr mi rikala pohmatove ze ji prijde ze tehotna jsme podle zvetseni toho a toho 🙂tak uvidime 🙂

e259- ty jo ahah tak to teda jo, no mi planovali od rijna se snazime, ja teda jako ze bych mela chute jedla sem sladky ated nejak sladky nemuzu ani videt prave ☹spis sem nejak moc na jogurty a ovoce ale predtim milovala sem 3bit a tak kastany a ted nejak nemam totalne na ne chut 😖 a boli me desne prsa hrozne moc u prvniho tehu me prave taky silene boleli tak nevim snad je to jen brzo a ze to nevidi, a doufam ze za tyden uz neco spatrime s doktrokou 🙂ta mi jen rekla pohmatove ze ji to prijde na tehotenstvi dala mi 3 krabicky kyseliny listove tu sme brala nez sme o tehotnela a ted mi je taky napsala, u prvniho tehu jsme ji taky brala 🙂no a krev vysla takto podle MS bych mela byt 7tt ale to podle toho HCG nejsem tak dr. ze jsme nejspis mela ovulaci pozdeji🙂a jdu za tyden na ultrazvuk 😉 a ja doufam ze tam proste bude ta tecka 🙂

la_cheri__2
20. led 2010

jojo mně jí minulý týden slíbil že mi jíted už dá tak se těším🙂Vím že se to lehce říká ale určitě na to co bylo a že to nedopadlo dobře nemysli.ted mysli jen na to že jsi těhulka a at jsi v klidu at miminko roste.Moje chutě?No různý banány ty můžu🙂)pak kuřecí maso(vepořvý mi ted smrdí) a taky bud tlačenku nebo párek s octem a cibulí podobné chutě jsem měla i u prvního tak že by byl v břšku druhý synáček?🙂)kdo ví🙂
Mona já když šla k dr poprvé byla jsem podle pm v 6tt nic tam neviděl prý je těhu mladší šla jsem za týden a už tam byl váček🙂tak uvidíš ale pokud to pohmatem takhle řekla tak určitě těhu budeš🙂

monaberuska1
21. led 2010

děkuji 🙂 jo veprovy ti ted smrdi??ja muzu maso vsecko ale na co nejak moc nemusim dat do pus ytak je čokoláda 😀 😀 😀 no ja podle MS byhc mela byt v 7tt takze ovulku sem mela pozdeji takze pocitam ze o dva tydny je plod mladsi tak 5tt snad v 6tt podle ovulky to uz bude videt :_)dekuji za podrporu, 🙂 🙂

e295
25. led 2010

Ahoj holky.
Tak už nám to pěkně utíká, co 😀 Ve St se uvidí.
Beru, to ti dal jakou listovku? Acidum follicum?
Já jsem si koupila zatím Femibion, ale v předchozím těhu mi DR napsal právě Acidum follicum a Jodid a prý to stačí.
Jak jsem psala, že se snažím naplnit si program, aby to rychle utíkalo, tak se docela daří. Spousta návštěv a po dlooooouhý době jsme byli s manželem v kině podívat se na Avatara ve 3D a na to jak nemám ráda scifi, tak se mi to opravdu líbilo. Až na ty poslední válečný scény. Ty byly typicky americky přehnaný. Ale jinak krásný. Ten jejich svět a ty lítací porvory a plovoucí hory a strom duší, no po výtvarný stránce nádhera. Kdo jste to neviděly, neváhejte a běžte 😉
Holky a co blitky? Je to horší a horší nebo konstantní stav? U mě je to jak po opici, ale jde to. Jen se mi občas zvedne kýbl, když jdu dávat zbytky slepicím, nebo plnit myčku a nebo když tchýně v přízemí kuchtí vepře 😝 jinak dobrý. Až na ty noční žranice 😒 to mám kolikrát žaludek jak na vodě, tak musím jít i 2x za noc něco sníst a asi prasknu. Už i manžel si všiml, že jsem nějak přibrala 😢

la_cheri__2
25. led 2010

e295:ahojky mně dneska celé dopoledne bylo špatně ale nezvracela jsem.Ted už dobrý po zeleninové salátu🙂)Mně kontrole čeká ve čtvrtek tak sjem zvědavá

monaberuska1
25. led 2010

e295 🙂
ahojky jojo beru to acidum folicum 🙂
zitra jdu na gyndu tak jdu spat trosku nervozni jsem 😉 🙂 😒

la_cheri__2
26. led 2010

mona tak jsi dopadla??šup šup povídej🙂

e295
26. led 2010

Ahoj Cheri. Taky netrpělivě vyhlížím, jak dopadla Beruška.
No tak, Beru..... snad je vše OK

la_cheri__2
26. led 2010

e295:nějak nepíše co hlavně aby to bylo ok já jdu ve čtvrtek

e295
26. led 2010

Nějak rychle nám těch 14 dní uteklo, co 🙂
Já jdu už zítra a počítám, že se vrátím až kolem 15h. Pojedeme s manželem pak ještě něco vyřizovat. Ani nevím, jestli ho mám brát s sebou k Dr, jestli bude na co se dívat. Ale jsem ráda, že chce jet taky. Se slzavýma očima se těžko řídí. Docela začínám mít obavy, ale i se těším, co kdyby náhodou přeci jen srdíčko ťukalo. A kdy by ne, tak by to bylo bolavý, ale ne tak....když člověk ještě necítí pohyby a neporodí ...
Jsem zvědavá, jestli se ještě Buru ozve.

la_cheri__2
26. led 2010

e295:to máme as stejné pocity přesně tohohle se bojím taky al herozně se těším snad bdue vše v pořádku🙂)aj u tebe🙂se máš že jdeš zítra ale mně to snad rychle uteče ten zítřek já jdu ve čtvrtek dopoledne🙂

e295
26. led 2010

Tak už se docela začínám bát, jestli Beru nepochodila špatně, když se neozývá ☹

e295
26. led 2010

Holky, vy máte úplně stejně starý děti 😅 Jste s nima pořád doma na mateřský nebo už chodíte do práce?

la_cheri__2
26. led 2010

já jsem s malým na mateřský a užívám si to🙂

la_cheri__2
27. led 2010

mona ty nás teda napínáš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru