Elliot jméno. Je u nás povolené?

22. črc 2022

Co jméno Elliot, je v ČR povolené? a co na něj říkáte? 🤔

zuzurox
24. črc 2022

Naši známí mají 3 letého Elliota, pěkné jméno.

gaxi
24. črc 2022

Moc se mi líbí, je to krásné jméno 😍

lennus
24. črc 2022

@klaari Ke každému jménu jde vymyslet kravina, mám tuctové české jméno a že tam toho vymysleli, ale v dnešní době je takových netradičních jmen, děti cizinci, že ty děti kolem to vůbec neřeší, jsou to pro ně jména.

zlaticko22
25. črc 2022

taky znám Eliotka a je to krásné jméno. Slyšela jsem ho tehdy poprvé a v podstatě za těch 6 let, je vlastně jediný v mém okolí. Nadávky se fakt dají vymyslet ke všemu, kdo chce, tak najde... Na to bych se úplně nedívala.

jankavranova
25. črc 2022

Pokud se vám líbí tak ho dejte. Přijde mi, že kdo se bude chtít posmívat, posmívat se bude. Vynalézavost v tomto směru mi přijde, že někdy opravdu nezná mezí.

vikca214
25. črc 2022

Není to styl jména které bych sama volila, ale přijde mi krásné i jeho různé skloňování mi přijde moc hezké.

hermanka88
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucieevita
25. črc 2022

Mně se moc nelíbí, že se nedá moc zdrobnovat. Elliotek mi zní hrozně a tedy k českému příjmení se nehodí. Pokud máte cizí a líbí se vám, tak proč ne😉

hermanka88
25. črc 2022

Když se vám líbí,tak ho dejte ne? Proč se ptát,jestli se to někomu líbí? My jsme dali Anežku, nikoho jsme se nikde neptali. Jo,moji mamce se to nelíbí, řekla mi to, ale..to jediné asi mohla. Dneska je to její miláček, Anežka nebo Filoménka,prostě je její láska. Já se nikomu zavděčit nepotřebuju. Komu se to nelíbí, ať...doplňte si samy,milé dámy 😉😉😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru